Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Zobacz czy nie masz jakiejś lokalnej firmy - ja korzystam z takiej, która działa tylko na terenie Targówka i Bródna i jest miodzio. Odkąd zmieniłem router, to ani razu mi nie rozłączyło netu, żadnych zwiech. No i największy plus - dodzwaniasz się na infolinię w 30 sekund, a nie 30 minut :)

 

Gdy zapytałem w UPC czy mogą mi zaproponować to samo w niższej cenie, to powiedzieli, że nie, tylko 20 zł drożej. Więc dalej siedzę w JMDI.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

orientuje się ktoś w warszawskiej ofercie internetu? jakieś promocje studenckie poza upc? pogranicze zoliborza i bielan, jmdi niestety nie obejmuje, na światłowód nie ma co liczyć, stary blok.

A gdzie dokładnie jeśli można spytać? :> Z tego, co wiem to na Bielanach nawet w starym budownictwie światłowody Orange hulają.

Odnośnik do komentarza

Kochanowskiego, przeprowadziłem się z nowego budownictwa, zerknalem na wejścia i jakoś mam przekonanie, że to nie jest to :D aczkolwiek mogę się mylić!

Noo :D To teściowie Broniewskiego od strony Kochanowskiego właśnie i mają światłowody. Zapytaj może sąsiada lub Orange w tej kwestii. Z tego, co mi wiadomo, to tam leżą wszędzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

od jakiegoś czasu mam upc... mogę coś już napisać

 

oprocz tv zamowilem internet 250mb/s, było jakieś promo, że w tej samej cenie co bez promo net o wyższej prędkości. gość powiedział, że horizon obsługuje max 120mb/s więc dadzą za darmo drugi router. router nie ma anten zewnętrznych jak się okazuje, siedzi w skrzynce w ścianie na wejściu do mieszkania i w znacznym obszarze mieszkania mam prędkość na wifi 240 Mb/s. Jestem w szoku że sprzęt od kablówki potrafi wyciągnąć takie parametry

 

jedyny spadek prędkości na wifi mam na załamaniu się korytarza do salonu i drugie we wnęce w sypialni -> tutaj prędkość spada do 50-70Mb/s co jak na WiFi uważam, że to kozacki wynik. 

Edytowane przez klinsmann
pomyłka tematów...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...