Jump to content

KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU

Sign in to follow this  
Spanky26

Problem z kupowaniem zawodników

Recommended Posts

Witam! tak jak w temacie nie mogę kupować, sprzedawać i wypożyczać żadnych zawodników, np mam 100 mln chce kupić piłkarza za 60 i napisane mam brak funduszy a caly transfer kosztuje 67 mln ;/

P.S Dodam że mam grę oryginalną :) bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam :)

100 mln budżetu, czy budżetu transferowego?

Budżetu transferowego, na domiar złego żaden inny klub też nie może nikogo kupić, sprzedać i wypożyczyć :(

Kim grasz? Może masz jakieś embargo na transfery, bo jak inaczej można to wyjaśnić? Albo jakiś bug się wkradł.

Może spróbuj wystartować bez dodatku?

Może zaznaczyłeś opcję przy starcie gry, żeby w pierwszym okienku transfery były zablokowane?

Nie, nie próbuje jeszcze raz przez steama instalować to już ostatnia możliwość :)

Ok reinstall i aktualizacja z 16.3.0 do 16.3.1 pomogło :) dzięki wielkie za pomoc :) pozdrawiam!!

Dziwne, że steam wcześniej nie zrobil tego automatycznie przy uruchamianiu gry :eusa_shhh:

Witam wszystkich,

od niedawna gram w FM2016 i już na początku zabawy pojawia się istotny problem. Mianowicie nie jestem w stanie kupić żadnego gracza. Nie chodzi nawet o budżet transferowy, bo kasę na zakupy mam. Sytuacja wygląda tak - znajduję konkretnego gracza, składam za niego ofertę, zaznaczam opcję do negocjacji i odpowiedź albo Dziś albo Jutro. Klikam złóż ofertę. I później nie dzieje się nic. nie otrzymuje żadnej odpowiedzi czy oferta zaakceptowana czy odrzucona czy chcą negocjować cenę. NIC.

W zakładce transfery widzę, że oferta została złożona, mam przy nazwisku piłkarza datę do której powinienem dostać odpowiedź, ale nic kompletnie sie nie dzieje. Ktoś wie o co może chodzić?

Nie pomaga również wycofanie oferty i złożenie jej na nowo.

Dodam jeszcze, że w pierwszych dniach po objęciu klubu złożyłem pare ofert i za każdym razem miałem odpowiedź czy przyjęta czy odrzucona. W pewnym momencie jednak przestałem je otrzymywać.

Z początku myślałem, że może coś w ustawieniach gry itd, gralem do styczniowego okienka z nadzieja ze wszystko wroci do normy. Niestety nic sie nie zmieniło.

P.S. Gram Juventusem.

Z góry dzięki za pomoc Panowie:)

Moze ustawiles sobie przez przypadek jakies filtrowanie wiadomosci przychodzacych do skrzynki (Inbox) ?

Aktualizacja gry była zrobiona?

Moze ustawiles sobie przez przypadek jakies filtrowanie wiadomosci przychodzacych do skrzynki (Inbox) ?

Być może - nie sprawdzałem. Wrócę z roboty to rzuce okiem, dzięki za wskazówkę :)

Natomiast na chłopski rozum wydaje mi się, że to nie to. Z prostego powodu. W zakładce transfery przy danym zawodniku zawsze jest data. Przykładowo składam oferte za gracza 1 stycznia. Daję czas na odpowiedż na jutro czyli 2 stycznia. W zakładce transfery mam przy zawodniku datę 2 stycznia. No i nadchodzi ten 2 stycznia, nic sie nie dzieje, nadchodzi 3 stycznia i przy kolesiu jest data 4 stycznia na odpowiedź. Nie wiem czy jasno to napisałem:)

Poza tym kiedy dostaje ofertę kupna moje gracza to widzę to w wiadomościach.

Ciężka sprawa:)

PS. Samodzielnie na pewno nie robiłem aktualizacji.

Steam sam aktualizuje grę.

Jaką masz wersję? :>

Być może - nie sprawdzałem. Wrócę z roboty to rzuce okiem, dzięki za wskazówkę :)

Natomiast na chłopski rozum wydaje mi się, że to nie to. Z prostego powodu. W zakładce transfery przy danym zawodniku zawsze jest data. Przykładowo składam oferte za gracza 1 stycznia. Daję czas na odpowiedż na jutro czyli 2 stycznia. W zakładce transfery mam przy zawodniku datę 2 stycznia. No i nadchodzi ten 2 stycznia, nic sie nie dzieje, nadchodzi 3 stycznia i przy kolesiu jest data 4 stycznia na odpowiedź. Nie wiem czy jasno to napisałem:)

Poza tym kiedy dostaje ofertę kupna moje gracza to widzę to w wiadomościach.

Ciężka sprawa:)

PS. Samodzielnie na pewnie nie robiłem aktualizacji.

przeinstaluj grę, nowa instalacja zaktualizuje się do najnowszej wersji, problem powinien zniknąc.

Rozumiem, że po aktualizacji muszę zacząć grę na nowo?

Bo pewnie jak zachowam save'a i potem go wczytam to spore ryzyko ze będzie to samo;/

Jak wrócę do domu to sprawdzę wersję.

Dzięki za pomoc:)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...