Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer


Rekomendowane odpowiedzi

Konami ogłosiło że Cristiano Ronaldo, piłkarz Manchester United, będzie twarzą gry Pro Evolution Soccer 2008.

Cristiano Ronaldo, młody piłkarz z drużyny Manchester United, został przez Konami wybrany twarzą gry Pro Evolution Soccer 2008. Ronaldo w tym roku nagrodzono tytułem Young Player of the Year i obecnie jest to jedno z najbardziej znanych nazwisk światowego footballu.

 

Na mocy umowy podpisanej z producentem gry, piłkarz pojawi się na okładce PAL'owskiej wersji gry, a także w materiałach promocyjnych, m.in. na standach sklepowych, reklamujących nową piłkę nożną.

 

Pro Evolution Soccer 2008, która ukaże się jeszcze w tym roku na konsole stacjonarne i przenośne, oraz komputery PC, posiadać ma zupełnie nową cechę zwaną Teamvision AL. Opcja ta, pozwoli aktywnie monitorować ruchy gracza i adaptować do nich poczytania piłkarzy drużyny przeciwnej, zmuszając grającego do ostrożniejszej gry i dokładniejszego przemyślenia strategii.

 

Plusem Pro Evolution Soccer 2008 będzie doskonała grafika, pełna najdrobniejszych szczegółów, np. brudzenia się koszulek podczas meczy. Ulepszone zostanie również sterowanie piłkarzami.

 

Brzmi bardzo obiecująco :] Ciekawi mnie, czy panowie z KONAMI zdecydują się w końcu na wykupienie wszystkich licencji :-k Sama gra zapowiade się świetnie, jak zwykle :] Są już jakieś wstępne daty dotyczące premiery tego tytułu?

Odnośnik do komentarza
Brzmi bardzo obiecująco :] Ciekawi mnie, czy panowie z KONAMI zdecydują się w końcu na wykupienie wszystkich licencji :-k Sama gra zapowiade się świetnie, jak zwykle :] Są już jakieś wstępne daty dotyczące premiery tego tytułu?

 

Pierwsza prezentacja PES2008 jest zapowiedziana na sierpien. Natomiast wedlug info z konami wydanie planowane jest na pazdziernik. Ehh, byle do jesieni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja gram na bardzo dobrym (robionym przez Bronx'a na forum o PES'ie) Options File + loga wszystkich drużyn w HD (coś jak 3D :) ), aktualne transfery, spadki i awanse drużyn, nowi gracze, ligi itp :) . Jak ktoś chce, mogę dać linka do tematu (daję na PW, żeby nie było, że to jakaś reklama) na tamtym forum. :)

 

Pozdro.

 

Podaję bezpośredni link do OF'a, ale i tak co parę dni wychodzi kolejny update OF'a Bronx'a.

 

Options File

 

co do plików z końcówka .flg - należy je podmienić poprzez program DKZ Studio z plikami umieszczonymi w 0_text (pewnie większość osób wie o co chodzi :) )

Odnośnik do komentarza

Ja sobie dzisiaj strzelałem wolne na treningu i zauważyłem, że nawet jak cały czas uderzam tym samym sposobem, taką samą siłą, z tej samej odległości i oczywiście tym samym piłkarze, to i tak piłka leci różnie. Raz trafi w bramkę, raz walnie w mur, labo poleci niewiadomo gdzie. Trochę to jest denerwujące. Ale na meczach za to już strzeliłem około 10 razy z wolnego :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...