Skocz do zawartości

Nowa Federacja Piłki Nożnej Zjednoczonej Europy (created by Mahdi)


Rekomendowane odpowiedzi

Na pęczki? A zatem powodzenia w szukaniu takiego dodatku na zachodnich sajtach; jak znajdziesz link to podaj; chętnie pograłbym na 18 poziomie w Europie polskim klubem:-) Szkoda, że to niemożliwe, gdyż tak rozbudowanego i dopieszczonego dodatku zwyczajnie nie ma. Harry Brown - dzięki za mądre słowa.

Przy okazji dowcip z dedykacją:

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:

- Dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
- Bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć

Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:

- Czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
- Tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy.

Następnie Lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:

- Czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
- Tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy.

Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:

- Dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
- Bo w nim znajdują się Polacy.
- Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
- Ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

 

Jakże to prawdziwe....

A dla osób, które zainteresował mój dodatek (a 520 ściągnięć w pierwszym tygodniu daje mi podstawę, aby myśleć, że takich jest wiele): przygotowałem poprawioną wersję!

Poprawiono:

- Izrael został dołączony do Unii Europejskiej, dzięki czemu gra klubami z tego kraju jest znacznie prostsza.
- Zmniejszono ilość drużyn uczestniczących w Pucharze Nowej Federacji (z 512 do 128), dzięki czemu nie ma już sytuacji, że gra 20 minut symuluje mecze pierwszej i drugiej rundy tych rozgrywek.

Szczegóły plus poprawiony dodatek do ściągnięcia:

 

POPRAWIONY DODATEK

 

Zapraszam do udziału w turnieju testowym Nowej Federacji:

 

TURNIEJ TESTOWY

Odnośnik do komentarza

Zainspirował mnie dodatek Platinum League, o czym pisałem już 28 maja 2016 roku na swoim portalu. Jednak dodatek Nowa Federacja z ową inspiracją ma wspólne tylko... nazwy lig (Srebrna, Brązowa, Złota). Cała reszta jest kompletnie inna (reguły, puchary, liczba liga; Platinum ma cztery poziomy, mój dodatek - 20).

 

Oto co pisałem 28 maja 2016:

 

(link do pełnego artykułu: NOWA FEDERACJA - INSPIRACJA)

 

GgFyOFC.png

Odnośnik do komentarza

 

 

Zainspirował mnie dodatek Platinum League

Czy to nie ja pisałem o taksie z neta że mnie zainspirowała[ZAINSPIROWAŁA] i ją podrasowałem pod swoją drużynę do RM grając Niecieczą?

Z tego co pamiętam w związku z powyższym zostałem przez Ciebie nazwany "kserokopiarką a moje ściągnięcie taksy zachowaniem napawającym Cię o obrzydzenie i mdłości"?

 

Jak to jest Panie Łukaszu? :)

Odnośnik do komentarza

 

Zainspirował mnie dodatek Platinum League

Czy to nie ja pisałem o taksie z neta że mnie zainspirowała[ZAINSPIROWAŁA] i ją podrasowałem pod swoją drużynę do RM grając Niecieczą?

Z tego co pamiętam w związku z powyższym zostałem przez Ciebie nazwany "kserokopiarką a moje ściągnięcie taksy zachowaniem napawającym Cię o obrzydzenie i mdłości"?

 

Jak to jest Panie Łukaszu? :)

 

Podwójna moralność jest teraz w modzie ;)

Jeżeli oczekujesz przeprosin, zwykłego przyznania się do winy, to Mahdi jest chyba ostatnią osobą od której to uzyskasz. Zaraz się dowiesz, że jesteś konfabulantem i odwracasz sytuacje, której alternatywe będziesz mógł przeczytać na mfm xD A no i SOND jak coś xD

Odnośnik do komentarza

@Nocnytyper - jest poważna różnica pomiędzy zerżnięciem taktyki, a stworzeniem dodatku, który zabrał mi kilkaset godzin i dwa miesiące. Ale skoro tego nie rozumiesz, to ja ci nie wytłumaczę. Poza tym zdyskwalifikowany zostałeś za stosowanie "natychmiastowego wyniku" a nie za zerżniętą żywcem taktykę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dlatego Mahdi nie patrzy w lustro - rozliczy go tylko Bóg i historia.

Ale to Mahdi jest "Bogiem Stwórcą" http://i.imgur.com/2sZ6DLg.png

 

@Nocnytyper - jest poważna różnica pomiędzy zerżnięciem taktyki, a stworzeniem dodatku, który zabrał mi kilkaset godzin i dwa miesiące. Ale skoro tego nie rozumiesz, to ja ci nie wytłumaczę. Poza tym zdyskwalifikowany zostałeś za stosowanie "natychmiastowego wyniku" a nie za zerżniętą żywcem taktykę.

 

40 letni niezrównoważony emocjonalnie, moralnie i etycznie emigrancie, przeczytaj sobie tutaj raz jeszcze i przyrównaj do regulaminu RM: http://nocnytyperfm.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...