Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Ściągnąłem edytor do CM 03/04 To własnie pobrałem i w instrukcji jest napisane żeby cytuje " Ściągnięty plik zip należy rozpakować i skopiować do katalogu z grą. Po uruchomieniu programu trzeba:

* odpalić CM 03/04

* załadować grę, w której chcemy coś edytować

* załadować tego samego save'a w programie"

Zrobiłem tak jak jest napisane i wpisałem np. Pirlo i nic. Może mi ktoś pomóc.

Jak i crack, to i pewnie ban również. Ponoć te dwa stwory prowadzą wspólny tryb życia, z tym że jednym polują, a drugi ginie.

• 2 weeks later...

Jest w ogole jakis edytor by mozna bylo edytowac podczas gry...tzn zeby edytowac nie bierzaco a nie edycja i potrzeba nowej gry by byly widoczbe edycje...Bo mam wlasnie tego sava juz 9 sezon lubinem i mialem ten problem ze stadionem zastepczym i moze by to jakos zedytowac podczas gry....

DEAN te co podaleś oprocz pregame to edytory do 01/02 ale dzieki temu znalalem edytor mcm 03/04 ale po pierwsze on dziala tylko z gra 414 ja mam 415 i nadodatek edytuje tylko parametry pilkarzy ...ja chetowac nie chce tylko zmienic stadion po bugu , ktory mialem w zaglebiu lubin ...jak znacie jeszce jakies edytorki rzucie nazwa ale takie ktore edytuja bierzaca gre ...a nie nowa ....;)

• 7 years later...

Posiadam grę Championship Manager 5 i mam pytanie. Zna ktoś jakiś edytor lub update do tego CM-a?

Mała szansa na takie coś. Od tej wersji (dla niektórych od wcześniejszej) CM to krap.

• 2 years later...