Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Ja technicznie strzelam... odpowiednim ułożeniem strzałek :> Zazwyczaj sam na sam, fajnie strzela wewnętrzną częścią stopy omijają GK. Z dystansu też się zdarza.

Ok fajnie się triki robi. Mam podobnego pada jak Ty ;) Sulejmani to dobry gracz do kiwania :) Podoba mi się ten PES, naprawdę realistyczna fizyka. Karne... no nie umiem. Fajnie się je broni, ale strzela fatalnie jak dla mnie.

Wolnych dalej nie umiem strzelać. Siły podań? Genialny pomysł, ale to już kiedyś było :D Sporo przez to niedokładnych piłek, ale jak można fajnie wykombinować akcje :] Q+W to i lecą sam na sam ;) Brak schematów, łatwiej się też strzela z powietrza.

Odnośnik do komentarza

Fajny odnośnik

Potrafie strzelac karne w czasie meczu, ale jak juz jest konkurs rzutów karnych i inna kamera to nie umiem strzelic do boku. Obojetnia jakbym dzialal anologiem to i tak nie wyjdzie w bok.

 

Jak dla mnie jest to najtrudniejszy PES jaki wyszedł. Zagrałem juz ok. 20 meczów i nadal mam problem ze zrobieniem akcji. Na 20 meczy strzeliłem chyba z 5 bramek. Gram na Top Playerze zawsze przeciw Barcelonie. Na razie ML nie zaczynam bo nie ma sensu. Troche drazni mnie to, ze kazdy wslizg(czysty) w polu karnym to jest rzut karny. Przeciwnik wchodzi we mnie jak w masło, a ja mam problemy z wyprowadzeniem piłki. Jest fajnie, bo trzeba wszystkiego uczyc sie od nowa. No i te podania. Robią róznice.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście PES wydaje się dużo trudniejszy, ale jak już wyczuje się dokładnie strzały i podania to gra się świetnie.

.

 

Co do dodatków, to jest juz PESEdit patch 0.2.

A wczoraj/przedwczoraj wyszedł chantpack z przyśpiewkami, ale jak na razie tylko dla lepszych klubów.

 

No i oczywiście pierwsza wersja kitservera za pomocą którego można wrzucać dodatki :)

Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś podzielić się szerzej wrażeniami z PES-a 2011?

 

Generalnie dużo zmienione. Fizyka gry wygląda na przebudowaną. Od nowego systemu podań, gdzie naciągasz jego siłe i posyłasz gdzie chcesz, dzięki temu jest dużo realnej niedokładności, nie ma kilkunastu podań od nogi do nogi szczególnie na połowie przeciwnika. Niestety duży minus dla gry obronnej, zawodnicy wyglądają jak zagubieni we mgle, przy prostopadłych stają, biegną w inną stronę (robią wszystko by napastnik dobiegł do piłki pierwszy). Bramkarze są jakby lepsi, wychodzą do piłek i nie próbują kretyńskich wślizgów, gdy piłka leci górą, oczywiście cały czas zdarza się im wypluc babola przed siebie chociaż piłka była ewidentnie do złapania. Dośrodkowania także wyglądają lepiej, teraz przy rożnych widać "życie" w polu karnym a piłki to już nie zawiesinki tylko bomby. Sędzia także uległ poprawie, już nie puszcza komputerowych wślizgów od tyłu, by nam odgwizdać wszystko. Jest mniej więcej równy, chociaż jak dla mnie przy faulach Konami powinno wysilić się na więcej, niż 1 sposób upadków na krzyż. Strzały są trudniejsze, na początku każdy stzrał to był balonik lecący na poziomie 3 pietra, teraz jest coraz lepiej, po prostu trzeba wyczuć siłę. System zwodów został przeniesiony w pełni na 2 gałę, zwody ciałem wyglądają niesamowicie realistycznie. Jak dla mnie 10 a 11 to krok milowy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto wymyslil ten nowy sposob wykonywania rzutow karnych, ale chyba odwiedzil wczesniej jakis punkt z dopalaczami. Nie gralem w wersje z ubieglego roku, usiadlem wczoraj do PES-a 2011 i bylem w szoku. Podczas treningu na ~50 karnych trafilem moze z 3 razy (po ziemi). Kompletnie tego nie czaje :D Dodam, ze gram na klawiaturze (wiem, ze lepiej na padzie, ale na klawiaturze tez lubie pograc). Problem pojawi sie podczas grania w PES-a z kolegami, ktorzy w najnowsze wersje nie graja (i podobnie jak ja zatrzymali sie na szostce). PES 2011 nie jest dla januszy... [*]

Odnośnik do komentarza

Jak się ogarnie ten system karnych (taki sam jak w 10 jest) to trafia się właściwie wszystko (jeżeli ofc bramkarz nie wybroni, ale strzał na bok idzie). Najpierw przytrzymujesz strzał (nie za długo, trzeba samemu wyczuć czy nie lata za mocno), a potem puszczasz ładowanie strzału, zawodnik zaczyna biec i wtedy decydujesz o kierunku (strzałke przytrzymujesz dłużej niż strzał z reguły, ale za długo pójdzie oczywiście obok słupka). Metoda nie jest skomplikowana, trzeba to tylko wyczuć. A ja dzisiaj jade po PESa 2011 na ps3 i już dzisiaj będę karał przez neta :D.

Odnośnik do komentarza

Czy jak zacząłem grać Master League na patchu PESEdit 0.2 i teraz zainstaluję 0.3, to mi się spierniczy save? :>

 

Mnie nie spierniczył.

Jesli chodzi o audio to brakuje pelnych hymnów. Co do gry to wkurzająca jest praca sedziego, który przy kazdym wslizgu w polu karnym gwizdze karnego. Nie wiem jak w tej łatce, bo nie próbowałem jeszcze grac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...