Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pytam ja.

Potrzebuję internet do wioski, prędkość nie gra roli, może być i 512kb, byle był, a cena jak najniższa. Umowa nie dłuższa niż 2 lata.

 

Zależy jaka konkretnie wioska, sprawdź na playmobile.pl czy masz zasięg, jeśli tak, nie masz co się zastanawiać. Osobiście polecam, prędkość bardzo zadowalająca (transfer do 180 kb/s), jedynym minusem może być limit transferu (10 GB miesięcznie - najwięcej).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Od 1 października TP wprowadziło nowy cennik, jak wiadomo te 25% taniej. I teraz wychodzi na to ze za 60zl, ktore teraz moi starsi placa za 1mb/s, w nowej taryfie za 60zl jest predkosc 6mb/s. Czy istnieje możliwość zmiany prędkości w trakcie trwania umowy? Może ktoś już tego dokonał i wie ocb ;)?

Odnośnik do komentarza

Od 1 października TP wprowadziło nowy cennik, jak wiadomo te 25% taniej. I teraz wychodzi na to ze za 60zl, ktore teraz moi starsi placa za 1mb/s, w nowej taryfie za 60zl jest predkosc 6mb/s. Czy istnieje możliwość zmiany prędkości w trakcie trwania umowy? Może ktoś już tego dokonał i wie ocb ;)?

 

Zawsze możesz BEZPŁATNIE zmienić prędkość na wyższą w ramach obowiązującej promocji.

Ja podpisując umowę we wrześniu miałem płacić 89,90zł, ale że weszły nowe ceny mogłem do 31 grudnia podpisać aneks do umowy i teraz będę płacił 59,90zł. Zawsze to 30 zł w kieszeni. Z tego co tłumaczył mi pracownik telepunktu, przy zmianie na wyższą opcję prędkości można skorzystać z promocji również po 31 grudnia, ale z taki sprawami najlepiej udać się na błękitną linie lub to telepunktu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli brałeś internet w promocji i teraz wprowadzili nową promocję to raczej nie zgodzą się na podwyższenie prędkości przed końcem umowy lub zażądają wyrównania opłat. No ale nie wiem czemu nas pytasz, skoro masz infolinię TP. :P

Niekoniecznie. Przedłużasz umowę, więc przedłużasz płacenie firmie, co w sumie jest dla nich korzystne.

Ostatnio sam przedłużyłem umowę z Multimo. Płaciłem do tej pory 97 zł za 6 mbit i powinienem tyle płacić do kwietnia. Juz teraz jednak przedłużyłem umowę z podniesieniem prędkości do 10 mbit i płacę... 65 zł :D Nie dość że prawie 2x szybciej to jeszcze znacznie taniej :D

Odnośnik do komentarza

Od 1 października TP wprowadziło nowy cennik, jak wiadomo te 25% taniej. I teraz wychodzi na to ze za 60zl, ktore teraz moi starsi placa za 1mb/s, w nowej taryfie za 60zl jest predkosc 6mb/s. Czy istnieje możliwość zmiany prędkości w trakcie trwania umowy? Może ktoś już tego dokonał i wie ocb ;)?

 

Ja zmieniałem. Od 11 października można było przejść dla tych co mają podpisane umowy. Ja miałem umowę na 3 lata i zostawał mi jeszcze rok umowy. I bez problemów się dało zwiększyć prędkość poprzez aneks do umowy. Przedłużyłem umowę na dwa lata i jeszcze dostałem gps bo tak mi obiecywali, potem mówili, że nie i złożyłem reklamację i rozpatrzyli pozytywnie. GPS cienki ale za free zawsze się przyda :P Najlepiej zadzwoń na infolinię i będziesz miał pewność czy możesz przejść ale problemów być nie powinno.

Odnośnik do komentarza

W TP jest możliwość dokonania odnowienia promocji. Do końca roku była możliwość odnowienia bez zmiany prędkości a teraz można odnowić z jednoczesną migracją do opcji wyższej. Także jeżeli płacicie więcej a chcecie miej to śmiało walcie :) na BL bądź 801505505.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Zanim zapytam się operatora chciałbym utwierdzić się w swoim przekonaniu. Mianowicie, w sierpniu podpisałem umowę w Play na mobilny internet. W ostatnim czasie w ich ofercie pojawiła się usługa nielimitowany transfer w nocy. W swojej zakładce na stronie internetowej nie mam jej dostępnej. To oznacza, że jest ona niemożliwa do dodania w obecnej umowie, a uwzględnić ją może tylko podpisanie nowej?

Odnośnik do komentarza

Zanim zapytam się operatora chciałbym utwierdzić się w swoim przekonaniu. Mianowicie, w sierpniu podpisałem umowę w Play na mobilny internet. W ostatnim czasie w ich ofercie pojawiła się usługa nielimitowany transfer w nocy. W swojej zakładce na stronie internetowej nie mam jej dostępnej. To oznacza, że jest ona niemożliwa do dodania w obecnej umowie, a uwzględnić ją może tylko podpisanie nowej?

yeap, jest to oferta promocyjna dla nowych uzytkownikow oraz pewnie wprowadzona w utrzymaniu (przedluzenie umowy)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma Neostradę i wie jak sprawdzić warunki techniczne dla danej prędkości? Dzwoniłem na infolinię i co nieco się dowiedziałem jednak miałem okazję aby warunki te sprawdził także ich Serwismen. Tym sposobem otrzymałem dwie baaardzo sprzeczne informację. Chciałbym to sprawdzić jeszcze w jednym źródle ( przez stronę www? na tp.pl nie widzę takiej możliwości.)

 

Druga sprawa:

Mam neostrade z telewizją umowa do 2012 roku. Dzisiaj dzwoniła miła pani konsultant i zaproponowała migrację do nowej oferty 'Wymarzony internet' Jednak całą sprawę tak zagmatwała, że nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Jutro w tej sprawię wybieram się do telepunktu. Wcześniej chciałem zapytać czy może ktoś z Was nie skorzystał z tejże oferty?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma Neostradę i wie jak sprawdzić warunki techniczne dla danej prędkości? Dzwoniłem na infolinię i co nieco się dowiedziałem jednak miałem okazję aby warunki te sprawdził także ich Serwismen. Tym sposobem otrzymałem dwie baaardzo sprzeczne informację. Chciałbym to sprawdzić jeszcze w jednym źródle ( przez stronę www? na tp.pl nie widzę takiej możliwości.)

 

Druga sprawa:

Mam neostrade z telewizją umowa do 2012 roku. Dzisiaj dzwoniła miła pani konsultant i zaproponowała migrację do nowej oferty 'Wymarzony internet' Jednak całą sprawę tak zagmatwała, że nie dowiedziałem się niczego konkretnego. Jutro w tej sprawię wybieram się do telepunktu. Wcześniej chciałem zapytać czy może ktoś z Was nie skorzystał z tejże oferty?

 

Podaj mi na pw swój numer to zobaczę co i jak.

informację o warunkach technicznych na infolinii uzyskujesz jako wstępne, czyli tzw, prekwalifikacja. Oficjalne warunki uzyskujesz od technika, czyli to co powie technik jest niestety święte.

Co do promocji. Jeżeli posiadasz neo+tv zapomnij o wymarzonym internecie, to tyczy się tylko klientów samej neo. Ty możesz sobie odnowić w promocji Internet z MEGA Telewizją.

Coś jeszcze ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...