Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Gram kariere MU i caly czas pykal sobie formacja 3-5-2. Cos ostatnio mnie tknelo i zmienilem na 3-4-3 i teraz zaden zespol nie umie nawet punktu ze mna zdobyc. Nie przypuszczalem nawet ze tak bardzo ta taktyka odmieni moj zespol. Gram na Czempionie.

 

Udalo mi sie zdobyc bramke z roznego:D

Odnośnik do komentarza
Udalo mi sie zdobyc bramke z roznego:D
ale bezpośrednio, czy ktoś dośrodkowywał i ktos główkował ;) Bezpośrednio też mi się udało. Nakamurą wkręciłem w bramę :keke:

 

Hehe. Zle to napisalem. Oczywiscie ze chodzilo mi o rogala. Dokladnie chodzi mi o boskiego Wilhelmssona. Przed chwila wygralem z Merseyside Red 7:0:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To moze ja sie pochwale swoimi bramkami :

#1 pack

#2 pack

 

Daje tutaj spakowane pliki powtorek, gdyz po pierwsze mniej zajmuja, a po drugie nie mam wystarczajaco dobrego kompa do nagrania dobrej jakosci powtorek.

 

-------------

 

@wojtasmaster

Musisz edytowac plik emptymap (ew. map) notatnikiem i tam wpisac wszystkie nazwy, dam przyklad jak to u mnie wyglada :

klik

Odnośnik do komentarza

Grafika wygląda imponująco, jedno ale, te tekstury stadionowe budzą moje wątpliwości, emm to chyba nadal jeden człowieczek, tylko że w 3D :-k Trochę treści na temat nowego PES-a ;)

 

Wygląda na to, że gra, która miałaby mieć tytuł "Pro Evolution Soccer 7" nigdy się nie pojawi. W jej miejsce natomiast można oczekiwać... Pro Evolution Soccer 2008. Twórcy poszli w ślad za FIFĄ i zaczęli rocznikowo tytułować swoje gry. Konami potwierdza, że dzieło ukaże się tą jesienią na platformach PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, PS2, PSP oraz Nintendo DS.

 

Co ma być hitem edycji? Specyficzne skrypty Sztucznej Inteligencji nazwane "Teamvision". Jedną z fajniejszych rzeczy będzie między innymi fakt, iż przeciwnik nauczy się dostosowywać do Twojej taktyki, a nawet jej przeciwdziałać. Dzięki temu zabiegowi między innymi defensywa komputera w końcu przestanie popełniać szkolne błędy w obrębie własnego pola karnego! Shingo Takatsuka twierdzi nieskromnie, że nowy PES z zaimplementowanym Teamvision przejdzie samego siebie.

 

Ponadto poprawiony zostanie system zachowań zawodników pozostających bez piłki - czyli rzecz, którą od paru sezonów jara się EA Sports - oferujący znacznie lepsze możliwości wystawiania się czy mylenia komputerowego rywala. Dodatkowo twórcy obiecują także ulepszone opcje trenerskie i taktyczne (na przykład możliwość wybrania liczby zawodników stojących w murze oraz tego, kto dokładnie ma się w nim znaleźć). O takich standardowych zapewnieniach jak poprawiona grafika, sterowanie i oprawa dźwiękowa oczywiście nie muszę pisać?

 

Zapowiada się przednio, więc razem ze mną trzymajcie kciuki - "Niech tylko CDPROJEKT nie zatrudni znowu Borka i Kołtonia!!!"

 

gry.wp.pl

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze wrażeniu po obejrzeniu pierwszego skrinu było podobne do wrażenia Dżukusia. też cos mi FIFĄ zaleciało. Ale potem już było coraz lepiej. Ciekawy jest ten skrin z konferencji prasowej. Czyżby coś nowego w pesie :>

Odnośnik do komentarza

- pełna polska lokalizacja (napisy + komentarz (tragiczny swoja droga))

- sedzia nie odgwizduje drobnych przewinien, wykonywanych za pomoca X'a

- nieco usprawnione animacje pilkarzy, nie ma juz auto-side stepow

- brak ligi niemieckiej

- kilka nowych licencji na reprezentacja (m.in. Holandia)

- brak ikony symbolizujacej przywilej korzysci, teraz trzeba patrzec na sedziego

 

To tyle, jesli chodzi o te wazniejsze sprawy.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanowiła ta konferencja prasowa. Mam nadzieję, że będzie coś takiego, bo lubię takie duperele. Odnośnie Master League w nowym PESie - nie wiecie czy będzie możliwość zmiany klubu?? Dla mnie to właśnie największy minus tej gry.. Po kilkunastu latach spędzonych w jednym klubie chciałbym pograć innym, ale bez zaczynania nowej kariery..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...