Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

OK, mam pokemony :) Na biurku znalazłem Charmandera, drugi jest na sąsiedniej ulicy (jakiś taki motylek, nie znam się dobrze na poksach :) ), ale na szczęście pada, więc nie kusi mnie wyjście ;)

Uuuu, motylek w nocy to dość rzadki Venomoth.

Charmander to jeden z trójki starterów, które dostajesz na starcie. Masz do wyboru jednego z trzech, tego którego wybierzesz tego już masz, a pozostałe znikają. Uważaj tylko na levelowanie ich, szkoda pyłu do momentu, w którym nie zaczniesz łapać takich over 600 co najmniej. Ja przez to na początku gry zmarnowałem sporo pyłu, który teraz by się przydał na te mocniejsze sztuki.

Odnośnik do komentarza

który masz lvl postaci, że łapiesz CP 600?


u mnie gra jest strasznie niestabilna, zrobiłem rundkę po osiedlu do paczkomatu i zaliczyło mi 100 metrów zamiast półtorej kilometra, druga sprawa to, że jak złape pokemona to serwer się wiesza i nie mam ani futrzaka ani pokebola... do 15 jak byłem w biurze działało spoko...

Odnośnik do komentarza

który masz lvl postaci, że łapiesz CP 600?

u mnie gra jest strasznie niestabilna, zrobiłem rundkę po osiedlu do paczkomatu i zaliczyło mi 100 metrów zamiast półtorej kilometra, druga sprawa to, że jak złape pokemona to serwer się wiesza i nie mam ani futrzaka ani pokebola... do 15 jak byłem w biurze działało spoko...

Teraz mam 18, ale takie pokemony łapałem gdzieś od koło 7 poziomu. Choćby wczoraj siedząc w robocie miałem dookoła sygnalizowane tylko marne pidgeye czy inne rattaty, a tu nagle wyskoczył dewgong >650. Niestety, ma słabe ataki i przez to w ogóle nie opłaca mi się go wzmacniać.

Nie orientuję się w strefach czasowych, ale poza weekendem (co dziwne) od samego początku (gram od środy zeszłej) gra się wiesza od około 19. Albo USA albo Australia wtedy się musi "budzić". Jak chodziłem z psem około 23, to już się poprawiało.

Z tym wieszaniem przy łapaniu to jest tak, że jeśli tym pokeballem byś dał radę złapać, to mimo zwiechy i tak będziesz go miał u siebie. Najwyraźniej gra podejmuje decyzję co do tego czy złapałeś czy nie już w momencie trafienia, a nie losuje raz po raz.

Odnośnik do komentarza

Czy apka się aktualizuje sama, skoro nie jest pobrana z Google Play?

Nie.

 

Czy muszę raz na kilka dni na nowo pobierać i instalować, żeby się zaktualizowała?

Tak.

 

Ale nie bój się, wszystko Ci pozostanie. Mam jednak wrażenie, może mylne, że ostatnia aktualizacja pogorszyła stabilność gry.

Odnośnik do komentarza

A kiedy była ta aktualka?

Wydaje mi się, że teraz jest już druga aktualizacja w obiegu - najpierw wyszła wersja 0.29.0, później 0.29.1, a dzień po niej 0.29.2 - chyba 12 albo 13.07.

Uważajcie tylko na linku do innych wersji, ludzie ostrzegają przed zawirusowanymi plikami będącymi w obiegu. Łatwo o fishing przy takim boomie na aplikację nie będącą w obiegu oficjalnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...