Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj przed kinem podbijam pod Pałac Kultury, tam jest szaleństwo - pod samymi schodami ok. 200-300 osób, trzy pokestopy obok siebie na wszystkich Lure i praktycznie nie przestaje się łapać pokemonów, albo się kończą pokeballe albo bateria w komórce ;)

tak jest codziennie... po 17stej

Odnośnik do komentarza

Jesli ma sie kilka "takich samych" poxów, to najlepiej te z najnizszym CP transferowac?

Jeśli chodzi o te mocniejsze pokemony (liczba cukierków potrzebnych do ewolucji: >12), to zostawiaj te z najlepszymi perspektywami. Musisz zatem wypośrodkować wielkość CP, liczbę HP i siłę ataków (choć te na ostatnich łatkach zaczęły się częściej zmieniać, co wprowadza większą losowość). Ja ewoluuję te z lepszym HP lub lepszymi atakami przy różnicy najwyżej 100 cp, ale to kryterium wyssałem z palca. Jest to istotne IMO zwłaszcza przy pidgeotach, gdzie pidgeotto mają duże różnice w HP, a ataki często przechodzą identyczne w trakcie ewolucji i lepiej mieć słabszego pidgeota z atakami 15 i 60 niż mocniejszego z atakami 15 i 15 (mam takich od groma).

Z kolei jeśli chodzi o te pokemony słabsze (weedle, caterpie i pidgey), to najlepiej, jak pisałem Reaper, trzymać je w dużych ilościach. Jak zjesz lucky egg, to podwaja Ci się ilość zyskiwanego exp i po każdej ewolucji (czy magikarpa za 400 cukierków czy pidgeya za 12) dostajesz 1000 exp (2000, jeśli odkrywasz w ten sposób nowego pokemona). Da się łatwo i szybko wyłapać level - rekordziści zyskiwali w ten sposób ponad 60k exp.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że mniejszy pokemon jest szybszy, a większy jest mocniejszy. Nie chodzi tu jednak o CP, lecz o ukryte atrybuty indywidualne dla każdego pokemona - które można sobie sprawdzić przy pomocy tych narzędzi online (jeszcze ich nie testowałem).

Jak to jednak wygląda w praniu - nie wiem.

 

Jest również i inna szkoła, która twierdzi, że pokemony XS są jakby oddalone w momencie łapania, a XL są bliżej - co ułatwia dorzucenie pokeballa do nich. I tu jednak nie jestem w stanie stwierdzić, czy tak jest w istocie.

Odnośnik do komentarza

Ponoć (mało gram to nie wiem) podkręcanie poke balla zwiększa szanse. No i kumpel co napierdala w to jak pojebany mówił mi, że z wyższym levelem trudniej poki łapać, bo mają wyższe CP. Dodatkowo podkręcenie + dobra ocena rzutu przez grę to dodatkowy exp :P.

Odnośnik do komentarza

Ja przed chwilą na lucky eggu wbiłem z czystego 11lvla na 15lvl :D Wygołociłem się z cukierków, ale trzymam stardusta, zgodnie z radą Gacka. Teraz nic tylko wybrać się na łowy, nałapać nowych poksów i opolskie gymy klękajcie. :D (chociaż z tym ciężko, jak widzę, że w co drugim Dragonite albo Snorlax :P)

 

PS. Zubaty i Golbaty to zło, zmarnowałem 20 great balli by złapać Golbata i chuj uciekł.

Odnośnik do komentarza

Ale sprawdzałeś? Bo u mnie pod domem sprawdziło się w 100% z dokładnością do kilku metrów, a wyjeżdżając autem z garażu spodziewałem się na wyjeździe spotkać ewolucję Horsea'ego (Seadra) i faktycznie była, a to nie jest łatwy pokemon do spotkania :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...