Jump to content
Dżukuś

Pro Evolution Soccer

Recommended Posts

Dżuk, znalazłem jeszcze takie coś. Co prawda zajmuje 450 mb, ale warto ściągnąć ;-)

Dzięki, wieczorem ściągnę i się wypowiem ;-)

Konami ogłosiło że Cristiano Ronaldo, piłkarz Manchester United, będzie twarzą gry Pro Evolution Soccer 2008.

Cristiano Ronaldo, młody piłkarz z drużyny Manchester United, został przez Konami wybrany twarzą gry Pro Evolution Soccer 2008. Ronaldo w tym roku nagrodzono tytułem Young Player of the Year i obecnie jest to jedno z najbardziej znanych nazwisk światowego footballu.

Na mocy umowy podpisanej z producentem gry, piłkarz pojawi się na okładce PAL'owskiej wersji gry, a także w materiałach promocyjnych, m.in. na standach sklepowych, reklamujących nową piłkę nożną.

Pro Evolution Soccer 2008, która ukaże się jeszcze w tym roku na konsole stacjonarne i przenośne, oraz komputery PC, posiadać ma zupełnie nową cechę zwaną Teamvision AL. Opcja ta, pozwoli aktywnie monitorować ruchy gracza i adaptować do nich poczytania piłkarzy drużyny przeciwnej, zmuszając grającego do ostrożniejszej gry i dokładniejszego przemyślenia strategii.

Plusem Pro Evolution Soccer 2008 będzie doskonała grafika, pełna najdrobniejszych szczegółów, np. brudzenia się koszulek podczas meczy. Ulepszone zostanie również sterowanie piłkarzami.

Brzmi bardzo obiecująco :] Ciekawi mnie, czy panowie z KONAMI zdecydują się w końcu na wykupienie wszystkich licencji :-k Sama gra zapowiade się świetnie, jak zwykle :] Są już jakieś wstępne daty dotyczące premiery tego tytułu?

Z tego co widziałem na screenach będzie też można łapać za koszulkę ;)

Brzmi bardzo obiecująco :] Ciekawi mnie, czy panowie z KONAMI zdecydują się w końcu na wykupienie wszystkich licencji :-k Sama gra zapowiade się świetnie, jak zwykle :] Są już jakieś wstępne daty dotyczące premiery tego tytułu?

Pierwsza prezentacja PES2008 jest zapowiedziana na sierpien. Natomiast wedlug info z konami wydanie planowane jest na pazdziernik. Ehh, byle do jesieni.

Ma ktoś namiar na jakąś ciekawą paczke scoreboardów?

Ja gram na bardzo dobrym (robionym przez Bronx'a na forum o PES'ie) Options File + loga wszystkich drużyn w HD (coś jak 3D :) ), aktualne transfery, spadki i awanse drużyn, nowi gracze, ligi itp :) . Jak ktoś chce, mogę dać linka do tematu (daję na PW, żeby nie było, że to jakaś reklama) na tamtym forum. :)

Pozdro.

Podaję bezpośredni link do OF'a, ale i tak co parę dni wychodzi kolejny update OF'a Bronx'a.

Options File

co do plików z końcówka .flg - należy je podmienić poprzez program DKZ Studio z plikami umieszczonymi w 0_text (pewnie większość osób wie o co chodzi :) )

Kompilacja fajnie zrobione, ale z bramek podobała mi się jedynie ten wolny pod murem :]

Kto mi powie, jak się strzela wolne z wysunięcia.

Tzn. że ty stoisz i twój kolega z zespołu :P i on ci wysuwa a ty je... taka bomba.

Przywołujesz kolegę (L1 + R1) a potem bodajże R1 + podanie, następnie strzał

Ja sobie dzisiaj strzelałem wolne na treningu i zauważyłem, że nawet jak cały czas uderzam tym samym sposobem, taką samą siłą, z tej samej odległości i oczywiście tym samym piłkarze, to i tak piłka leci różnie. Raz trafi w bramkę, raz walnie w mur, labo poleci niewiadomo gdzie. Trochę to jest denerwujące. Ale na meczach za to już strzeliłem około 10 razy z wolnego :D

Panowie, na jakich updateach gracie? Podejrzewam, że większość na OE 2.0, jak można link do jakiegoś w miarę stabilnego patcha byłbym wdzięczny ;)

mcak - bo panowie z Konami specjalnie tak zrobili grę by nie było 100% sposobu na rzuty rożne/wolne. Wszystko zależy od losowości, ale oczywiście my także mamy wpływ na to czy będziemy bliżej czy też dalej, siła, podkręcenie itd. itp.

czy wie ktoś może jak zrobić taki myk by obrońcy wchodzili w pole karne przy ofensywnych rzutach rożnych?

Ofensywne nastawienie?

czy wie ktoś może jak zrobić taki myk by obrońcy wchodzili w pole karne przy ofensywnych rzutach rożnych?

Ofensywne nastawienie?

Moze Konami powinno klasc troche wiecej na ustawienia taktyczne. Te ktore juz sa to sa slabe i bardzo rzadko sie sprawdzaja.

Yep - R2+L1. Odwrotny skutek, R2+L2, czyli przy stałych fragmentach będzie mniej Twoich zawodników w przodzie.

Yep - R2+L1. Odwrotny skutek, R2+L2, czyli przy stałych fragmentach będzie mniej Twoich zawodników w przodzie.

Fajnie, ale nie działa :doh!:

Fajnie, ale nie działa doh.gif

Oczywiście, że nie działa, bo pisząc z pamięci pomyliłem klawisze. Ale oczywiście łatwiej ponarzekać, niż zajrzeć do instrukcji (zakładając, że ją się ma) :doh!: