Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również.

 

Mnie interesuje zwłaszcza DialNet. Dobre to jest? (Na pewno stabilniejsze niż mój obecny net)

 

Korzystam z Dialoga (Dialnet DSL) już jakieś 4 lata, internet pada na dłużej niż 15 minut raz, dwa do roku. Ostatnio wkuźwiłem się, że net zdechł,a się okazało, że kabel drzwiami przytrzasłem, ale serwisant nic nie wziął za przyjazd/obadanie sprawy/zaklejenie izolacją :keke: Ponadto często sprawdzam prędkość łącza na różnych testowych stronach i zawsze jest przedział 1980-2080Kbps

 

W tej chwili mam 2Mbps i płace za nie niecałe 80zł (no i mam abonament telefonu stacjonarnego za 1,22zł).

 

Jak dla mnie naprawdę godny polecenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Prawie do kacika absurdalnego to sie nadaje...

Chce podlaczyc sobie linie tpsa u siebie i dzwonie na blekitna czy wogole sa mozliwosci techniczne u mnie w bloku do tego. Babka mowi ze tego nie moze sprawdzic, dopiero jak zloze zamowienie na linie. Jesli nie bedzie takowych-nie podlacza mnie, ale jak beda to juz musze ta linie brac, a ja tylko chcialem sie zorietowac w samym fakcie narazie. Pytam sie czy ktos wogole mi udzieli takich informacji, moze w necie jest jakas wyszukiwarka, mapka czy cos, a ona ze na stronie jak sie wpisze numer telefonu to mozna zobaczyc czy neo mozna podlaczac...a ja na to: przeciez ja linii nie mam i numeru :D ona: no fakt. Podziekowalem i tyle.

Wie ktos jak sprawdzic czy mozna podlaczyc sie do tepsy? szukac na bloku jakis skrzyneczek tpsa? a moze jednak ktos odpowiedni jest w stanie udzielic u nich odpowiedzi na te pytanie? ino gdzie zadzwonic/udac sie?

Odnośnik do komentarza

Możesz złożyć zamówienie na naked neo czyli linie bez potsa wtedy sprawdza czy masz takowe możliwości albo możesz złożyć zamówienie na sprawdzenie warunków technicznych bez podpisywania umowy. w końcu nic na sile.

 

 

 

Poza tym jak dzwonicie na BL to pytajcie sie ludzi ile pracują w TP bo mogą być nie doinformowani w tych klockach :)

Odnośnik do komentarza
Możesz złożyć zamówienie na naked neo czyli linie bez potsa wtedy sprawdza czy masz takowe możliwości albo możesz złożyć zamówienie na sprawdzenie warunków technicznych bez podpisywania umowy. w końcu nic na sile.

 

 

 

Poza tym jak dzwonicie na BL to pytajcie sie ludzi ile pracują w TP bo mogą być nie doinformowani w tych klockach :)

 

O wybacz, ale jak ja pracoałem w Dialogu, to co rusz były zkolenia i kolejne testy. Nie było tak, że człowiek zaraz baraniał. A jak już zbaraniał mówił proszę poczekać chwilę, wyciszał mikrofon i wzywał supervisora. A w Tepsie widzę niezłe klocki...

Odnośnik do komentarza
Możesz złożyć zamówienie na naked neo czyli linie bez potsa wtedy sprawdza czy masz takowe możliwości albo możesz złożyć zamówienie na sprawdzenie warunków technicznych bez podpisywania umowy. w końcu nic na sile.

 

 

 

Poza tym jak dzwonicie na BL to pytajcie sie ludzi ile pracują w TP bo mogą być nie doinformowani w tych klockach :)

 

O wybacz, ale jak ja pracoałem w Dialogu, to co rusz były zkolenia i kolejne testy. Nie było tak, że człowiek zaraz baraniał. A jak już zbaraniał mówił proszę poczekać chwilę, wyciszał mikrofon i wzywał supervisora. A w Tepsie widzę niezłe klocki...

 

No widzisz bo w TP co rusz są roszady na BL wiec co chwile są nowe osoby zatrudniane i to jako outsourcing z firm partnerskich. Poza tym nie porównuj obciążenia infolinii w Dialogu a w TP :)

No ale zawsze są kierownicy, liderzy no i co dzień są bardziej doświadczeni. Ale jeżeli osoba dzwoniąca nie poda konkretów to przepraszam

koniec of topa

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z internetem w laptopie. Korzystam z uslug Multimedia. Internet w kompie dziala bez zarzutow, jednak gdy podlaczam kabel usb od modemu do laptopa internet nie dziala :/ na poczatku myslalem ze to moze przez windows viste, jednak teraz zainstalowalem xp i problem jest ten sam, wyskakuje ze polaczenie jest ograniczone i cos tam... i neta nie ma ;/ sterowniki od modemu sa zainstalowane, co moze byc nie tak?

Odnośnik do komentarza
bo filtr jest niskiej jakości?

 

zadzwoń na jakąś infolinię Orange, zgłoś problem i spytaj o możliwość wymiany filtru

 

Niska jakość filtra mówisz?

 

No nic, jutro się podjedzie do Orange, i zrobi mały ochrzan ;)

 

Byłem, wymieniłem - problem nie zniknął.

 

Czyżby coś było źle podłączone? :-k

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...