Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może światłowód od Orange? Planuję do nowego mieszkania zamontować 600mbps, martwię się jednak o pingi oraz stabilność połączenia. Uzyskałem opinię jednej osoby, która powiedziała mi, że mu zrywa neta 2x w ciągu dnia. Może to problem lokalny i nie dotyczy całej sieci, dlatego też pytam czy macie jakieś doświadczenie w tej materii.

Teściowa ma od jakiegoś pół roku. Nie słyszałem ani razu, żeby do mnie dzwoniła, iż nie działa net :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mogę, ale nie mogę, bo drukarka nie obsługuje 5ghz.


no zajumany konkretnie proponuje wykorzystać kanał 4 lub 7, ew. rozszerzenie 4+7(nie wiem co router oferuje), możesz korzystać z pasma 5Ghz? to powinno rozwiązać problem(na małej odległości przynajmniej)

 

A szerokość pasma auto, 20mhz czy 40mhz? Czym się różni kanał cyferka l, cyferka u?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam absurdalny problem z internetem, zazwyczaj w godzinach wieczornych nie działają mi google i youtube. Tzn działają, ale jakby szły na prędkości kilkudziesięciu kb. Co najśmieszniejsze, przez IE youtube działa normalnie. Problem pojawił się nagle, nic nie instalowałem co mogłoby spowodować takie zmiany. O co może chodzić? Coś blokuje mi jakieś porty?

Odnośnik do komentarza

Mam absurdalny problem z internetem, zazwyczaj w godzinach wieczornych nie działają mi google i youtube. Tzn działają, ale jakby szły na prędkości kilkudziesięciu kb. Co najśmieszniejsze, przez IE youtube działa normalnie. Problem pojawił się nagle, nic nie instalowałem co mogłoby spowodować takie zmiany. O co może chodzić? Coś blokuje mi jakieś porty?

jaki provider?
Odnośnik do komentarza

no to dziwne, kablówki zazwyczaj nie mają problemy z contentem. na IE działał cały google czy tylko strona główna? ja ostatnio też miałem problem z google, ale o dziwo działał na mobilnym dostępie(mam vectre)

 

moim zdaniem to jakiś tymczasowy problem z dns operatora w Twojej lokalizacji. nie bardzo natomiast IE potrafie wytlumaczyc. tam jakość jest taka jak zazwyczja ogladasz?

szramek firefox czy chrome? robiłeś reinstalacje? jakiś dziwnych wtyczek nie masz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...