Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy też macie taką zjebaną przypadłość, grając w FM-a na jakiejkolwiek kamerce oprócz 2D, kiedy widać sylwetkę piłkarza, są momenty kiedy piłkarz zamiast biec porusza się po placu gry bez ruchu ciałem? Niesamowicie to wkurwia, jeden znajomy ma ten przypadek, drugi nie.

U mnie niekiedy tak się dzieje na samym początku meczu, że zawodnik tak jakby był zamarznięty, a biega :D Ale po kilku sekundach wszystko wraca do normy.

 

To u mnie nie wraca do normy. Denerwuje to mega. Ciekawe czym to jest spowodowane.

Edytowane przez ukipuki
Wulgarne słownictwo.
Odnośnik do komentarza

Ale Dybala to jest kot w tej wersji. Na moim zapisie w 20 kolejek strzelił 33 bramki w EPL :o

Też przymierzam się do ściągnięcia go do mojego Dortmundu, dopiero rozpocząłem sezon - jestem po 5 kolejkach liderem z kompletem punktów. Można wiedzieć do jakiego klubu go ściągnąłeś, w którym sezonie i za ile ? Mkhitaryan z lewej, Dybala z prawej, Calleri jako napastnik .. ojj działo by się. Reus u mnie fatalnie gra, a Mkhita wymiata, więc Reus-a będę chciał się pozbyć.

Odnośnik do komentarza

 

Ale Dybala to jest kot w tej wersji. Na moim zapisie w 20 kolejek strzelił 33 bramki w EPL :o

Też przymierzam się do ściągnięcia go do mojego Dortmundu, dopiero rozpocząłem sezon - jestem po 5 kolejkach liderem z kompletem punktów. Można wiedzieć do jakiego klubu go ściągnąłeś, w którym sezonie i za ile ? Mkhitaryan z lewej, Dybala z prawej, Calleri jako napastnik .. ojj działo by się. Reus u mnie fatalnie gra, a Mkhita wymiata, więc Reus-a będę chciał się pozbyć.

 

To raczej Twoja wina, że Marco nie gra tak jak powinien. Ustaw go odpowiednio. U mnie kwartet Miki-Kagawa-Reus-Auba robi miazgę ;) Każdy z nich pokolei ma średnią po dwóch sezonach bliską 8. Dla przykładu Aubameyang strzelił ponad 70 bramek w lidze przy nieco ponad 50 meczach. Więc nawet nie próbuj pozbywać się Marco, bo jest fenomenalny.

Odnośnik do komentarza

Zdążyłem napisać i zaraz w następnym meczu został zawodnikiem spotkania, a w kolejnym też niezły występ. Wypuszcze go jeszcze w podstawie w grupie LE, zobaczymy jak zagra. U mnie gra jako SN na lewej stronie z rolą wsparcia. Auba wchodzi głównie z ławki, ale pakuje mnóstwo bramek, także raczej zacznie grać w podstawie. A co do kwartetu to nie ma opcji, bo gram 4-3-3 z DP, Kagawa wchodzi jedynie na SP (a). Nigdy nie potrafiłem grająć z OPŚ zorganizować dobrze obrony, dlatego gram z DP. Jeszcze może pokombinuję z taką taktyką 4-2-3-1, ale wątpie żeby mi coś z tego wyszło.

 

A u Ciebie ta czwórka na jakich gra pozycjach i jakie mają role, że tak wymiatają. Tracisz sporo bramek przez tą ofensywną czwórkę? U mnie bilans bramek to 16-2 po 7 spotkaniach.

 

EDIT: Też miałeś problem z Reusem, który co chwile się focha, bo chce odejść do klubu grającego w LM ? Morale ekipy mam przez niego kiepskie, ale jak się zakwalifikuję do LM to powinno być dobrze juz.

Odnośnik do komentarza

 

Czy też macie taką zjebaną przypadłość, grając w FM-a na jakiejkolwiek kamerce oprócz 2D, kiedy widać sylwetkę piłkarza, są momenty kiedy piłkarz zamiast biec porusza się po placu gry bez ruchu ciałem? Niesamowicie to wkurwia, jeden znajomy ma ten przypadek, drugi nie.

U mnie niekiedy tak się dzieje na samym początku meczu, że zawodnik tak jakby był zamarznięty, a biega :D Ale po kilku sekundach wszystko wraca do normy.

 

Takie coś to zgłaszajcie na forum SI. Może naprawią.

Odnośnik do komentarza

Zdążyłem napisać i zaraz w następnym meczu został zawodnikiem spotkania, a w kolejnym też niezły występ. Wypuszcze go jeszcze w podstawie w grupie LE, zobaczymy jak zagra. U mnie gra jako SN na lewej stronie z rolą wsparcia. Auba wchodzi głównie z ławki, ale pakuje mnóstwo bramek, także raczej zacznie grać w podstawie. A co do kwartetu to nie ma opcji, bo gram 4-3-3 z DP, Kagawa wchodzi jedynie na SP (a). Nigdy nie potrafiłem grająć z OPŚ zorganizować dobrze obrony, dlatego gram z DP. Jeszcze może pokombinuję z taką taktyką 4-2-3-1, ale wątpie żeby mi coś z tego wyszło.

 

A u Ciebie ta czwórka na jakich gra pozycjach i jakie mają role, że tak wymiatają. Tracisz sporo bramek przez tą ofensywną czwórkę? U mnie bilans bramek to 16-2 po 7 spotkaniach.

 

EDIT: Też miałeś problem z Reusem, który co chwile się focha, bo chce odejść do klubu grającego w LM ? Morale ekipy mam przez niego kiepskie, ale jak się zakwalifikuję do LM to powinno być dobrze juz.

Kwestia odpowiedniej obietnicy ;)

U mnie wygląda to tak: 4-2-3-1, a Miki i Reus to Schodzący Napastnicy robiący miejsce bocznym obrońcą, którzy odgrywają jedną z najważniejszych ról w taktyce. Kagawa na dyszce jako Wysunięty Rozgrywający, a Auba Wysuniętym Napastnikiem. Ilkay gra jako Swobodny Rozgrywający, a Weigl jest POP'em. Tracę może nie sporo bramek, ale więcej niż powinienem. Za to strzelam mega dużo. Nie narzekam - pierwszy sezon, mistrzostwo Niemiec i 1/2 LE. W drugim już tak kolorowo nie było - v-ce mistrzostwo, 1/4 LM i wygrany PN. Zrobiłem też parę transferów żeby poszerzyć kadrę w ofensywie. Aha, no i nie spie... sprawy z Passlackiem i Burniciem. Wprowadzaj ich do teamu, bo to mega talenty. Tym bardziej, że ten pierwszy na prawej stronie może grać wszędzie bez jakichkolwiek kaprysów :)

Edytowane przez ukipuki
Wulgaryzm
Odnośnik do komentarza

Kwestia odpowiedniej obietnicy ;)

U mnie wygląda to tak: 4-2-3-1, a Miki i Reus to Schodzący Napastnicy robiący miejsce bocznym obrońcą, którzy odgrywają jedną z najważniejszych ról w taktyce. Kagawa na dyszce jako Wysunięty Rozgrywający, a Auba Wysuniętym Napastnikiem. Ilkay gra jako Swobodny Rozgrywający, a Weigl jest POP'em. Tracę może nie sporo bramek, ale więcej niż powinienem. Za to strzelam mega dużo. Nie narzekam - pierwszy sezon, mistrzostwo Niemiec i 1/2 LE. W drugim już tak kolorowo nie było - v-ce mistrzostwo, 1/4 LM i wygrany PN. Zrobiłem też parę transferów żeby poszerzyć kadrę w ofensywie. Aha, no i nie spierdol sprawy z Passlackiem i Burniciem. Wprowadzaj ich do teamu, bo to mega talenty. Tym bardziej, że ten pierwszy na prawej stronie może grać wszędzie bez jakichkolwiek kaprysów :)

 

 

U mnie też boczni obrońcy to najważniejsze pozycje. Piszczek gra kozacki sezon, Schmelzer daje radę ale tutaj będę chciał kogoś sprowadzić. Passlack u mnie cały czas gra, zawsze w meczach LE (teraz nie zagra, bo złapał właśnie czerwień) i w lidze wchodzi na 30-45 minut za Piszczka zależnie od wyniku. Burnic u mnie zaraz na początku złapał kontuzję na 4 miesiące, więc pewnie za dużo z niego już nie wycisnę. Przez to musiałem wypożyczyć Rubena Nevesa na rezerwę z opcją wykupu 20 mln €. Rozwijam jeszcze Pulisica, ale przed nim dłuższa droga niż przed tamtą dwójką.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ponownie bawię się w słabszej lidze, mam kilku grajków z porządnym potencjałem. Zagrali bardzo dobry sezon i nie będę w stanie utrzymać ich w klubie. Problem jest taki że zaraz wszyscy oni mi się zfochują bo odrzucam wszystkie oferty za nich, nawet te które mnie satysfakcjonują, bo wszystkie kluby przesyłają mi oferty nienegocjowalne!!

o co w tym chodzi? pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Jednym z tych gości interesują się najlepsze kluby z europy i proponują mi już po pół milion euro, ale ja chce negocjować do kurwy nędzy. Mogę go puścić i za 150k tylko chcę procent z następnej sprzedaży!! ale nie mogę im tego przekazać. Dlaczego wszystkie te oferty są nienegocjowalne?

Odnośnik do komentarza

Panowie, ponownie bawię się w słabszej lidze, mam kilku grajków z porządnym potencjałem. Zagrali bardzo dobry sezon i nie będę w stanie utrzymać ich w klubie. Problem jest taki że zaraz wszyscy oni mi się zfochują bo odrzucam wszystkie oferty za nich, nawet te które mnie satysfakcjonują, bo wszystkie kluby przesyłają mi oferty nienegocjowalne!!

o co w tym chodzi? pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Jednym z tych gości interesują się najlepsze kluby z europy i proponują mi już po pół milion euro, ale ja chce negocjować do kurwy nędzy. Mogę go puścić i za 150k tylko chcę procent z następnej sprzedaży!! ale nie mogę im tego przekazać. Dlaczego wszystkie te oferty są nienegocjowalne?

Możesz zrobić to samo. Spróbuj zaproponować klubom tego zawodnika, zgodnie ze swoimi warunkami i na dole masz taki przycisk że oferta nie jest do negocjacji, przez co jak jakiś klub jak go będzie chciał, to wyśle Ci dokładnie taką samą ofertę.

Odnośnik do komentarza

spróbuję wieczorem, jak na razie zaproponowałem go innym klubom z nienegocjowaną kwotą następnego transferu i już było dużo lepiej; może twoją metodą zgarnę sporo więcej :>

 

/swoją drogą bardzo przydadzą mi się te pieniądze, bo klub postanowił zainstalować 50 miejsc siedzących za...500k euro :D jebani będą instalować chyba jakieś podgrzewane trony z masażem skoro na jedno krzesło wydadzą 10,000 euro. Albo przetarg poszedł jak w Polsce :hahaha:

Odnośnik do komentarza

 

Ale Dybala to jest kot w tej wersji. Na moim zapisie w 20 kolejek strzelił 33 bramki w EPL :o

Też przymierzam się do ściągnięcia go do mojego Dortmundu, dopiero rozpocząłem sezon - jestem po 5 kolejkach liderem z kompletem punktów. Można wiedzieć do jakiego klubu go ściągnąłeś, w którym sezonie i za ile ? Mkhitaryan z lewej, Dybala z prawej, Calleri jako napastnik .. ojj działo by się. Reus u mnie fatalnie gra, a Mkhita wymiata, więc Reus-a będę chciał się pozbyć.

Ja go nie ściągnąłem, zrobił to Arsenal. Zapłacili 73 mln euro w drugim sezonie. Gra na napadzie. http://i.imgur.com/HSRAuUE.png

Odnośnik do komentarza

Trzeci sezon z San Lorenzo i zaczyna być ciekawie. Majstra jeszcze nie było ale Copa Libertadores wpadło. Ogólnie liga jest ciężka. Większość drużyn przeciwnych gra wybitnie defensywnie. Bidnie też nie jest bo za jednego grajka sprzedanego do Europy wpadło 30 baniek funtów to od razu można było kupić 2 autobusy zdolnych grajków z całej Argentyny i Kolumbii. Na ten moment największe gwiazdory to:

Hector Villalba

http://s23.postimg.org/6q1b0ru3v/Bez_tytu_u.png

 

Walter Kennemann - taki drugi Roberto Ayala (niski, skoczny, waleczny i trudny do przejścia)

http://s28.postimg.org/osq7g2rel/Bez_tytu_u1.png

 

Reinaldo Lenis

http://s8.postimg.org/3o67fpobp/Bez_tytu_u2.png

 

i to co najbardziej lubię czyli regen ze szkółki Velez Sarsfield (polecam scoutowanie tej ekipy bo co sezon maja wysyp min. 2-3 graczy z PA min. 150-160)

http://s17.postimg.org/x3u4fcx4v/Bez_tytu_u3.png

Odnośnik do komentarza

Fajny skin. Podrzucisz?

To jest YACS2 by ivan z moim własnym tutningiem robionym na moje potrzeby i gust. Tutaj masz link Aaaa i to jest ustawione pod rozdzielczość 1600x900 więc nie wiem jak to będzie działać na mniejszej i większej rozdzielczości.

 

http://www.mediafire.com/download/qml4apm6y157nat/YACS2+TUNING.rar

 

i proszę nie wrzucać na żadne strony bo nie chce mi się latać i prosić twórców o ich permission

Odnośnik do komentarza

 

Fajny skin. Podrzucisz?

To jest YACS2 by ivan z moim własnym tutningiem robionym na moje potrzeby i gust. Tutaj masz link Aaaa i to jest ustawione pod rozdzielczość 1600x900 więc nie wiem jak to będzie działać na mniejszej i większej rozdzielczości.

 

http://www.mediafire.com/download/qml4apm6y157nat/YACS2+TUNING.rar

 

i proszę nie wrzucać na żadne strony bo nie chce mi się latać i prosić twórców o ich permission

 

Świetna skórka...nie znam się na tym, byłaby możliwość przerobić ją na inną rozdzielczość?1366x768

Odnośnik do komentarza

 

 

Fajny skin. Podrzucisz?

To jest YACS2 by ivan z moim własnym tutningiem robionym na moje potrzeby i gust. Tutaj masz link Aaaa i to jest ustawione pod rozdzielczość 1600x900 więc nie wiem jak to będzie działać na mniejszej i większej rozdzielczości.

 

http://www.mediafire.com/download/qml4apm6y157nat/YACS2+TUNING.rar

 

i proszę nie wrzucać na żadne strony bo nie chce mi się latać i prosić twórców o ich permission

 

Świetna skórka...nie znam się na tym, byłaby możliwość przerobić ją na inną rozdzielczość?1366x768

 

Zawszę możesz w ustawieniach zmniejszyć tryb widoku na 95% albo 85%. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Fajny skin. Podrzucisz?

To jest YACS2 by ivan z moim własnym tutningiem robionym na moje potrzeby i gust. Tutaj masz link Aaaa i to jest ustawione pod rozdzielczość 1600x900 więc nie wiem jak to będzie działać na mniejszej i większej rozdzielczości.

 

http://www.mediafire.com/download/qml4apm6y157nat/YACS2+TUNING.rar

 

i proszę nie wrzucać na żadne strony bo nie chce mi się latać i prosić twórców o ich permission

 

Świetna skórka...nie znam się na tym, byłaby możliwość przerobić ją na inną rozdzielczość?1366x768

 

Zawszę możesz w ustawieniach zmniejszyć tryb widoku na 95% albo 85%. Powinno pomóc.

 

juz zmniejszylem ale wraz by sie przydalo troche zmienic...no ale dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...