Skocz do zawartości

Potomkowie Wikingów


Grozny

Rekomendowane odpowiedzi

#48

 

Zgrupowanie opuścił Henriksen, a w jego miejsce dojechał John Saeter. W środku wyjdzie Eikrem, który trzyma dobrą formę w Bordeaux pomimo słabej pozycji klubu w lidze. Za Forenna oczywiście Strandberg w obronie. W ataku obok Nielsena, wystąpi Borven. Patrząc po ofensywnym ustawieniu Chorwaci pewnie mocno nabuzowani za ostatnie porażki z nami, ale nie wychodzili źle na tych porażkach. (Półfinał ME). Trzeba w końcu zagrać dwa dobre mecze pod rząd i pokazać kto tu lepszy. Faworytem wg bukmacherów Chorwacja.

 

17.11.2016r. w Oslo Mecz Barażowy
Norwegia - Chorwacja 4-5
1:0 T.Elyounoussi
1:1 Rakitic
2:1 Borven
3:1 M.Elyounoussi
4:1 Flo
4:2 Radosevic
4:3 Radosevic
4:4 Radosevic
4:5 Kovacic



Skład
Hansen - Flo, Strandberg, Nordtveit, Linnes - T.Elyounoussi , Ajer, Eikrem, M. Elyounoussi - Nielsen, Borven

 

Statystyki

 

 

Oceny

 

 

21.11.2016r. w Zagrzebiu II Mecz Barażowy

Chorwacja - Norwegia 2-1

1:0 Mandzukic

1:1 M.Elyounoussi

2:1 Perisic

 

Skład
Hansen - Flo, Strandberg, Nordtveit, Elabdellaoui - Daehli , Jenssen, Eikrem, M. Elyounoussi - Nielsen, Borven

 

Statysytki

 

 

Oceny

 

 

Świetnie zaczęliśmy ten baraż. W pierwszej minucie zrobiliśmy karnego. Gola strzelił Tarik, który potem niczego nie pokazał. Byliśmy słabsi niestety. Ale nie wiem jak mogliśmy przegrać ten pierwszy mecz. W 50 min było 4-1 do jednego, a potem chorwacki defensywny pomocnik zabawił się w killera. Na rewanż jechaliśmy bez wiary. Linnes jeszcze dostał kontuzji. Nie graliśmy aż tak źle, ale w ofensywie odbijaliśmy się od ściany.

 

Postanowiłem zrezygnować z prowadzenia kadry. Celem był awans, więc planu nie wykonałem. Aż 5 porażek w ostatnich spotkaniach. Po Euro coś się zrypało, a ja nie wiedziałem co.

 

Po barażach awansowała Polska, Bułgaria oraz Turcja.

 

Mój bilans w kadrze

35 spotkań/20 zwycięstw/5 remisów/10 porażek

84 zdobytych bramek

54 straconych bramek

Odnośnik do komentarza

#49

 

Po złożonej rezygnacji zacząłem szukać dla siebie klubu. Ofertę dostałem od kadry Czech oraz Ghany, ale odrzuciłem. Zgłosiłem się do Borussii Dortmund. Rozmowa kwalifikacyjna okazała się klapą, ale zaczepiłem się w Bundeslidze. Skończyła się runda jesienna i w Hoffenheim zrobił wakat. Przyjęli mnie. Zespół obecnie jest na miejscu barażowym. Nad zespołami ze strefy spadkowej mają bezpieczną przewagę 7 punktów, ale zespół miał grać o wyższe cele co najmniej środek tabeli. W poprzednim sezonie zakwalifikowali się do LE zajmując 5 miejsce. W lidze grali słabo, ale potrafili wyjść z LE i czeka mnie fala pucharowa. Będę się starał zdawać miesięczne raporty.

 

Skład:

 

QgOqZqr.png

 

 

DCB2AA7.png

 

 

Przed nami seria sparingów w przerwie sezonu. W tyłach wydaję się być ok. Parę ciekawych nazwisk jak Jantschke, Sule, Strobl, Reinartz czy Sorg. W ataku jest młody Hiszpan Olmo czy Jahn ( to jakiś newgen). Chętnie przesunę Vargasa do napadu, a Reyine na skrzydło. Bardziej pasują w takim zestawieniu.

Odnośnik do komentarza

#50

 

Styczeń 2018

Sparingi

RC Strasbourg - Hoffenheim 0:2 (Jahn x2)
Atlético Paranaense - Hoffenheim 1:1 (Jahn)
FSV Frankfurt - Hoffenheim 2:2 (Bruno Nazario x2)

 

Po sparingach ułożyłem sobie potencjalną 11 na debiut z Werderem Brema. Zdecydowałem się na typowe 442. Inaczej nie umiem grać.

Baumann - Gunter, Sule, Jantschke, Sorg - Strobl/Reinartz, Reina, Özyakup/Amiri, Markovic - Olmo, Vargas/Jahn

 

Tak to mniej więcej będzie wyglądało. Wypożyczyłem trzech zawodników. Markovic z Liverpoolu ma być naszym głównym koniem napędowym. Özyakup do środka z Interu. Świetnie wyszkolony technicznie z niezłym przeglądem pola. Do wzmocnienia ataku Teodorczyk. Sprzedałem jednego brazylijskiego napastnika za paczkę fajek. Prezentował się przeciętnie. Pozbyłem się też dwóch pomocników środkowych. Koreańczyk odszedł na zawsze do Torino. Natomiast Austriak Kainz na wypożyczenie do Mainz. Sule chyba u nas długo nie pogra, bo interesuje się nim Barcelona.

Odnośnik do komentarza

#51

 

Styczeń/Luty 2018

Bundesliga

[18/30] Hoffenheim - Werder Brema 2:2 (Oguzhan Özyakup x2)
[19/30] Mainz - Hoffenheim 0:1 (Jahn)
[20/30] Hoffenheim - Darmstadt 2:0 (Teodorczyk, Olmo)
[21/30] Wolfsburg - Hoffenheim 1:2 (Reinartz, Olmo)
[22/30] Stuttgart - Hoffenheim 2:2 (Olmo x2)

Debiut na remis. Choć byliśmy lepsi od Werderu. Świetnie zagrali nasze nowe nabytki. Markovic dwie asysty, a Ozyakup dwie brameczki. Święto zepsuł Junuzovic, który przepięknie bije wolne. Niestety dla nas.

Początek mojej przygody w miarę udany. Było blisko 4 wygranych z rzędu, bo bramkę ze Stuttgartem straciłem w 90 min. Młody Hiszpan bardzo dobrze się prezentuje. Szukam tylko wspólnika do zdobywania goli. Grał tam Jahn, Teodorczyk czy Vargas. Dobrze trafiłem z tym wypożyczeniem Markovica, który zaliczył już 4 asysty. Ten newgen(?) Jahn to w ogóle taka kopia Marka Janko. Nie przepadam za takim typem napastnika. Rusza się jak wóz z węglem. Niedługo rozpoczynamy rywalizację w LE. Rywal z Anglii - Southampton.

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

#52

 

Luty 2018

 

Bundesliga

[23/34] Hoffenheim - HSV 5:2 (Olmo, Markovic, Troljan, Reyna, Peyretti)
[24/34] Schalke - Hoffenheim 1:0

Liga Europy

1/16 Hoffenheim - Southampton 1:1 (Markovic)
1/16 Southampton - Hoffenheim 1:1 (Özyakup) 6:7 po karnych

 

Efekt nowej mioty trochę trwał. Pierwsza przegrana po 6 spotkaniach z faworyzowanym Schalke. A mogliśmy wywieźć punkt, gdyby Teodorczyk czy Jahn wykorzystali swoje sytuację. Na razie jest dobrze. Myślałem, że trudniej będzie ich zebrać do kupy po tej słabej jesieni. Martwi trochę forma Vargasa, który chyba nie zostanie wspólnikiem Olmo w ataku na dłużej, nie radzi sobie na tej pozycji. Na jego lewej stronie jest również francuz Peyretti, który jak wchodzi z ławki to potrafi się dobrze zaprezentować.

Southampton ma swoje problemy w lidze angielskiej. Bronią się przed spadkiem, ale kadrowo są od nas lepsi. W pierwszym meczu byliśmy zdecydowani lepsi. Zamiast pójść za ciosem to stanęliśmy, a pod koniec dostaliśmy bramkę. W drugim meczu zadziwiająco świetnie zagraliśmy pierwszą połowę. Mogliśmy strzelić dwie, trzy bramki. Po przerwie sytuacja się diametralnie odwróciła i głównie się broniliśmy do końca. Ostatnie 10 minut dogrywki graliśmy w 10 po kontuzji lewego obrońcy Guntera. W karnych strzeliliśmy wszystko. U rywali pomylił się Smalling. Następny rywal to Cagliari. Chyba w naszym zasięgu.

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

#53

 

 

Marzec 2018

 

 

Bundesliga

 

[25/34] Hoffenheim - Bayer Leverkusen 4:3 (Teodorczyk, Reyna, A. Moreno sam., Jahn)
[26/34] M'Gladbach - Hoffenheim 1:2 (Hesl sam., Schulz sam.)
[27/34] Kaiserslautern - Hoffenheim 1:4 (Markovic x2, Vargas, Troljan)

Liga Europy

 

1/8 Cagliari - Hoffenheim 1:2 (Olmo, Reyna)
1/8 Hoffenheim - Cagliari 4:1 (Vargas x2, Markovic, Jahn)

 

 

Po meczu z Leverkusen wyleciał na 3 tygodnie nasz najlepszy asystent Norman Peyretti. Po ostatniej porażce nie zwalniamy tempa. Świetnie dalej się spisuje Serb Markovic. W 9 meczach 3 bramki oraz 4 asysty. Trzy razy wybrany graczem meczu. Liverpool za niego woła 16 baniek. Raczej tylu nie z kołuje na jednego gracza.

Pierwszy mecz we Włoszech bardzo udany dla nas. Przez większość meczu przegrywaliśmy 0-1, ale w końcówce udało nam się strzelić dwie bramki. Gol na zwycięstwo padł po kontrataku. Co śmiesznie chwile po piłce meczowej rywali, gdzie Bony miał setkę na 2-1, ale uderzył w słupek. Równie dobrze to my mogliśmy w rewanżu odrabiać straty. W rewanżu ciągłe bez Peyrettiego na ławce i oczywiście Teodorczyka, który nie mógł zostać zgłoszony. Rewanż okazał się tylko formalnością. W końcu przełamał się Vargas. W 1/4 los przydzielił nam Ajax Amsterdam. Pierwszy mecz zagramy u siebie.

 

 

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

#54

 

 

Kwiecień 2018


Bundesliga

[28/34] Hoffenheim - Frankfurt 5:2 ( Vargas, Jahn x2, Sorg, Amiri)
[29/34] Hoffenheim - RB Lipsk 2:1 (Toljan, Olmo)
[30/34] Hannover - Hoffenheim 5:5 (Sorg x2, Vargas x2, Markovic)
[31/34] Hoffenheim - Bayern 2:6 (Vargas x2)
[32/34] Hoffenheim - St. Pauli 4:1 (Markovic, Vargas x2, Olmo)

Liga Europy

1/4 Hoffenheim - Ajax 1:0 (Vargas)
1/4 Ajax - Hoffenheim 3:1 (Jahn)


Kwiecień zaczęliśmy od rywalizacji z Ajaxem. Podczas tego meczu klub zanotował rekord ze sprzedaży biletów. Do kasy klubu wpadło pół miliona euro. W pierwszym meczu minimalne zwycięstwo, a Ajax praktycznie bez sytuacji. W rewanżu Holendrzy mnie zaskoczyli i wyszli w ustawieniu 352. Nie spodziewałem się aż takiej dominacji w meczu Ajaxu. Jedynie potrafiliśmy stworzyć jakieś zagrożenie z rzutów wolnych. W całym rozrachunku brakło nam tylko bramki, ale w drugim spotkaniu byliśmy daleko od awansu.

W lidze dalej idzie dobrze. Z Hannoverem prawdziwa strzelanina. Gdyby Vargas wykorzystał karnego to mogliśmy to wygrać. Za to wygrać nie mogliśmy z Bayernem. Zadecydowało pierwsze 5 min, gdzie daliśmy im aż dwa karne. Gorzej nie da się zacząć. Vargas od meczu z Cagliari wystąpił 11 razy strzelając 9 bramek. Złapał rytm, a ustawiam go raz na lewym skrzydle raz w ataku.

W maju zagramy jeszcze dwie ostatnie kolejki. Dzięki dobrej grze na wiosnę mamy ciągle szansy na puchary. Tylko będzie ciężko, bo zagramy na wyjeździe z Dortmundem oraz z rewelacją ligi Kolonią u siebie.

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

#55

 

 

Maj 2018

 

 

Bundesliga

 

[33/34] Borussia - Hoffenheim 3:1 (Olmo)
[34/34] Hoffenheim - Koln 5:2 (Teodorczyk, Schar, Olmo, Vargas, Reinartz)

 

Przed ostatnimi meczami ze składu wyleciał Christian Gunter. W jego miejsce Chorwat Jeremy Toljan. Wcześniej już potrafił udowodnić, że jest w stanie grać w pierwszym składzie. Z Borussią zasłużona porażka. Na ostatni mecz wykartkował się Sule. W ostatniej kolejce walczyliśmy o europejskie puchary. Rozgromiliśmy rewelację ligi i osiągnęliśmy 6 miejsce. Zespół obejmowałem na 16 miejscu, czyli +10 do przodu. Szybko zapomniałem o kadrach narodowych, a przecież pewnie po Mistrzostwach w Rosji coś się zwolni.

Na mistrzostwa świata nie pojedzie nasz środkowy obrońca Sule. Do kadr dostali się Teodorczyk, Ozyakup oraz Toljan.

Zarząd dość szybko ustalił nowy budżet. Zdecydowałem się na wykupienie Ozyakupa za 4 mln € oraz kupno napastnika Luciano Vietto za 8 mln €. Z wielką chęcią bym wykupił Markovica, ale nie stać mnie na zapłacenie 20 mln €. Będę szukać jakiegoś tańszego prawego pomocnika.


RB Leipzig zdołało się utrzymać po barażach z Herthą Berlin. Piłkarzem sezonu został Mario Gotze. Królem strzelców oczywiście Robert Lewandowski z 37 bramkami na koncie. Ostatnio to tyle strzelał Gerd Muller.

 

 

Ostateczna Tabela

 

Statystyki piłkarzy po sezonie

I część

II część

 

Odnośnik do komentarza

#56

 

 

Czerwiec/Lipiec 2018

 

 

Sparingi

Chivas - Hoffenheim 1:1 (Jahn)
Hoffenheim - CSKA Moskwa 1:2 (Olmo)

 

 

Odrzuciłem pierwsze oferty Valencii za Sule. Najwyższa warta blisko 30 mln. Jak mam go sprzedać to do jakiegoś zespołu z najwyższego topu. Zawodnik zadowolony nie jest, ale na razie nie wnikam. Podobnie zadowolony nie jest nasz napastnik Olmo, który chce grać w Lidze Misztów. Nic nie dały moje obietnice, że za rok zagramy w tej Lidze Mistrzów.

 

Udało mi się przedłużyć wypożyczenie Markovica. Teraz będziemy pokrywać już całą jego pensję. Sprowadziłem również nowego skrzydłowego - Yannick Ferreira Carrasco za 8 mln €. Myślę, że jest to zawodnik do pierwszego składu. Vargas pewnie będzie częściej grał w Lidze Europy.

 

Drabinka MŚ

 

Zakończyły się również Mistrzostwa Świata. Tytuł trafił do Brazylii. Nasi pogromcy w barażach Chorwaci zaprezentowali się na prawdę solidnie. W grupie wyeliminowali Argentyńczyków oraz Amerykanów. Wyprzedzili ich jedynie Portugalczycy. MVP dla C. Ronaldo. Złoty but również dla niego. Był bliski wyrównania rekordu Francuza Fontaine z 1958 roku. Za brakło jednej bramki do rekordowej liczby 13. Najlepszym juniorem został wybrany Gabriel Barbosa z Borussi. Złote rękawice dla Cássio.

 

Zwolniło się parę miejsc m.in Chorwacji, Turcji i tych najsilniejszych jak Niemcy czy Argentyna. Sam wysłałem CV do Kolumbii. Za rok jest Copa America. Fajnie się tam sprawdzić. Oczywiście z Hoffe nie zamierzam rezygnować.

Odnośnik do komentarza

#57

 

 

Lipiec/sierpień 2018

 

 

Sparingi

Unterhaching - Hoffenheim 1:0
Lokomotiv Moskwa - Hoffenheim 4:1 (Can Durmuş)
Kobe Leone - Hoffenheim 1:2 (Olmo x2)
Hatayspor - Hoffenheim 1:3 (Vietto x3)
Başakşehir F.K. - Hoffenheim 1:2 (Schar, Vietto)


Puchar Niemiec

I runda Neunkirchen - Hoffenheim 0:9 (Jahn x3, Schar x2, Olmo, Peyretti, Ozyakup, Reyna)


Bundesliga


[1/34] Hoffenheim - Stuttgart 4:2 (Vietto x3, Sorg)

 

Preferowany skład na sezon

Baumann - Gunter, Sule, Jantschke, Sorg - Carrasco, Reinartz, Ozyakup, Markovic - Olmo, Vietto

 

Selekcjonerem Kolumbii nie zostałem. Woleli innego kandydata. Sparingi jak sparingi. Mocno rotowałem i korygowałem formacją w czasie spotkań. Było blisko od sprzedaży Olmo do Milanu za 37 baniek, ale nasz rodzynek nie dogadał się w kwestiach finansowych. To nie wiem ile on sobie zażyczył. Ponadto nasz kapitan Sule przeprosił się i przedłużył kontrakt. W Bundeslidze wg ekspertów mamy być 7 siłą. Celuję wyżej, zwłaszcza po dobrej wiośnie.

W Lidze udane otwarcie. Prawdziwa demonstracja siły ognia. Vietto hat trick na dzień dobry. Niestety udanego debiutu nie miał Carrasco, który skręcił staw skokowy i wyleciał na 3 tygodnie.

Poznaliśmy grupowych rywali w LE: PSV, Young Boys oraz Verona.

Odnośnik do komentarza

#58

 

 

Wrzesień 2018


Bundesliga


[2/34] Kaiserslautern - Hoffenheim 1:2 (Sorg, Amiri)
[3/34] Nurnberg - Hoffenheim 2:2 (Jahn, Markovic)
[4/34] Hoffenheim - Werder 9:0 (Vietto x5, Vargas, Amiri, Strobl, Olmo)
[5/34] Hannover - Hoffenheim 3:3 (Vietto, Olmo, Vargas)
[6/34] Hoffenheim - HSV 3:1 (Vietto x2, Amiri)

 

 

Liga Europy

 

[1/6] PSV - Hoffenheim 3:3 (Vargas, Ozyakup, Vietto)



Pierwszy mecz w pucharach i od razu wyjazd do faworyta grupy. Do Holandii nie pojechał Markovic, który wybił palec po meczu ligowym. Martwi trochę forma Reinartza, który jak na razie słabo wszedł w sezon. Pozytyw jeden, że Carrasco powrócił do treningów i będzie dostępny.

Było blisko wygranej w Eindhoven. W 87 min Holendrzy dostali od nas gonga na 2:3, ale podnieśli się w 92 minucie. W drugim meczu Verona wygrywa 1:0.

W lidze idzie dobrze. Nadal bez porażki, ale na wyjazdach za bardzo oddajemy inicjatywę rywalom. Parafrazując Szpilkę Werderowi zrobiliśmy dziecko :)Vietto jak tak będzie strzelać to Lewandowski będzie mieć godnego konkurenta w walce o armatę.

 

Tabela

 

 

 

Odnośnik do komentarza

#59

 

 

Październik 2018


Bundesliga


[7/34] Dusseldorf - Hoffenheim 0:3 (Vietto, Olmo, Markovic)
[8/34] Hoffenheim - Borussia 4:0 (Olmo, Vietto x3)
[9/34] Leverkusen - Hoffenheim 1:6 (Vietto x2, Carrasco x2, Jahn, Vargas)


Liga Europy

 

[2/6] Hoffenheim - Verona 1:0 (Toljan)
[3/6] Hoffenheim - Young Boys 7:3 (Jahn x2, Olmo x3, Amiri, Peyretti)


Puchar Niemiec

II runda Nurnberg - Hoffenheim 0:2 (Reyna, Jahn)


W październiku wdrapaliśmy się na fotel lidera. Jako jedyni jesteśmy bez porażki. W ofensywie jesteśmy potworem. Vietto deklasuje na razie całe towarzystwo - 42 min na boisku na bramkę. Ciekawe jak długo tak pociągniemy. Szkoda, że Bayern dopiero w grudniu. Teraz bym ich rozjechał. :)Carrasco zaliczył swoje pierwsze trafienia dopiero w 9 kolejce, ale jest Vargas, Reyna czy Peyretti. Oni też strzelają/asystują. W LE jesteśmy liderem w grupie razem z PSV.

 

Tabela

 

Odnośnik do komentarza

#60

 

 

 

Listopad 2018


Bundesliga

 

[10/34] Hoffenheim - Frankfurt 3:0 (Vietto, Markovic, Reinartz)
[11/34] M'Gladbach - Hoffenheim 1:3 (Carrasco, Olmo x2)
[12/34] Hoffenheim - Mainz 3:0 (Carrasco x2, Vietto)

 

 

Liga Europy

 

[4/6] Young Boys - Hoffenheim 0:0
[5/6] Hoffenheim - PSV 2:2 (Zoet sam., Jahn)


W Lidze Europy zanotowaliśmy tylko dwa remisy. Na pucharowe mecze staram się rotować składem. Bezbramkowy remis w Szwajcarii to był pierwszy mecz w tym sezonie bez strzelonej bramki. Z PSV graliśmy o zapewnienie awansu. Niestety mimo przewagi nie zdołaliśmy wygrać. Holendrzy kolejkę wcześniej zapewnili awans, więc na mecz wyszli bez większej presji. W ostatniej kolejce jedziemy do Verony i tam nie możemy przegrać. Mamy te 3 pkt przewagi. Szkoda by było odpaść zwłaszcza patrząc na naszą formę na jesieni.

W Bundeslidze pewne trzy zwycięstwa. Ogólnie passa 7 zwycięstw z rzędu. Markovic już pobił liczbę asyst z poprzedniego sezonu Peyrettiego. Bayern dodatkowo się potknął na wyjeździe w Koln. Następny miesiąc będzie bardzo trudny. Decydujący mecz w LE oraz spotkania z czołówką w lidze.

 

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

#61

 

 

 

Grudzień 2018



Bundesliga

[13/34] Wolfsburg - Hoffenheim 3:2 (Olmo, Reyna)
[14/34] Hoffenheim - Bayern 3:2 (Ozyakup, Markovic, Carrasco)
[15/34] Hoffenheim - RB Lipsk 7:1 (Olmo, Markovic x4, Vargas, Kapino sam.)
[16/34] Schalke - Hoffenheim 1:1 (Carrasco)
[17/34] Hoffenheim - Koln 3:1 (Jahn, Markovic, Vietto)

 

Liga Europy

[6/6] Verona - Hoffenheim 1:2 (Vietto, Vargas)


Po 13 spotkaniach w końcu przegraliśmy, ale walczyliśmy do ostatnich minut. Potem przyszedł długo oczekiwany przeze mnie mecz z Bayernem. Od samego początku mieliśmy przewagę. Gdyby Vietto nie zmarnował kilku sytuacji mogliśmy zrewanżować się podobnym wynikiem jak ostatnio przegraliśmy na wiosnę 6-2. Argentyńczyk tylko jedna bramka w lidze w tym miesiącu, ale za to w zamian zaczął asystować.

Po rundzie jesiennej jesteśmy liderem. Niespodziewanie mamy 6 pkt przewagi nad Bayernem. Reszta stawki już raczej się nie liczy. Muszę utrzymać skład w zimowym okienku, żeby realnie walczyć o mistrzostwo, bo Bayern nie odpuści. Kilkoma zawodnikami interesują się inne kluby. Olmo może spodziewać się ofert z Arsenalu czy Juventusu. Jego będzie najciężej zatrzymać, ale jak dostanę podobną ofertę co w lecie 37 mln € to raczej nie będę się długo zastanawiać. Przed sezonem zabrakło mi paru mln, żeby wykupić Markovica. Teraz nawet już o wykupieniu nie myślę. Za dobrze gra by Liverpool sprzedał go za realną kwotę.

W LE zajmujemy drugie miejsce za PSV. W ostatnim meczu wygrana, ale mogło być nie wesoło. Za pauzującego za kartki Sule wystąpił Schar. I to była krótka historia od bohatera do zera. Na początku zaliczył fantastyczną asystę, a później sprokurował karnego i pod koniec pierwszej połowy wyleciał z boiska. Gościowi kończy się kontrakt i chyba nie będę przedłużał. W drugiej spodziewałem się nawałnicy. Jednak nic z tych rzeczy. Włosi zupełnie odpuścili drugą połowę tak jakby awans ich nie interesował. W losowaniu trafiliśmy na zwycięzce grupy H Anderlecht. W przypadku awansu czeka nas dużo trudniejszy pojedynek z Valencia/PSG.

 

 

 

Tabela

 

 

Od dłuższego czasu wolne były Stany Zjednoczone. Tak jakby czekały na mnie, bo od razu jak złożyłem podanie doszliśmy do porozumienia. W składzie jest kilku newgenów, ale i też doświadczony Clint Dempsey. Myślę, że potencjał podobny do kadry Norwegii. Może tam miałem większy wybór. W tym roku czeka nas Złoty Puchar u siebie. Moim celem będzie odzyskanie tytułu od Meksykanów. Na Copa America związek zdecydował się wysłać kadrę olimpijską u23.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...