Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Co SI ma do tego, że ktoś kupuje u no-name'a na allegro, a nie w legalnym sklepie internetowym?

 

Jeśli chodzi o sprawę z tym użytkownikiem allegro, to ja bym TYLKO poprosił o zwrot pieniędzy. Nie wiadomo skąd ma te klucze, a wystarczy, że wypuszczą hot-fixa do tego patcha i znowu może być ten sam problem. Może, a nie musi, bo przecież wcześniejsze aktualizacje przechodziły bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

No name? Sprzedawca jak każdy inny, z wieloma komentarzami i ocenami i całą masą innych kluczy do gier. I nie bardzo rozumiem od kiedy allegro nie jest legalne...

 

Kluczę rzekomo były legalne, kosztowały 140zł(czyli w zasadzie tyle samo co w sklepach po ew. rabatach itp itd), także wszystko wskazywało na 100% legalność produktów(żadne vpny, sharowanie kont itp itd, ot steam gift w postacie gry(. Problem jednak powstał z niewyjaśnionego do teraz powodu, tak czy inaczej póki co sprzedawca się poczuwa i obiecuje zwrot kasy lub nowego klucza, zobaczymy jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza

Czas podsumować 2 sezony w moim Dortmundzie. Wierzyłem, że walka z Bayernem może okazać się bardzo ciekawa i nawet do wygrania, ale łatwo nie jest. Od początku walczymy na wszystkich frontach.

Przed rozpoczęciem rozgrywek zakontraktowaliśmy Andrije Zivkovica, Jonathana Calleriego oraz wypożyczyliśmy na rok Rubena Nevesa z FC Porto z klauzulą wykupu 20 mln €. Zivkovic grał dość często wchodząc głównie z ławki i dawał naprawdę dobre zmiany. Calleri początkowo był moim pierwszym wyborem, ale gdy wypalił Auba, argentyńczyk usiadł na ławkę i pojawiał się głównie w końcówkach spotkań i w Pucharze Niemiec. Wypożyczony do nas Neves był zmiennikiem Svena Bendera, ale dawał sobie radę wchodząc na boisko. Z klubu odeszli Durm, Ramos i Castro.

 

Pierwszy sezon można uznać za całkiem udany. Mimo, że w Pucharze Niemiec grając głównie rezerwami odpadliśmy w ćwierćfinale z Wolfsburgiem po porażce 0:1. W LE również odpadliśmy w ćwierćfinale z Lazio. Na Signal Iduna Park był remis 1:1, a w rewanżu mimo dominacji przegraliśmy 0:2. Na sam koniec w lidze zgarnęliśmy mistrzostwo Niemiec plasując się 2 pkt przed Bayernem.

 

Po sezonie z Dormundu odeszli Sahin, Joo-Ho, Błaszczykowski, Calleri, Bender, Subotic, Kagawa oraz Mkhitaryan (Bayern, jak co roku wykupił naszą gwiazdę, aktywując klauzulę, rozbijając naszą formację ofensywną i najlepszego zawodnika BvB mistrzowskiego sezonu). Wykupiliśmy Dybale, Renato Sancheza, Horna, Saula, Badstubera i Embolo. W zimowym okienku opuścił nas jeszcze Auba, który przeszedł do Juve. Postanowiłem wzmocnić na poważnie wtedy nasz zespół, dołączyli do BvB Lukaku i Ricardo Rodriguez. Marco Reus rozegrał fenomenalny sezon, ale niestety przegraliśmy mistrzostwo z Bayernem zaledwie jednym pkt. W LM odpadliśmy w 1/8 z Arsenalem, który pod sterami Jurgena Kloppa wygrał LM. Zdobyliśmy jednak jeden tytuł, Puchar Niemiec - w finale wygraliśmy 1:0 z Augsburgiem.

 

Skrót:

15/16 - Mistrzostwo Niemiec, ćwierćfinał LE, ćwierćfinał Pucharu Niemiec

16/17 - Vicemistrzostwo Niemiec, 1/8 LM, Puchar Niemiec

Najgłośniejsze transfery:

z klubu - Auba, Kagawa, Mkhitaryan,

do klubu - Neves, Dybala, Rodriguez, Lukaku, Embolo

Odnośnik do komentarza

Po 9 latach udało mi się wyprowadzić klub z 4 ligi Szwecji i wygrać nim ekstraklasę. Założenie tej kariery było takie aby odwiedzić jak najwięcej państw i zdobyć jak najwięcej trofeów. Na Wyspach Owczych udało mi się zdobyć puchar krajowy a w Szwecji w zasadzie osiągnąłem już wszystko, puchar krajowy, superpuchar no i teraz wreszcie ligę. Teraz pytanie co dalej, planowałem przenieść się do ameryki południowej ale nie podjąłem jeszcze decyzji gdzie dokładnie chciałbym przejść, póki co jednak mam zamiar spróbować swoich sił w lidze mistrzów :).

 

Szwedzka ekstraklasa

Odnośnik do komentarza

Po 9 latach udało mi się wyprowadzić klub z 4 ligi Szwecji i wygrać nim ekstraklasę. Założenie tej kariery było takie aby odwiedzić jak najwięcej państw i zdobyć jak najwięcej trofeów. Na Wyspach Owczych udało mi się zdobyć puchar krajowy a w Szwecji w zasadzie osiągnąłem już wszystko, puchar krajowy, superpuchar no i teraz wreszcie ligę. Teraz pytanie co dalej, planowałem przenieść się do ameryki południowej ale nie podjąłem jeszcze decyzji gdzie dokładnie chciałbym przejść, póki co jednak mam zamiar spróbować swoich sił w lidze mistrzów :).

 

Szwedzka ekstraklasa

Noo, jakbyś coś ugrał w LM, to byłoby smacznie :P powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ostatnie popisy:

Świt 1-1 Warta Działoszyn

Świt 3-0 Błękitni Raciąż

ŁKS Łódź 1-3 Świt

Świt 3-0 Przysucha

Polonia 0-3 Świt

Świt 3-0 Warta Sieradz

Energia Kozienice 2-0 Świt

Świt 2-0 Legia II

Start Otwock 1-1 Świt

Świt 3-0 Pilica Białobrzegi

Błękitni Raciąż 0-5 Świt (Puchar Okręgowy)

Świt 3-0 Sokół

Lecha Tomaszów Maz. 0-2 Świt

Pelikan 0-4 Świt

Świt 1-0 Termy Poddębice

[wicelider] Ursus 0-1 Świt [lider]

 

Tabela po 15. kolejkach -> http://i.imgur.com/bCk80Pr.png

Odnośnik do komentarza

rozmawialiśmy kiedyś o karnych, mam nowe spostrzeżenia:

kupiłem zawodnika do 3 klasy rozgrywkowej - na 5 karnych strzelił wszystkie 5 (atrybut rzuty karne 12.0). Rok później w 2 klasie rozgrywkowej strzelił 8 na 8 karnych (atrybut rz. karne 12.6). Teraz gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, atrybut wzrósł do 13.0. Strzelił 2 na 8 karnych.

Jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Najważniejsze są atrybuty bramkarzy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...