Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

jak dodać do PLU rezerwy do IV ligi w edytorze do fm2016? na poprzednim dodatku zrobiłem to bez problemu, a teraz nie widzę odpowiedniej opcji, podpowie ktoś?


edit:

gdyby ktoś szukał to po wyszukaniu klubu w pierwszym keranie(ogólne) na dole jest opcja zespół rezerw, wybieracie zespół B i potem tylko trzeba dodać do wybranej przez was ligi, a inny usunąć(ciekawe czy by dalo rade zostawic)

Odnośnik do komentarza

 

edit:

gdyby ktoś szukał to po wyszukaniu klubu w pierwszym keranie(ogólne) na dole jest opcja zespół rezerw, wybieracie zespół B i potem tylko trzeba dodać do wybranej przez was ligi, a inny usunąć(ciekawe czy by dalo rade zostawic)

Nie mam FM16, ale według mnie nie trzeba usuwać innej drużyny z ligi! Powinieneś mieć możliwość dodania większej liczby drużyn. Przynajmniej jest tak w FM13. Jeśli nie, to stwierdzę, ze FM się cofa a nie idzie do przodu.

Odnośnik do komentarza

Qrfa mać, awansowaliśmy do kolejnej rundy LE :D

FK Krasnodar - Polonia 3:2 (0:2)

Pierwszy mecz: 1:2

http://imgur.com/a/qgriF

 

Wygraliśmy dzięki bramkom na wyjeździe :D Cudów ciąg dalszy :D

Nie przesiadam się póki co na FM-a 17 :D

"Vive la Polonia"- jak mawiał w reklamie jeden piłkarz ;) Jak tak dalej pójdzie, to zaraz zobaczysz planszę z napisem Game Over.

Odnośnik do komentarza

 

Qrfa mać, awansowaliśmy do kolejnej rundy LE :D

FK Krasnodar - Polonia 3:2 (0:2)

Pierwszy mecz: 1:2

http://imgur.com/a/qgriF

 

Wygraliśmy dzięki bramkom na wyjeździe :D Cudów ciąg dalszy :D

Nie przesiadam się póki co na FM-a 17 :D

"Vive la Polonia"- jak mawiał w reklamie jeden piłkarz ;) Jak tak dalej pójdzie, to zaraz zobaczysz planszę z napisem Game Over.

 

 

W meczu towarzyskim z jakimś LZS Pierdziszewo 1:2 :D Taktyka identyczna jak z Krasnodarem tylko skład rezerwowy :D Ale te rezerwy to też teoretycznie wymiatacze. Może za mało grają :)

Odnośnik do komentarza

Jak ja kocham tą grę :D

Real Betis Balompié - 2. miejsce w lidze w pierwszym sezonie. Skończyłem właśnie drugi sezon w którym zająłem 3. miejsce w lidze, za Realem i Barceloną. (o 4. miejsca wyżej niż zakładano przed sezonem). Wygrałem za to Ligę Mistrzów pokonując w finale Manchester United, a w drodze do niego takie kluby jak Juventus czy Bayern. Pomyślałem że dobrą opcją byłoby znalezienie jakiegoś Chińskiego klubu filialnego po takim sukcesie. Tymczasem zarząd (który jest w ekstazie po tym zwycięstwie) stwierdził że nie zgadza się na moją prośbę w związku z... kiepskimi wynikami zespołu :ściana:

Odnośnik do komentarza

Im dłużej w to gram tym bardziej mnie to zadziwia.

PSG proponuje za zawodnika wartego 25mln - 18mln. Ofertę oczywiście odrzucam bo moje wymagania to 50 mln zapisane w klauzuli. Zawodnik oczywiście się oburza, ale w pełni zrozumiał że nie sprzedam go jeżeli nie otrzymam za niego satysfakcjonującej mnie oferty. Tydzień później wraca PSG z ofertą 16mln o 2 mln niższą niż poprzednia. Co na to mój zawodnik? pełen foch i kosa z trenerem ponieważ odrzuciłem "w pełni satysfakcjonującą ofertę dla niego".

To głupota twórców czy błędy w tłumaczeniu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...