Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tej gry nie rozumiem ....

 

3 sezony prowadziłem Wisłe do sukcesów bez problemów

Wzieli do MU i 2 sezony 2x mistrzostwo itp...

i nagle w 3 sezonie w MU

Burnley 5-0

Hull 4-0

Chelsea 5-1

Ajax 7-0 LM

Tottenham 8-0

Bournemouth 3-1

West Ham 4-1

 

i nagle ....

 

Stoke 0-3

Wolves 0-2

Aston Villa 1-3

Norwich 0-1

Southampton 2-5

Leeds 0-4

 

Gram najsilniejszym składem (Neymar, Lukaku, Varane, Pogba, Dybala ....) Czasem rotacja jak piłkarz ma 85% kondycji.

Zawsze taksa od początku mojej kariery w Wiśle zdawała w 100%

Obecną taksą zdobyłem wszystko w polsce i 2x mistrzostwo anglii + półfinał ligi europejskiej + puchar ligi

Trening zawsze ten sam

 

Nie rozumiem tego .........

Edytowane przez MaKK
Usunięty cytat
Odnośnik do komentarza

Miałem to samo w Dynamie Drezno. Przyszła taka blokada, że nie szło nic poradzić zaraz po przerwie śródsezonowej. Przegraliśmy wówczas sparingi, następnie 7 meczy ligowych z rzędu i zostałem zwolniony. Nie pomagała ani rotacja składem, ani zmiana taktyki, ani nawet powierzanie meczy do grania asystentowi - po prostu lipa.

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo w Dynamie Drezno. Przyszła taka blokada, że nie szło nic poradzić zaraz po przerwie śródsezonowej. Przegraliśmy wówczas sparingi, następnie 7 meczy ligowych z rzędu i zostałem zwolniony. Nie pomagała ani rotacja składem, ani zmiana taktyki, ani nawet powierzanie meczy do grania asystentowi - po prostu lipa.

Ale ja mam to w trakcie sezonu. Nie w przerwie (bo nawet w takowej w Anglii nie ma ) totalnie zgłupiałem

Odnośnik do komentarza

Na takie spadki musi być sposób. Może trzeba zmieniać rozmowy motywacyjne? Zwłaszcza ich ton. A nie ciągle klepać to samo.

Albo być bardziej "ostrożnym" w nastawieniu taktycznym. Zazwyczaj jak sobie po jakimś czasie wyrobisz markę, to przeciwnik pierwsze co robi, to się cofa. I np wtedy atakowanie, i granie "podania w pole karne" mija się z celem. Bo zazwyczaj ciężko się przebić i lecą strzały zza "16stki".

Na pewno musi być jakiś sposób, bo przecież ludzie potrafią mieć serie ponad 200stu meczów bez porażki.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś jak włączyć z powrotem tą konieczność potwierdzenia zgłoszenia składu? Kiedyś sobie to zaznaczyłem (teraz nie wyskakuje to - Czy chcesz przejść do meczu? Tak/Nie) i teraz tego żałuje.

Też szukałem tego. I do teraz nie umiałem znaleźć

Odnośnik do komentarza

Jako że niedługo będę blisko tegoż klubu, to powalczymy Świtem NDM.

Na razie przeszły sparingi- niestety aż za dobrze :/ do zły zwiastun sezonu. -> http://i.imgur.com/9u433eF.png

Trochę będę oszukiwał- ustawiłem hodowanie piłkarzy na maxa (obiekty i szkolenie). Reszta bez zmian. W klubie nie miałem nawet asystenta.

Odnośnik do komentarza

Prosze pomóżcie, gubie sie kompletnie w ustawieniu taktyki, teoretycznie mam dobry skład, a wyniki wołają o pomste do nieba. Kochalem te gre, ale z roku na rok idzie mi fatalnie. Prosze o jakąś taktyke, nie musze byc od razu mistrzem danego kraju, ale chociaz chcialbym ''zadowolic'' zarząd i spelniac ich minimalne wymagania.Preferowałbym ustawienie 4-2-3-1 lub 4-1-1-3-1, miec duze posiadanie piłki, prosze:)

Odnośnik do komentarza

Prosze pomóżcie, gubie sie kompletnie w ustawieniu taktyki, teoretycznie mam dobry skład, a wyniki wołają o pomste do nieba. Kochalem te gre, ale z roku na rok idzie mi fatalnie. Prosze o jakąś taktyke, nie musze byc od razu mistrzem danego kraju, ale chociaz chcialbym ''zadowolic'' zarząd i spelniac ich minimalne wymagania.Preferowałbym ustawienie 4-2-3-1 lub 4-1-1-3-1, miec duze posiadanie piłki, prosze:)

 

Taktyk poszukaj na necie na pewno znajdą się takie które zadziałają, większą satysfakcją chyba jest że coś twojego zadziała i zaczniesz w końcu wygrywać.

Odnośnik do komentarza

Ja tej gry nie rozumiem ....

 

3 sezony prowadziłem Wisłe do sukcesów bez problemów

Wzieli do MU i 2 sezony 2x mistrzostwo itp...

i nagle w 3 sezonie w MU

Burnley 5-0

Hull 4-0

Chelsea 5-1

Ajax 7-0 LM

Tottenham 8-0

Bournemouth 3-1

West Ham 4-1

 

i nagle ....

 

Stoke 0-3

Wolves 0-2

Aston Villa 1-3

Norwich 0-1

Southampton 2-5

Leeds 0-4

 

Gram najsilniejszym składem (Neymar, Lukaku, Varane, Pogba, Dybala ....) Czasem rotacja jak piłkarz ma 85% kondycji.

Zawsze taksa od początku mojej kariery w Wiśle zdawała w 100%

Obecną taksą zdobyłem wszystko w polsce i 2x mistrzostwo anglii + półfinał ligi europejskiej + puchar ligi

Trening zawsze ten sam

 

Nie rozumiem tego .........

Normalka...zaczynam myśleć że tak jest zrobione specjalnie. Niedawno miałem to samo. 32 mecze w lidze jak burza. 1 miejsce i 10 punktów przewagi nad 2 zespołem, który swoją drogą dostał ode mnie w dwumeczu 9:0. 8 meczy do końca ligi i 8x w d... I to tak konkretnie w d... - mecz za meczem ja po 2-8 100% sytuacji, przeciwnik po 1-2 strzałach celnych, wszystkie z nich to gole. Frustracja max, save w pi...

Edytowane przez ukipuki
Wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza

zagadka na dziś:

jaki był wynik tego meczu?

zgadywanka.jpg

 

oraz zagadka nr 2: FM raczy nas statystykami: 1. Strzały 2. Celne 3. Niecelne

Jakie jeszcze znacie strzały? trochę celne? niecelne ale też ciut celne? pół na pół? pytam bo jeszcze nigdy mi nie wyszło że strzały=strzały celne+strzały niecelne.

 

przy okazji: jest jakaś strona, która pokazuje wyniki meczów jak flashscore, livesports tyle żeby była pokazana właśnie statystyka 100% sytuacji? Jestem bardzo ciekaw ich konwersji na wynik. W FMie w moim obecnym sezonie wychodzi średnio dla drużyn kierowanych przez AI że wynik (czysty wynik - wygrana/przegrana) odzwierciedla ilość sytuacji 100% w średnio 14 na 20 meczy (sprawdzałem 4 losowo wybrane drużyny ligi) podczas gdy wyniki mojej drużyny odzwierciedlają ilość sytuacji 100% w 8 na 20 spotkań. Być może tropem strzałów trochę celnych, czy też niecelnych ale trochę celnych, stu procentowe sytuacje też się dzielą na stuprocentowa sytuacja tylko trochę i stu procentowa sytuacja stu-procentowo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...