Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MitnickMike napisał:

Tekst z J.M. w Madrycie uważam, za debilny z tego względu, że on już swoją "5" od Barcy wyłapał bodaj w 2010 roku. Wystarczy

Coś zaczynasz plątać się w zeznaniach.

 

Jeśli masz inne zdanie na temat potencjalnego nowego szkoleniowca Realu to bardzo fajnie, nic mi do tego, ale z jakiego powodu zaczynasz czynić jakieś personalne wjazdy? Ile ty masz kurwa lat? Bo po tym co piszesz, to można odnieść wrażenie że 12 i pomyliłeś to forum z jakimś czatem na onecie o nazwie ReAl*MaDryTxD_PL.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
Teraz, ajerkoniak napisał:

 

Eee? Serio? Jakoś pomijamy rekordowe mistrzostwo La Liga? Mou może nie osiągnął pełnego sukcesu na Bernabeu, ale był dużym krokiem naprzód.

Znasz takie przysłowie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Poza tym J.M. ma kontrakt z United do końca 2020 z opcją przedłużenia o kolejny rok. Wierzysz w cuda? 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie miał problemu z powrotem JM, który uznaję za mało realny, ale jednak pamiętam, że jak odchodził to byłem mu wdzięczny za osiągnięcia i raczej odchodził w dość pozytywnej atmosferze :-k Zresztą znalazłem nawet fajny tekst na ten temat na RM.pl: http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45878

Odnośnik do komentarza
Cytat

Znasz takie przysłowie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki?

O, ja znam. Chodzi w nim o to, że nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo woda w niej cały czas płynie, więc przy drugim wejściu będzie to już inna rzeka, a więc nie można dwa razy zrobić tego samego, bo okoliczności zawsze się zmieniają. Jak się jest niedouczonym gamoniem, to można to przysłowie źle zrozumieć – najczęściej jako przestrogę przed nie powtarzaniem po raz drugi czynności, która niegdyś okazała się brzemienna w skutkach.

  • Lubię! 8
  • Haha 3
  • Uwielbiam 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Nikt o zdrowych zmysłach nie wpuści teraz do szatni człowieka z długopisami :) Na moje zostanie opcja z Solarim i delikatne badanie tematu jak zareaguje szatnia. Nie z przypadku Ramos o tym mówił w jednym z wywiadów, że stawia wyżej umiejętność zarządzania szatnią aniżeli wiedzę taktyczną.

1 minutę temu, Morpheus napisał:

 

A Realu nie stać na zapłacenie kary, gdyby istniała taka konieczność?

Stać ale już z Julenem było sporo smrodu przy podpisywaniu kontraktu. Drugi raz tego nie zrobią. Jaką masz gwarancję, że nie będzie powtórki z rozrywki? 

Odnośnik do komentarza

Temat Jose upada. Ja śmiem nawet zaryzykować tezę, że United jest ostatnim klubem z kategorii top, który w karierze poprowadzi Jose, nie sądzę by sam chciał to zamienić na Madryt, tym bardziej, ze spalił za sobą mnóstwo mostów.

Sprawa Conte jest o tyle skomplikowana, że po 1, dalej formalnie jest trenerem Chelsea, klub sam Go nie chcę wyrzucić, a Włoch nie chce zerwać umowy, więc pozbawić siebie szansy na odszkodowanie, żeby przyjąć ofertę Realu dużo bardziej musi tego chcieć sam Real niż AC, a wydaje mi się, iż tak nie jest.

Jardim? Moim zdaniem niezły wybór, ale jednak obecny sezon w Monaco mocno musiał nadszarpnąć jego reputacją, ale może mając pod swoimi skrzydłami taką konstelację gwiazd, znowu uruchomiłby potencjał odpowiedniego balansu między trenerem a kolegą jaki miał w mistrzowskim sezonie w Monaco.

 

Ciężko znaleźć inne oferty, a Solari może być właśnie takim wybadaczem tego, czy to pasuje czy nie, chociaż dla mnie to takie trochę nie halo, że zaczyna się robienie tego na zasadzie "Czy trener powinien być koleżenski? Jak nie to baj, my takiej szatni nie chcemy." Oczywiście nie mówię, że to złe, ale chyba nikomu by tam włos z głowy nie spadnie, jeżeli dostanie trenera który trochę mocniej tam dokręci śrubę.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Diablo94BTV napisał:

Temat Jose upada. Ja śmiem nawet zaryzykować tezę, że United jest ostatnim klubem z kategorii top, który w karierze poprowadzi Jose, nie sądzę by sam chciał to zamienić na Madryt, tym bardziej, ze spalił za sobą mnóstwo mostów.

to akurat jest mit. Jedyne mosty, jakie spalił za sobą Mourinho to były relacje z Cristiano, którego w Madrycie już nie ma. No i może z hiszpańską prasą. Myślę, że Perez nadal uważa go za fantastycznego szkoleniowca, a większość piłkarzy z radością podjęłaby z nim współpracę.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike
35 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Bo to są zupełnie inne okoliczności?

Okoliczności są takie same. Na rynku nie ma trenera bez kontraktu, który by podołał presji i specyfice pracy w Madrycie. Lopetegui po sukcesach z reprezentacją wydawał się idealnym kandydatem, tyle że wiadomo jak się skończyło. Podejrzewam, że gdyby Perez mógł cofnąć czas to drugi raz by tego błędu nie popełnił, wystawiając się na "strzały" opinii publicznej, która zatrudnienie Julena potraktowała prawie jak zamach na reprezentację przed mistrzostwami. Jak sobie wyobrażasz teraz sytuację z Mou? Że ot tak przejdzie w listopadzie (chyba najbardziej realny termin na poznanie nowego szkoleniowca, jeżeli w ogóle do tego dojdzie) zostawiając United? Pomijam już fakt stosunków jakie łączą ManU i Real, wątpię, żeby Perez chciał nadstawić drugi policzek. 

 

Tak jak pisał wyżej bodaj Pescar i Diablo, bo mam identyczne zdanie na ten temat, Solari jest idealnym kandydatem na obecną chwilę a kandydaturę Mou zostawmy w mokrych marzeniach hajda, który o piłce nie ma bladego pojęcia :) Równie dobrze możemy zacząć rozważać powrót ZZ :) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hidalgoo napisał:

to akurat jest mit. Jedyne mosty, jakie spalił za sobą Mourinho to były relacje z Cristiano, którego w Madrycie już nie ma. No i może z hiszpańską prasą. Myślę, że Perez nadal uważa go za fantastycznego szkoleniowca, a większość piłkarzy z radością podjęłaby z nim współpracę.

 

A z Ramosem? :-k

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MitnickMike napisał:

Okoliczności są takie same. Na rynku nie ma trenera bez kontraktu, który by podołał presji i specyfice pracy w Madrycie. Lopetegui po sukcesach z reprezentacją wydawał się idealnym kandydatem, tyle że wiadomo jak się skończyło. Podejrzewam, że gdyby Perez mógł cofnąć czas to drugi raz by tego błędu nie popełnił, wystawiając się na "strzały" opinii publicznej, która zatrudnienie Julena potraktowała prawie jak zamach na reprezentację przed mistrzostwami. Jak sobie wyobrażasz teraz sytuację z Mou? Że ot tak przejdzie w listopadzie (chyba najbardziej realny termin na poznanie nowego szkoleniowca, jeżeli w ogóle do tego dojdzie) zostawiając United? Pomijam już fakt stosunków jakie łączą ManU i Real, wątpię, żeby Perez chciał nadstawić drugi policzek. 

 

Tak jak pisał wyżej bodaj Pescar i Diablo, bo mam identyczne zdanie na ten temat, Solari jest idealnym kandydatem na obecną chwilę a kandydaturę Mou zostawmy w mokrych marzeniach hajda, który o piłce nie ma bladego pojęcia :) Równie dobrze możemy zacząć rozważać powrót ZZ :) 

 

Nie są. Mou nie jest trenerem, który sobie dobrze radzi z prowadzonym zespołem przed najważniejszym turniejem tylko trenerem, który w trudnym dla niego środowisku walczy z kryzysem i jest faworytem bukmacherów do zwolnienia. Źle mu się pracuje z Woodwardem, a w Madrycie po walce z Valdano miał prawie władzę absolutną, a na pewno taką w kwestii transferów.

 

Wyobrażam sobie, że Mou albo zostaje zwolniony, Perez czeka z Solarim w ręku na to i zatrudnia albo Mou rezygnuje po okienku styczniowym/po sezonie mając jako wymówkę złą współpracę.

 

Sezon Realu i tak można prawie na straty spisać, może poza LM, ale jak nic nie wygrają w tym roku to nic im się nie stanie.

 

Serio, skoro tak się znasz na piłce to zorientuj się w sytuacji United i Mou bo ta współpraca, nie bez podstaw, jest wiecznie poddawana wątpliwościom.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Ajer ale co mnie interesuje sytuacja na linii zarząd United vs Mou w obecnej sytuacji? Równie oderwane od rzeczywistości było by snucie teorii, że skoro Adam Nawałka jest wolny na rynku pracy to może on by zasiadł na ławce na Santiago Bernabeu? Era Mourinho już była, odchodził w nie najlepszych dla niego okolicznościach, CR7 o którym wspominasz już nie ma w Madrycie za to został m.in. Sergio Ramos (kapitan ale co tam, przecież to nic nie znaczy), z którym stosunki Mou można określić najdelikatniej jako chłodne, masz wspomnianą przez siebie hiszpańską prasę, masz nasyconą sukcesem szatnię z bardzo dużym ego, o czym świadczy chociażby wypowiedź Ramosa po meczu z Barceloną. Dodatkowo najlepsi piłkarze na mistrzostwach świata, tacy jak chociażby Varane czy Modrić złapali zjazd formy po mundialu. Snucie jakichś wyssanych z dupy teorii o Mou jest równie prawdopodobne jak objęcie Realu przez Nawałkę. Tyle w temacie. 

 

Jeżeli natomiast uważasz, że po 10 kolejkach sezon jest spisany na straty.... no to gratuluję obycia w temacie. Powinni już koronować Barcelonę? W sumie Alaves ze średnim posiadaniem piłki na poziomie +- 30% w meczu też na pewno utrzyma swoją pozycję. W grupie LM Real jest po 3 kolejkach na pierwszym miejscu po pechowej porażce z CSKA. Sezon spisany na straty jak widać :D

 

Na moje to nie jest to wina trenera a brak gwarancji 50 bramek w sezonie jaką dawał CR7. Kto ma teraz strzelać? Benzema? Nierówny. Mariano? Brak obycia w dużej piłce, będą z niego ludzie ale potrzebuje u boku kogoś na wzór chociażby Icardiego czy.... Ibry (to jest też dobra bajka do włożenia między Mou i Nawałkę przez speców takich jak Ty czy Hajd). Czy taki transfer by coś zmienił? Myślę, że tak, bo tylko patrzeć jak posypie się Bale jako człowiek ze szkła i zostaniemy z jedynym Isco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...