Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wie ktoś jakie są koszty zerwania umowy z tepsą ? Przymierzam się do zmiany netu...nie wiem, może na Netię. Ma ktoś ? Może jakieś inne propozycje ?

 

Hym lepiej dla Ciebie poczekać z tym zerwaniem umowy chyba że od niedawna ją masz.

 

 

Jesli pomyslisz to moze cie to nic nei kosztowac, ale metoda ze tak powiem uczciwa nie jest :/

 

A normalnie to roznica z ceny normalnej od twojej razy ilosc miesiecy jakie masz za soba w umowie ;) Jakos tak sie to liczy ;)

 

dobrze piszesz :) Tylko mnie ciekawią sposoby jak zrywając umowę nie płacić kary :) Chyba że ma się znajomych w TP którzy tak przez pomyłkę odłączą :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

OSTRZEZENIE: Jesli zmiana systemu w tepsie z Provisio na peoplesoft stanie sie faktem sugeruje zakladanie lacz u tego uslugodawcy wstrzymac od 15 lutego do conjamniej marca. Jest tez wielce prawdopodobne ze nie aktywowane uslugi, uskzodzone ze zgloszeniami, albo wsiakna w kosmos na 2 tyg albo wogole wiec lepiej uwazac. W tym miesiacu Neo smierdzi na MAXA ;)

Odnośnik do komentarza
OSTRZEZENIE: Jesli zmiana systemu w tepsie z Provisio na peoplesoft stanie sie faktem sugeruje zakladanie lacz u tego uslugodawcy wstrzymac od 15 lutego do conjamniej marca. Jest tez wielce prawdopodobne ze nie aktywowane uslugi, uskzodzone ze zgloszeniami, albo wsiakna w kosmos na 2 tyg albo wogole wiec lepiej uwazac. W tym miesiacu Neo smierdzi na MAXA ;)

 

Edycja odwołana,odbędzie się na koniec marca czyli można brać neo :) .

Na koniec marca ( miało to się odbyć w dniach 21 - 24.02) ma odbyć się migracja usług multimedialnych ( neo, video, livebox, voip, multipakiet), tzw. SMP (szybki proces migracji) z systemu Provisio - będącym dotąd odpowiedzialnym za w/w usługi do systemu PeopleSoft czyli do głównego systemu MM (MassMarket). I teraz mają taki problem że nowe usługi które się nie przeprocesowały nie przejdą tej migracji, ale nie oznacza to że klient taki nie będzie aktywowany ponieważ Provisio będzie istnieć dalej ale tylko dla KB i KK i częściowo dla SOHO. Nie przeprocesowane usługi przejdą pod PSoft miesiąc później kiedy to odbędzie się ostatni proces migracji.

Także bez obaw można zamawiać neo do końca marca, a jak pod koniec chcecie zamówić to powinniście zostać powiadomionym abyście przyszli w późniejszym terminie :)

Odnośnik do komentarza

obecnie jestem uzytkownikiem 1MB z umowa na czas okreslony... chcialem zwiekszyc predkosc lacza... i natrafilem na oferte orange freedom - internet stacjonarny w orange, jest tanszy przy szybszych (2mb/6mb) o 20 zl od neostrady, ktos mial stycznosc z tym internetem? w zasadzie orange to też TP... interesuje mnie podpisanie umowy na 12 m-cy

Odnośnik do komentarza
obecnie jestem uzytkownikiem 1MB z umowa na czas okreslony... chcialem zwiekszyc predkosc lacza... i natrafilem na oferte orange freedom - internet stacjonarny w orange, jest tanszy przy szybszych (2mb/6mb) o 20 zl od neostrady, ktos mial stycznosc z tym internetem? w zasadzie orange to też TP... interesuje mnie podpisanie umowy na 12 m-cy

 

Ja mam w Orange 1MB i nie narzekam. Tylko musisz się liczyć z tym, że dość długo się czeka na uruchomienie neta [ja po znajomości czekałem 2 tygodnie].

Odnośnik do komentarza
widzisz na DSL... to chyba nie to samo co orange freedom ;]

 

tfu, rozpędziłem się ;] Oczywiście na Freedom zmieniałem. Na modemie mam napisane "ZXDSL" ;)

 

Zresztą miałem raz okazję u znajomego ojca widzieć zestawy Orange Freedom i Neo - identyczne są ;)

Odnośnik do komentarza
@tomaszewski mimo wszystko ja twojego optymizmu nie podzielam. Mam namysli bezproblemowe przejscie z jednego systemu w drugi ;)

 

 

no wiesz ja nie mam takiego optymizmu na jaki by wyglądało. Sam wole prace na Provisio bo to prosty i dość łatwy system choć czasami nie do zniesienia ale

wiadomo w Psofcie mam nadzieje ze będzie to sprawniejsze i nie będzie problemów takich jakie znajdują się w PV.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wlasnie znajomemu instalowalem neta z Tele2 - ADSL. I musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczony. Kwesti stablinosci lacza nie poruszam bo to i tak zalezy od tego kogo lacza sa i jak obciazona jest centrala, ale chodzi mi tu o inne kwestie. A mianowicie 2 banalne sprawy, ktore zarabiscie ulatwiaja korzystanie z uslugi. Pierwsza to modem: Speed Touch 546. Zlacze Ethernet (USB jest rowniez, ale ta kwestia mnie nie interesuje), ustaiony na router, konfiguracja ograniczona do wpisania nazwy uztkownika i hasla. Do tego okienko do tego automatycznie laduje sie w przegladarce przy pierwszym uruchomieniu. Na koniec kwestia druga - podana w prosty sposob nazwa uzytkownika i haslo na pudelku (kwesti bezpieczenstwa takiego rozwiazania nie poruszam, skupiam sie na wygodzie), prosto szybko i bez zbednych pierdul a'la rejestracja.neostrada.pl . No poki co bardzo spory plus :]

Odnośnik do komentarza
Jakie systemy? Jeżeli XP to zwykła systemowa konfiguracja sieci poprzez panel sterowania. Ustawcie taką samę nazwę grupy roboczej na obu kompach. Pózniej już tylko PPM na dany folder/dysk i zaptaszkowanie udostępniania w sieci :)

Czyli bez żadnego ustawiania IP i tego typu rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...