Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Byłem u znajomych i mają w domu WiFi, działa im wifi na telefonie czy ps3, ale na laptopie nie - przy próbie połączenia wywala, że ma ograniczony dostęp. Połączenie niby jest - z tego co widzę, Skype też działa - ale nie działa internet. Patrzyłem w konfiguracji routera, ale wszystko było ok, zabrałem laptopa do siebie - u mnie jest wifi bez ograniczeń, włączam laptopa i ten sam problem - "ograniczony dostęp", co może być problemem? Sterowniki instalowałem, karta to Atheros AR50007EG Wireless Network Adapter.

Odnośnik do komentarza

problem występuje tylko na jednym laptopie czy na każdym ? czy problem z wyświetlaniem www jest tylko pod jedną/kilkoma przeglądarkami czy pod każdą ?

 

 

Potrzebuję pomocy w sprawie magisterki. Zainstalowałem sobie serwer pocztowy hmailserver. Wszystko ładnie pięknie tylko nie jest mały problem. Nie otrzymuję wiadomości z "zewnątrz", z gmaila, wp i innych skrzynek. Natomiast bez problemu można wysłać maila na te adresy. Można to jakoś 'naprawić' ?

sprawdzałeś czy usługodawca dostępu do internetu nie blokuje Ci portów do świadczenia takiej usługi jak serwer poczty ?

Odnośnik do komentarza

problem występuje tylko na jednym laptopie czy na każdym ? czy problem z wyświetlaniem www jest tylko pod jedną/kilkoma przeglądarkami czy pod każdą ?

 

 

Potrzebuję pomocy w sprawie magisterki. Zainstalowałem sobie serwer pocztowy hmailserver. Wszystko ładnie pięknie tylko nie jest mały problem. Nie otrzymuję wiadomości z "zewnątrz", z gmaila, wp i innych skrzynek. Natomiast bez problemu można wysłać maila na te adresy. Można to jakoś 'naprawić' ?

sprawdzałeś czy usługodawca dostępu do internetu nie blokuje Ci portów do świadczenia takiej usługi jak serwer poczty ?

 

Właśnie pierwsze co zrobiłem zadzwoniłem do BOKu ale za uja nie mogę się połączyć z konsultantem, więc napisałem mejla i teraz czekam na odpowiedź. Neta mam z UPC

Odnośnik do komentarza

Kończy mi się umowa na Neostradę. Wczoraj zadzwoniła miła Pani i zaoferowała nową umowę którą przywiezie kurier. Ja zamiast najpierw pomyśleć zgodziłem się. Jednak teraz z tego zrezygnować. Tzn chce przedłużyć umowę ale nie przez telefon ale w Telepunkcie. Umowy kurier jeszcze nie przywiózł. Można z niej zrezygnować? Po prostu przyjedzie kurier a ja jej nie podpisze. Będą tego jakieś drastyczne konsekwencje?

Odnośnik do komentarza

Ktoś posiada NetiaSpota? U Was też działa tak niestabilnie? Bo mnie już powoli do szewskiej pasji doprowadza... :/

Co chwila "Podłącz kabel od internetu" albo "Sprawdż czy wszystkie urządzenia są podłączone przez mikrofiltr".

 

Mimo, że ma fajne funkcje i jest za darmo to chyba trzeba będzie się przeprosić ze sprawdzonym TP-Linkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...