Skocz do zawartości

Livescore Euro 2016


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że należy przede wszystkim docenić decyzje Santosa, że potrafił wprowadzić odpowiednie zmiany w drużynie. Po dwóch meczach odesłał na ławkę starego, wolnego Carvalho (Fonte), nic nie ogarniającego w defensywie Veirinhę (Cedric), bezbarwnych Gomesa (Sanches) i Moutinho (Adrien) i mniej znacząca Danilo - William.

 

Mam jeszcze pytanie do osób oglądających Valencię. Ten Andre Gomes to rozegrał słabszy turniej od tego, co zazwyczaj pokazuje w klubie? Widziałem tylko 2-3 mecze w LE, teraz chyba wszystkie na Euro, i nie potrafię zrozumieć jak o niego bije się tyle klubów, nawet jeśli ma superagenta za agenta. Wybiera najprostsze rozwiązania, nie kreuje, słabo na nogach, biorąc pod uwagę odpowiednią skalę, porównałbym go do Mączyńskiego. Nie wiem, może tak trafiłem na jego mecze, ale nie widziałem w tym gościu nic specjalnego.

 

Tru co do pierwszego akapitu.

 

Co do drugiego - Gomes ma niewątpliwy talent, ale ciężko go oceniać przez pryzmat gry w Valencii. Tam wielu grało b. dobrze 5 spotkań w roku, a potem wielką kupę przeplataną zrywami w pozostałych spotkaniach. Jednak chora od lat sytuacja wokół klubu utrudnia ocenę.

 

Jednakże, on miewał takich momentów talentu w tym sezonie dosyć dużo. Pierwszy sezon za Nuno miał świetny, potem za Neville'a i Pako grywał już różnie, ale niewątpliwie ma talent. Ciężko powiedzieć na ile go rozwinie, ale gra bardzo dojrzale i nie jest w kadrze za zasługi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...