Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Toni Kroos z kontuzją śródstopia. Ma wypaść na około 6/7 tygodni. Jeśli obędzie się bez operacji. Jeśli będzie zabieg to nawet trzy miesiące przerwy.

Świetnie. Real z obroną i atakiem. Już było widać w tym sezonie, jak wychodzi granie bez pomocy.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony wracaja Modric i Casemiro, wiec przy tej dwojce ktokolwiek nie wskoczy w miejsce Niemca, nie powinien spowodowac utraty kontroli w srodku pola.

Podejrzewam, ze pierwszym wyborem bedzie Kovacic. Zwlaszcza biorac pod uwage trudny kalendarz Realu.

Swoja droga ta kontuzja nie mogla sie trafic w gorszym momencie. Real ma przed soba serie czterech trudnych wyjazdow: Atletico, Barcelona, Sevilla i Valencia...

Odnośnik do komentarza

To tak uzupełniając słabą sytuację kadrową:

 

 

 

Wychowanek na pewno nie zagra z Atlético, Sportingiem w Lidze Mistrzów, Sportingiem Gijón, Culturalem w Pucharze Króla, Barceloną, Borussią w Lidze Mistrzów i Deportivo La Coruña. Być może będzie gotowy na klubowe mistrzostwa świata, które odbędą się między 16. a 19. grudnia w Japonii. Z kontuzjami zmagają się też Toni Kroos, Pepe, Casemiro i Karim Benzema, a Sergio Ramos dopiero w tym tygodniu wrócił do pracy z drużyną. Niemiec i Portugalczyk na pewno nie zagrają w meczu z Atleti, a pod dużym znakiem zapytanie stoi występ Brazylijczyka i Francuza.
Odnośnik do komentarza

Mniejsza o wczorajszy wynik, goście zagrali dużo słabiej niż u siebie, ale to w końcu zespół z III ligi. Miłe akcenty, jak dla mnie:

- spora ilość młodziaków z składzie (Tejero, Ødegaard, Mariano- ci w pierwszym składzie, później jeszcze Enzo),

- Ødegaard całkiem sympatycznie grał, zdecydowanie może coś z niego wyjść, choć go kiedyś skreślałem, że się zatrzyma.

- Enzo. Myślę, że to był historyczny moment: Zidane na ławce, Zidane na boisku. Trener mógł zabrać jeszcze Lucę i wpuścić go na boisko pod koniec meczu (jak uczynił to z Yáñezem).

 

Enzo ruchy trochę podobne do ojca na murawie, gol ładny mu wszedł. Może w najbliższym czasie dostanie więcej czasu, jak pozostali (Tejero, Ødegaard, Mariano) ze względu bana transferowego. Nie są to jakieś ogórki, więc powinni dać radę.

Odnośnik do komentarza

Odegaard bardzo fajnie pyka w Castilli moim zdaniem, na tyle co oglądam skróty czy czasem na żywo jakieś fragmenty. Zawsze dużo pod piłką, nie boi się dryblingów i zazwyczaj mu wychodzą, fajne niekonwencjonalne zagrania, są i bramki i asysty.

 

Mariano mi przypomina Moratę kilka lat temu, bardzo się stara, dużo hałasu robi, ale czasem też dużo chaosu w jego grze. Przy konkurencji z Benzemą i Moratą nie ma szans na dużo grania, więc pewnie wypożyczenie byłoby najlepsze dla niego.

Odnośnik do komentarza

gran derbi Królewscy mogą zapisać na plus, wyszli bardzo zmotywowani, dobrze grali pressingiem i wynik zasłużony jak dla mnie, kto by pomyślał, że za kadencji zizu tak poprawią grę w obronie, przeciez zidane był zawodnikiem ofensywnym, ale ma czuja, varane to jego wymysł ;)

Odnośnik do komentarza

gran derbi Królewscy mogą zapisać na plus, wyszli bardzo zmotywowani, dobrze grali pressingiem i wynik zasłużony jak dla mnie, kto by pomyślał, że za kadencji zizu tak poprawią grę w obronie, przeciez zidane był zawodnikiem ofensywnym, ale ma czuja, varane to jego wymysł ;)

Czy ja wiem, czy taki ten remis zasłużony? Wynik 0-0 chyba byłby bardziej sprawiedliwy ;) Dziś zagrali słabo, prawie nic nie pokazali. gdyby nie "Ramos time"... Jeśli piszesz o obronie w GD i Varanie, to... on w końcu nie upilnował Suareaz przy bramce. Ramos na początku to istna padaka: minął się z piłką, tu źle podał, tu źle zagrał itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W 1/8 LM Real zagra z Napoli. To raz.

Dwa- CR7 otrzymał Złotą Piłkę za rok 2016. Portugalczyk zdeklasował rywali i otrzymał 745 na 1557 możliwych punktów (48%).

Czy zasłużenie? Wydaje mi się, że tak. Zdobył LM, na konto też wpadło złoto za ME. Mało się do tego przysłużył w finale, ale cóż... pech tak chciał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...