Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 października moja dziewczyna będzie pomieszkiwać na stancji i szukamy dla niej optymalnego dostawcy internetu. Netia i Orange odpadają z powodu braku telefonu i wysokiej opłaty na podtrzymanie linii. Chciałbym spytać o doświadczenia odnośnie Vectry i UPC. Ktoś z użytkowników korzysta z usług internetowych tych firm? Jak ze stabilnością? Były jakieś większe problemy z owymi dostawcami?

 

Chodzi nam o internet stacjonarny. Może ktoś ostatnio szukał oferty dla siebie i chciałby się podzielić spostrzeżeniami dlaczego x jest lepszy niż y i t.p. :)?

Odnośnik do komentarza

UPC od prawie 3 lat. W tym czasie bodaj dwie przerwy w dostawie usługi (raz na początku awaria na centrali w budynku, potem dopiero po kilkunastu miesiącach gdy zdechł router). Poza tym wszystko śmiga, a prędkość w zasadzie nigdy nie spada poniżej deklarowanej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy dobry temat ale zapytam tutaj. Mam dwa komputery. Laptop z win7, który łączy się do neta za pomocą liveboxa tp przez wi fi i normalny stacjonarny z win xp z internetem po kablu. Jak je ustawić w lan tz. żeby było można udostępnić drukarkę i dyski. Z góry dzięki z pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Uwaga klienci Multimedii.

Wczoraj dostałem nową fakturę. Jako, iż mam od nich tylko neta, to zdziwiła mnie kwota kilka złotych wyższa. Okazało się, że mam doliczone za usługę MultiPower x2. Jak się doczytałem tego, co jest małym druczkiem, to się okazuje, że MM obligatoryjnie dodała tą usługę chyba wszystkim posiadaczom neta. Ma to przyśpieszać prędkość. I teraz, jeśli opłacę fakturę z tą kwotą na fakturze, to oczywiście oni mi przyślą aneks do umowy, bo się zgodziłem na nowe warunki. Także jeśli ktoś nie jest tym zainteresowany, to trzeba odjąć kwotę za tą usługę.

Nawet jeśli była by to ciekawa opcja, to bym ich olał. Zresztą tym krokiem, chyba stracili mnie jako klienta. Jak dla mnie ku***stwo w najczystszej postaci.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Panowie jaka jest obecnie najbardziej korzystna oferta, żeby mieć Internet w telefonie, ewentualnie przenośny w laptopie? Jest jakaś taka oferta, żeby nie płacić w umowie miesięcznie tylko doładowywać? Kupiłem sobie Orange Free, tam za 25zł mam 1GB, ale w pracy dość dużo siedzę sobie na necie w tel, więc schodzi, a mam tylko miesiąc ważne konto... Podłączenie tel jako hot spot do laptopa nie wyszło na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

usługa Orange Open, zapoznaj się z rabatami wynikającymi z kilku umów na jednym koncie abonenckim (można podpiąc pod to też neostrade i telefon z tp)

 

co do cena jakosc, bardziej bym sie skłaniał chyba ku T-mobile lub Plus, zajrzyj do kiosku kup sobie kilka starterow mobilnego internetu i potestuj, to ze w Centrum Plus dziala najlepiej, to nie znaczy ze na wybrzeżu też tak będzie ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...