Skocz do zawartości

Wydłużenie kadencji MT - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Taka propozycja. Wybory do MT muszą być co pół roku? Nie można zmienić kadencji na roczną?

nie muszą być. w mojej ocenie powinniśmy to poddać głosowaniu społeczności.

 

proponuję po wyborach stworzyć ankietę i od stycznia wybierać na cały rok. no chyba, że uważacie, że to sprawa niecierpiąca zwłoki i wybory od połowy miesiąca zostawimy jako roczne ?

 

ja osobiście jestem za dyskusją przez 2 tygodnie i potem ankieta, roczna kadencja od 2017.

Odnośnik do komentarza

Półroczna kadencja działa dobrze, jaki jest właściwie argument, by ją zmienić?

 

A procedury usuwania moda właściwie nie ma. Nawet Icon sam się usunął. Od czasów Ofiary Systemu chyba nikt nie został usunięty (choć nie pamiętam, jak konkretnie było z Szk, tam też mogło być usunięcie).

Odnośnik do komentarza
(choć nie pamiętam, jak konkretnie było z Szk, tam też mogło być usunięcie)

 

 

Mod Team decyzją Icona został całkowicie rozwiązany, po to żeby następnego dnia powstać na nowo w niemal identycznym składzie - ale bez Szk (i mnie w konsekwencji). Czyli de facto usunięcie.

 

UPDATE: doczytałem u źródła - po propozycji Icona było głosowanie, stosunkiem głosów 4/3 MT został rozwiązany. Następnego dnia Icon powołał nowy MT, w którego skład weszło 3 z tych czterech głosujących za rozwiązaniem

Odnośnik do komentarza

Odkąd CMF jest demokracją nie było żadnego wyrzucenia moda. Tylko Vami złożył całkiem niedawno wotum nieufności, zresztą nieudane.

 

Nie ma żadnej oficjalnej procedury odowałania moda.

 

Nie ma też żadnej procedury wypełnienia miejsca po modzie, gdyby zrezygnował w trakcie kadencji. Zwyaczjowe wskakiwanie kolejnego z listy w przypadku nieobjęcia stanowiska nie jest taką procedurą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...