Skocz do zawartości

Pokemon GO


jmk

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a ja znalazlem cos takiego

 

 


You can have 1 pokemon in an unlimited number of gyms, but the maximum defender bonus you can collect from owning gyms is 10. For example, if I had pokemon posted at 15 different gyms, I could at most collect 100 pokecoins and 5000 stardust every 21 hours.

http://gaming.stackexchange.com/questions/274827/is-it-possible-to-put-more-than-one-pokemon-in-a-gym

Odnośnik do komentarza

 

Jadąc od pierwszego zdjęcia: Lapras, Arcanine (efekt trzech Growlithów z jajek(), połówka Slowbro, Tentacruel (efekt paru Tentacoolów z jajek)

Tak probuje rozkminic to co napisales - kilka Tentacoolow z jajek daje Ci Tentacruela czy to jakis skrot myslowy? :P

 

A ja sie powoli zbieram do pierwszego lucky egga (gdzies mi ze 40 ewolucji wychodzi). Czy zewoluwany pox daje cukierka (nie liczac momentu, kiedy po ewolucji wywale poxa :P )?

 

Odnośnik do komentarza

Zastosowałem skrót myślowy - kiedy wykluwa Ci się z jajka pokemon, to dostajesz sporo cukierków. Dużo więcej, niż przy złapaniu. Stąd kilka z jajek (w naturalnym terenie znalazłem je dopiero na Krecie ;) ) pozwala Ci na ewolucję kosztującą 50 cukierków.

Kiedy ewoluujesz pidgeya (koszt 12 cukierków), to realny koszt to 11 cukierków, bo ewolucja zwraca Ci jeden cukierek w ramach nagrody, tak jak jeden Ci daje odesłanie pokemona do profesora.

Odnośnik do komentarza

Ja z jednej strony trochę zazdroszczę osobom z większych miast, które mogą sobie łapać mnóstwo poxów, a z drugiej takie spokojne nabijanie powoduje, że ta gra mnie nie nudzi, bo gram tylko w weekendy przy okazji jakiś wyjść ;). Z kolegą od 18 do 23 chodziłem po mieście, coś tam się połapało i wbiłem 11 level ;). No ale 17 ewolucji mogę zrobić, więc przy lucky eggu fajnie pójdzie do przodu, czekam jeszcze na trochę łapania i większą kumulację expa :D.

Odnośnik do komentarza

Obserwujecie u siebie sytuację z gymami?

Gdy wyjeżdżałem na urlop, to w Katowicach wszystkie gymy były pozajmowane kontami >30 lvl i pokemonami na poziomie >3000 cp. Wszystkie konta były właściwie identycznie nazwane, np. Gacek, Gacek1, Gacek11 itp.

Wczoraj przeczytałem, że ruszają bany. Dziś w gymach najwyższy poziom, jaki widziałem, to 27, a pokemony wróciły do normalnego poziomu.

 

W innych miastach też zaobserwowaliście takie działanie?

 

Niestety, gracze i tak wpadli na pomysł, jak obrzydzić grę innym - okazuje się, że błąd w kodzie gry pozwala na wsadzenie do gymów jajka, z którym nie da się walczyć. W Katowicach już kilkanaście takich gymów znalazłem. Ludzie od paru dni mają tam swoją obsadę i zgarniają bonus uniemożliwiając zabawę inny,.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...