Skocz do zawartości

Bob Builder


Rekomendowane odpowiedzi

Brak pomysłu na tytuł, ale zamysł tej kariery ustaliłem dosyć prosto. Przejmujemy kluby, które są w "dołku", w zapaści, lub też po prostu nigdy nie znaczyły zbyt wiele w futbolowym świecie. Jeżeli uznam, że osiągnąłem tyle ile mogłem, lub też po prostu dalszy pobyt w klubie nie ma sensu, to zmienimy klub, oczywiście na taki który należy odbudować.

LET'S GO!!

Wersja FM : 15.3.2
Ligi : Anglia (1-2), Niemcy (1-2), Polska (1-2), Belgia (1), Francja (1), Włochy (1), Portugalia (1), Holandia (1), Hiszpania (1)

Dodatki :
Skin - Andromeda v5, Transfer Update winter 2015/2016

 

Klub : Hamburger SV (1. Bundesliga)
Rok Założenia : 1887
Przydomek : "Die Rothosen"
Stadion : Imtech Arena (57000)
Rok Powstania : 1953
Finanse : Bogaty
Reputacja : Krajowa
Największe Sukcesy : Mistrzostwo Niemiec (6), Puchar Niemiec (3), Puchar Zdobywców Pucharów (1), Puchar Europy (1)

 

Cele na sezon : Powyżej środka tabeli
Prognoza Mediów : 8 miejsce

Budżet transferowy : 6.4 mln euro
Budżet Płacowy : 920 tyś (obecne wydatki 909 tyś.)



KADRA :

Bramkarze :

Jaroslav Drobny (34 lata, Czechy)
Rene Adler (28 lat, Niemcy)

Dwóch solidnych bramkarzy, jednak Drobny po sezonie kończy karierę, jednym z priorytetów będzie ściągnięcie solidnego zmiennika, który po sezonie będzie mógł wskoczyć na miejsce nr 2, lub liczyć, że w akademii znajdzie się jakaś perełka.

Obrońcy :

Emir Spahic (33 lata, Bośnia)
Johan Djourou (27 lat, Szwajcaria)
Cleber (23 lata, Brazylia)
Gojko Kacar (27 lat, Serbia)
Ashton Gotz (20 lat, Niemcy)
Gotoku Sakai (23 lata, Japonia)
Matthias Ostrzołek (24 lata, Niemcy)
Dennis Diekmeier (24 lata, Niemcy)

Obrona wygląda dosyć ciekawie, trzonem bez dwóch zdań będzie środek obrony Djourou - Spahic. Tylko kontuzja, bądź kartki będą wykluczać tą dwójkę z gry. Pozostali młodzi, zdolni i ambitni, na pewno okres przygotowawczy będzie mega ciekawy, bo w zasadzie o 2 miejsca na bokach bić się będzie 6 zawodników. Ale też nie ukrywam, jeżeli pojawi się jakaś świetna oferta do zarobku, to sprzedam. Muszę też dbać o finanse, bo klub spłaca spory dług.

Defensywni Pomocnicy :

Petr Jiracek (28 lat, Czechy)
Albin Ekdal (24 lata, Szwecja)
Mati Steinmann (19 lat, Niemcy)

Jako, że prawdopodobnie będę grał, na dwójkę w środku, to powinni grać Ekdal z Jirackiem, no chyba, że młody Steinmann odpali, ma potencjał, ale patrząc w jego atrybuty, to chyba bardziej na typowego środkowego niż defensywnego. Zobaczymy jak rozwinie się akcja

Środek Pomocy :

Lewis Holtby (23 lata, Niemcy)
Aaron Hunt (27 lat, Niemcy)

Mam w kadrze, w zasadzie dwóch klasycznych OP, ale to będzie się zmieniało, jedno jest pewne, z tą dwójką można przenosić góry. Mam nadzieję, że kiedy będzie trzeba to będą w stanie odmieniać losy meczów. Od nich tak naprawdę zależy czy uda się nam przejść przez ten sezon suchą stopą

Boczni Pomocnicy :

Ivo Ilicevic (27 lat, Chorwacja)
Nicolai Muller (26 lat, Niemcy)
Mohamed Gouaida (21 lat, Francja)
Nabil Bahoui (23 lata, Francja)

 

Muller pewniak, na prawą flankę, wygląda na wielkiego skrzydłowego, inaczej ma się sprawa na flance lewej, gdzie o miejsce będzie walczyć pozostała trójka. Nie obrażę się też, jak zgłosi się ktoś po Ilicevica, pierwsze wrażenie mam takie sobie, a póki można coś na nim zarobić, to spróbuję to uczynić.

Napastnicy :

Ivica Olic (34 lata, Chorwacja)
Sven Schipplock (25 lat, Niemcy)
Artjoms Rudnevs (26 lat, Łotwa)
Pierre-Michel Lasogga (22 lata, Niemcy)

Korci na granie dwoma napastnikami, Lasogga z wykańczaniem na poziomie 17, grą głową na 16 czy Determinacją 18, to jest po prostu must on na żądle, chciałbym jednak też dawać grać Schipplockowi czy Oliciowi, Chorwata po sezonie oddam na WT, zastanawiam się nad Rudnevem, nie obrażę się jak ktoś Go podkupi, ale też jeżeli zostanie, to szanse będzie dostawał.

Tak kadrowo, wygląda ekipa HSV, jeżeli się zmieni, to najwyżej o 2-3 nazwiska, spore braki finansowe wymuszają raczej wizję szukania pieniędzy niż ich wydawania, będę raczej wyszukiwał młodych zdolnych do gry za rok, dwa lata, ze szansami na spore zyski.

Krótka konferencja nowego trenera HSV :

Witamy na konferencji prasowej, na której przedstawiamy nowego menadżera drużyny HSV, Blusiora. Witamy trenera, i prosimy o kilka słów wstępu.

Dzień Dobry. Tak wiem, macie już dosyć Polaków, co zabierają wam pracę, no cóż. HSV jak wiemy historię ma, 6 pater mistrzowskich mówi samo za siebie, jednak od ostatniej minęło ponad 30 lat, ostatnie 3 sezony to pasmo głównie niepowodzeń, rok temu drżenie do samego końca o zachowanie bytu. Wiem, że nie podejmuję się łatwej misji. Ale postanowiłem, że nie odejdę stąd, dopóki czegoś tu nie wygram, lub też mnie nie znienawidzicie. Macie moje słowo honoru.

 

(D) : Panie trenerze, jak wiemy z finansami HSV w ostatnich latach było i nadal jest dosyć mizernie. Sprzedajmy zawodników? Wzmacniamy kadrę nie bacząc na koszta? Czy gramy tym co mamy?
(T) : Moim skromnym zdaniem, nie mamy słabej kadry. Oczywiście taki Bayern, BVB czy Schalke są lata świetlne przed nami. Ale dlaczego mamy się bać np. Werderu, Wolfsburga czy Kolonii, w mojej opinii to są drużyny w przekroju sezonu absolutnie w naszym zasięgu. Jeżeli będą szansę na wzmocnienia, dokonam ich. Ale w tym okienku nie będę robił nic na hura.
(D2) : Ja z kolei pytanie z nieco innej beczki. Jak wiemy niemiecki futbol rozwija się w niezłym tempie, a pan z kolei jednak bliżej ma do BPL. Czemu Niemcy a nie Anglia?
(T) : Nie ukrywałem, że BPL kręci mnie najbardziej, to najrówniejsza i najatrakcyjniejsza liga świata. Kto by tam nie chciał wystąpić? Ja jednak wiem, że mam status raczej zółtodzioba, a żółtodziobów na scenę nie wypuszczają. Bundesliga z roku na rok robi coraz większe postępy, stadiony co mecz są niemal pełne, finanse są dobre, a kluby są prowadzone w sposób odpowiedni do rozwoju. Myślę, że tu mam największą szansę na rozwój.
(D3) : Media prognozują, że zakręcicie się pod koniec "10", czy każde miejsce powyżej 10, odbiera pan jako bonus, czy jednak chciałby pan poszukać miejsc może nawet w pucharach.
(T) : Piłkarze wychodzą na treningi by wygrywać, my trenerzy, siedzimy po 6-8-10 godzin przed komputerem, lub z asystentami, by rozpracować każdy najdrobniejszy szczegół mogący wybić nas na wyższy poziom. Chcemy walczyć o 3 punkty w każdym meczu, nie ma różnicy czy zajmiemy miejsce 5-8-11 jeżeli będziemy poza pucharami. Chcę o nie powalczyć. Mocna deklaracja, ale jeżeli w futbolu nie masz ambicji i wysokich celów, to równie dobrze możesz zostać najwyżej treserem psów.

 

Ok, dziękujemy, to było ostatnie pytanie, trenerowi dziękujemy. Sporo pracy przed panem, więc nie zatrzymujemy. Życzymy powodzenia.

 

No to ciężki pierwszy dzień za mną, a teraz do biureczka, na boisko i do roboty...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...