Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja też mam problem z zawieszeniem gry. Pojawiają się dwa ekrany, jeden na drugim. Pomaga CTRL+S i ALT+F4 i ponowne uruchomienie gry.

 

Win 10, Procek i3, 8GB Ram

a GPU ?

 

 

NVIDIA GeForce GT 520M. Dosyć stary sprzęt, ale FM śmiga całkiem dobrze.

 

Zauważyłem, że dzieje się to, gdy przełączam się pomiędzy ekranami, używając ALT+TAB

Odnośnik do komentarza

Toż pisałem. Znany bug, jedyny ratunek to restart albo Shift-R

 

I dzieje się to tylko wtedy, gdy w trakcie gry chcemy wyjść do Windowsa ?

 

A ja też mam kilka pytań. Zaraz na początku gry jest kilka opcji z możliwością ich zaznaczenia (tam, gdzie jest np. "używaj oryginalnego terminarza"). Jedna z tych opcji brzmi mniej więcej tak "używaj wygenerowanych piłkarzy". Czy mam rozumieć, że w przypadku nie zaznaczenia jej, w grze nie będą się pojawiały newgeny ?

 

I jeszcze jedno - czy w pełnej wersji jest do wyboru biała skórka ? Ta czarna wygląda trochę ponuro :P

Odnośnik do komentarza

A ja też mam kilka pytań. Zaraz na początku gry jest kilka opcji z możliwością ich zaznaczenia (tam, gdzie jest np. "używaj oryginalnego terminarza"). Jedna z tych opcji brzmi mniej więcej tak "używaj wygenerowanych piłkarzy". Czy mam rozumieć, że w przypadku nie zaznaczenia jej, w grze nie będą się pojawiały newgeny ?

 

I jeszcze jedno - czy w pełnej wersji jest do wyboru biała skórka ? Ta czarna wygląda trochę ponuro :P

Ta opcja "używaj wygenerowanych piłkarzy" oznacza, że od początku gry nie będziesz miał realnych piłkarzy, tylko wszyscy będą jakby newgenami.

A coś czytałem, że są do wyboru dwie skórki - czarna i biała.

 

Jakie sa najlepsze strony poświęcone FM ? Gdzie można pobrać rożnorakie ligi ?

https://sortitoutsi.net/

http://www.fmscout.com/

Odnośnik do komentarza

Strasznie zraziłem się poprzez FM 15 do Football managerów. Pierwszy raz od CM 03/04 nie kupiłem najnowszego managera w dniu premiery (niektóre managery nawet w wersji beta+full). Pytanie do tych, którzy posiadają najnowszego football managera czy opłaca się kupić? Czy coś się zmieniło kosztem poprzednich wersji? Pograłem troszkę w demo, ale jednak to nie to samo, gdzie zawsze grałem w lidze polskiej, a w demie dają tylko ligę angielską.

Odnośnik do komentarza

Panowie. Morata ma klauzulę http://prntscr.com/92yq2f ale Berardi już nie. Generalnie interfejs został jak co roku przebudowany, kilka informacji jest dostępnych w innych miejscach niż wcześniej.

 

@Galizerix - możesz dodać inne ligi. W menu głównym wybierz opcję "Ligi". Otworzy się przeglądarka Steam z warsztatem FM16. Teraz wybierasz ligę, klikasz "Zasubskrybuj". Dodatek się ściągnie i zaczynając nową grę będziesz miał możliwość wybrania nowych rozgrywek. Niestety - Polski nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

A ja też mam kilka pytań. Zaraz na początku gry jest kilka opcji z możliwością ich zaznaczenia (tam, gdzie jest np. "używaj oryginalnego terminarza"). Jedna z tych opcji brzmi mniej więcej tak "używaj wygenerowanych piłkarzy". Czy mam rozumieć, że w przypadku nie zaznaczenia jej, w grze nie będą się pojawiały newgeny ?

 

I jeszcze jedno - czy w pełnej wersji jest do wyboru biała skórka ? Ta czarna wygląda trochę ponuro :P

Ta opcja "używaj wygenerowanych piłkarzy" oznacza, że od początku gry nie będziesz miał realnych piłkarzy, tylko wszyscy będą jakby newgenami.

A coś czytałem, że są do wyboru dwie skórki - czarna i biała.

 

Dzięki za odpowiedź :) Fajnie, że jest biała skórka do wyboru. Moim zdaniem wygląda lepiej od czarnej.

 

A co z tym zawieszaniem się gry ? To zależy od sprzętu, czy to jakiś bug gry i każdy to ma ?

 

PS. Jak pisać posty, żeby były oddzielone od poprzednich, a nie "zlane" w jednej ramce ? Mam nadzieję, że moderator wie o co mi chodzi :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Gra mi się nie zawiesza, fakt parę razy wyskoczył crash dump (co mnie trochę przeraziło bo np w 15 - tce w ogóle nawet folder crash dumps mi sie nie utworzył), więc nie wiem czym to Wasze zawieszanie jest spowodowane. Moja konfiguracja sprzętowa: Windows 10, i core 5, 3,20 GHz, 8 GB RAM, NVidia Ge Force GTX 750 Ti. Co do skórek to fucktycznie jest też biała skórka, ale ja osobiście przyzwyczajony jestem do ciemnej, ta biała bije po oczach i razi. Nie wyobrażam sobie grać nią w nocy w ciemnym pokoju a często gram w nocy, ale to tylko moje odczucie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...