Jump to content
Dżukuś

Pro Evolution Soccer

Recommended Posts

Dyskusja na temat kultowej symulacji pi?ki no?nej.

Gracie na tym patchu OE? Jak dla mnie najlepszy patch jaki dotychczasowo wyszed?. Polskie dru?yny bdb odwzorowane, czekam tylko jeszcze na stadion Górnika ??czna. Mo?e ma kto?? :P

To prawda. Patch jest ?wietnie wukonany i jest ma?o b??dów. Ch?opaki sie postarali. Szkoda, ?e nie mo?na jeszcze zrobi?, ?eby komentator podczas komentowania wymawia? nazwiska pi?karzy ligi polskiej :D

A ja sobie gram na Superpathu i nie narzekam. Na starym forum by?a mowa o rzutach wolnych i przyznam, ?e bardzo ci??ko si? je wykonuje. Podczas swojej gry w PES 6 nie strzeli?em jeszcze ani jednej bramki bezpo?rednio z wolnego, mam s?upki i poprzeczki, ale pi?ka jako? nie wpada do siatki, w poprzedniej cz?sci gry jako? wpada?y a tu nie da rady :P

ja z tego co pamietam mam tylko 2 bramki z wolnych - strzaly musza byc super precyzyjne ;/ ale temat juz byl walkoowany i pozostaje liczyc na jakies zmiany w pes 7 w tej kwestii :P

Ja tam te? za du?o z wolnych nie strzelam, ale to mo?e jest przyczyna taka, ?e nie gram ca?y czas jednym zespo?em i tymi samymi pi?karzami. Jak gramy z kumplami to losujemy zespo?y. I ci??ko jest trafi? pi?akrzem np. Nantes, którym si? pierwszy raz wykonuje wolnego i nie wiadomo jak on podkr?ca pi?ke i jak mocno kopie :) Natomiast jak gra?em karier? Man Utd, to coraz lepiej wykonywa?em wolne Cristiano Ronaldo :D

Jak strzela? techniczne rzuty wolne ??

Sorka ?e pytam ale jako? mi nie wychodzi :(

B?d? wdzi?czny za podpowied?, z góry dzi?kuje :)

Pozdroo!

Mi nie wychodza niestety wolne po ziemi:(

Mi nie wychodza niestety wolne po ziemi:(

Wolne po ziemi = strza?ka w dó? + A (do?rodkowanie) na maksa

Najlepiej jest ustawi? zawodnika jakby mia? strzela? daleko obok bramki, bo inaczej strza? po ziemi idzie w ?rodek bramki.

Ja strzelam wolne tak, ?e od 16 do 22 metra biore strza?ke do ty?u i si?a strza?u mniej wi?cej na ?rodek. A strza?y od 30+ metra wale, ?e strza?ka do przodu i prawie na maksa pasek :)

My?l?, ze najlepiej tylko strza?em.

Ale wszystko zale?y kim strzelasz. Jak mocno potrafi uderzy? i jaka ma celno??. No i jak podkr?ca pi?ki :]

My?l?, ze najlepiej tylko strza?em.

Ale wszystko zale?y kim strzelasz. Jak mocno potrafi uderzy? i jaka ma celno??. No i jak podkr?ca pi?ki :]

Przewa?nie: Ronaldinho, Juninho i Kallstroeam (czy jako? tak)

Rzuty wolne da si? strzela? wszystkimi zawodnikami tylko trzeba to potrafi?. Ja gram kariere Arsenalem i u mnie bramki z wolnych ?upi? Rosicky, Hleb, Henry, Robin, Fabregas, Toure (z daleka) i jako? nie mam z tym problemu.

Rzuty wolne da si? strzela? wszystkimi zawodnikami tylko trzeba to potrafi?. Ja gram kariere Arsenalem i u mnie bramki z wolnych ?upi? Rosicky, Hleb, Henry, Robin, Fabregas, Toure (z daleka) i jako? nie mam z tym problemu.

Ale jak uderza? technicznie :P

Bo widzia?em taki filmiq jak kole? strzela z wolnego Del Piero, i tak technicznie ?adowa? !!

Bardziej od moich rzutów wolnych wkurzaj? mnie rzuty wolne komputera :/ Gdy taki Beckham maj?c pi?ke ustawionom 25 metrów na wprost od bramki wrzuca :| Zdarza sie to dosy? cz?sto i niech lepiej to poprawi?.

ma ktos cynk na "winning eleven" ?

Powoli zaczyna mnie denerwowa? ten patch, prawie zawsze jak gram ko?cz? wywalem do windy :| Macie tak samo? :/

Jeszcze mam pytanko odno?nie podk?adu d?wi?kowego, otó? chodzi mi o t? piosenk? (?) kiedy wybieramy jaki? turniej. Ró?noj?zyczni komentatorzy co? gadaj?, mo?na to gdzie? zassa?? :-)

Co do tego OE Patchu to wie kto? jak wgra? stadiony? Szuka?em po innych forach, grzeba?em i nie znalaz?em odpowiedzi. Z góry dzi?ki.