Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

2 szybkie pytania

 

1. Ile zazwyczaj ustawiacie pensje menadżera przy przedłużaniu kontraktu. Czy ustawiacie najmniejszą, największą czy zostawiacie to co prezes zaproponuje i czy ma to jakieś znaczenie ?

 

2. Gdzie sprawdzić kto został zawodnikiem meczu ?

1a jak najniżej - mniej obciążasz swój budżet, gdzie nie zawsze jest go wiele, powoduje to mniejsza kwote odszkodowania jak zmienaisz klub podczas trwania kontraktu

1b jak najwyżej - budujesz sobie ego, fajnie jest zarabiać najwięcej na świecie, co nie ? zawsze możesz powiedzieć... nie stać tego klubu x czy y na mnie, druga strona medalu jest taka, jak dostaniesz oferte z klubu ktory powiedzmy lubisz, mozesz spotkac sie ze zatrudnili menedzera Z, bo nie bylo ich stac na odszkodowanie potrzebne na wykup Twojego obecnego kontraktu

 

idąc w wariant 1b, proponuje podpisywać roczne umowy, na wzrost % rzadko sie zdarzaja, a tak co roku mozna wyszarpac dodatkowe nawet 50-100%. (zależy od klubu)

 

2. w ocenach indywidualnych ?

Odnośnik do komentarza

Próbowałem tego MaKK, ciągle bez zmian. Wieczorem może napiszę na forum SI o tym, jeśli do tego czasu nie znajdę tu rozwiązania.

Żeby było chociaż wiadomo czego dotyczy ten problem http://zapodaj.net/3d892535516a7.jpg.html...

 

 

edit:

FM.exe dodałem nawet do wykluczeń, na wyłączonym antyvirusie też nie trybi.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem tego MaKK, ciągle bez zmian. Wieczorem może napiszę na forum SI o tym, jeśli do tego czasu nie znajdę tu rozwiązania.

Żeby było chociaż wiadomo czego dotyczy ten problem http://zapodaj.net/3d892535516a7.jpg.html...

Przejrzyj sobie SI, bo tam są już zgłoszone takie błędy. Co prawda to tyczy się poprzednich wersji, ale to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Acha :) A odnośnie terminarza - kojarzy ktoś co w ogóle znaczy, jaką różnice robi w grze zaznaczenie albo odznaczenie "używaj oryginalnego terminarza"?

Tam jest chyba opcja "Nie używaj oryginalnego terminarza" :) Jak zaznaczysz, to FM zrobi Ci nowy terminarz, bo domyślnie ustawiony jest oryginalny, taki jak w rzeczywistości (chodzi o pierwszy sezon).

Odnośnik do komentarza

 

2 szybkie pytania

 

1. Ile zazwyczaj ustawiacie pensje menadżera przy przedłużaniu kontraktu. Czy ustawiacie najmniejszą, największą czy zostawiacie to co prezes zaproponuje i czy ma to jakieś znaczenie ?

 

2. Gdzie sprawdzić kto został zawodnikiem meczu ?

1. Zawsze ustawiam najmniejszą. Bez różnicy ile mam, na nic to nie wpływa w FMie ;)

2. Jak się kończy mecz, to masz na kolorowo zawodnika MoM. Później jest na drugim ekranie po zakończeniu, jak kilkniesz kontynuuj. I (w FM14) po wejściu w wiadomości odnośnie wyniku meczy, tam gdzie jest krótki opis spotkania, kto i jak strzelił bramkę. (no chyba, że w FM16 to zmienili)

 

 

Te 2 pierwsze sposoby działają i znam. Chciałem sobie sprawdzić po meczu już kto został MotM no i wszedłem w wiadomości o wyniku meczu i tam właśnie nie ma tej informacji :/ (a wydaje mi się, że w poprzednich FM ach była)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...