Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd kupiłem najnowszego FM-a, drugi raz zdarzył mi się crash (pierwszy jakieś cztery miesiące temu) i w obu przypadkach nie było to podczas rozgrywania meczu, tylko po kliknięciu w poszczególną zakładkę - najpierw w "Nagrody", a teraz w "Taktyka", gdy chciałem zobaczyć skład jednej z drużyn. Też tak macie lub mieliście ?

Odnośnik do komentarza

Odkąd kupiłem najnowszego FM-a, drugi raz zdarzył mi się crash (pierwszy jakieś cztery miesiące temu) i w obu przypadkach nie było to podczas rozgrywania meczu, tylko po kliknięciu w poszczególną zakładkę - najpierw w "Nagrody", a teraz w "Taktyka", gdy chciałem zobaczyć skład jednej z drużyn. Też tak macie lub mieliście ?

Ja jeszcze żadnego crasha w tej wersji nie doświadczyłem. Ogólnie gra u mnie bardzo dobrze chodzi, jedynie po ostatniej łatce coś mi się zakładka "wyszukiwanie personelu" ścina.

Odnośnik do komentarza

 

Odkąd kupiłem najnowszego FM-a, drugi raz zdarzył mi się crash (pierwszy jakieś cztery miesiące temu) i w obu przypadkach nie było to podczas rozgrywania meczu, tylko po kliknięciu w poszczególną zakładkę - najpierw w "Nagrody", a teraz w "Taktyka", gdy chciałem zobaczyć skład jednej z drużyn. Też tak macie lub mieliście ?

Ja jeszcze żadnego crasha w tej wersji nie doświadczyłem. Ogólnie gra u mnie bardzo dobrze chodzi, jedynie po ostatniej łatce coś mi się zakładka "wyszukiwanie personelu" ścina.

 

Od pewnego czasu mam tak, że jak chcę otworzyć nową zakładkę w przeglądarce, to po jednym kliknięciu otwierają mi się dwie czy nawet trzy zakładki (chodzi o kliknięcie na ten plus). Jak chcę cofnąć do poprzedniej strony, to również po jednym kliknięciu myszką cofa mi automatycznie również o dwie (w FM-ie też się tak dzieje). A jak chcę np. kliknąć na kursor w jakimś tekście, to zaznacza mi się jakaś jego część na niebiesko. Nie wiem, czy to jest błąd przeglądarki (mam Operę), czy systemu (Windows 7). Czy to może być przyczyną crashów ?

Odnośnik do komentarza

W treningu indywidualnym gracza, gdzie mu mogę zmienić intensywność treningu indywidualnego?

 

Nigdzie. Możesz zmienić ciężkość treningu ogólnego. FM16 okroił nieco trening w stosunku do poprzednich wersji. Ciężkość treningu to wynik wszystkich treningów = zespołowy+indywidualny+zagrania/tutoring

 

Odnośnik do komentarza
nie są i myślę żebyś nie robił update bo ci klucz nie będzie chodził

 

Za późno :) Ale z kluczem nie ma żadnego problemu.

 

Jest za to problem z crashem, i to już drugi raz w przeciągu kilku dni. Ciekawe jest to, że podobnie jak poprzednim razem, znów pojawił się on po kliknięciu w zakładkę "Taktyka" jednej z drużyn. Co może być tego przyczyną ? Wiem, że crashe mogą pojawiać się z różnych powodów, ale dlaczego u mnie występują tylko wtedy, gdy wejdę w jakąś zakładkę, jak właśnie "Taktyka", czy swego czasu "Nagrody" ?

 

PS. Oprócz aktualizacji ze Steama, absolutnie niczego nie wgrywałem, a gra jest oryginalna. Sprawdziłem też spójność plików - pojawiła się informacja "All files successfully validated", nie było podanej liczby niezgodnych plików, więc to raczej nie to.

Odnośnik do komentarza

 

nie są i myślę żebyś nie robił update bo ci klucz nie będzie chodził

 

Za późno :) Ale z kluczem nie ma żadnego problemu.

 

Jest za to problem z crashem, i to już drugi raz w przeciągu kilku dni. Ciekawe jest to, że podobnie jak poprzednim razem, znów pojawił się on po kliknięciu w zakładkę "Taktyka" jednej z drużyn. Co może być tego przyczyną ? Wiem, że crashe mogą pojawiać się z różnych powodów, ale dlaczego u mnie występują tylko wtedy, gdy wejdę w jakąś zakładkę, jak właśnie "Taktyka", czy swego czasu "Nagrody" ?

 

PS. Oprócz aktualizacji ze Steama, absolutnie niczego nie wgrywałem, a gra jest oryginalna. Sprawdziłem też spójność plików - pojawiła się informacja "All files successfully validated", nie było podanej liczby niezgodnych plików, więc to raczej nie to.

 

Zapomniałem też dodać, że sterowniki do karty graficznej mam nowe, więc raczej też nie w tym rzecz. No a z tym crashem po kliknięciu w zakładkę "Taktyka" co ciekawe też nie jest tak, że występuje za każdym razem. Jest przez jakiś czas w porządku, a za którymś razem już wywala :/

Edytowane przez MaKK
Poprawione cytowanie
Odnośnik do komentarza

Daj spokój z crashami. U mnie wyskakuje tuż po zamknięciu okna transferowego w drugim sezonie. Pousuwałem wszelkie dodatkowe ligi oprócz polskich. Zobaczymy jak teraz będzie :)

Wcześniej w Anglii grałem. Problem nie może leżeć w sprzęcie, bo kompa mam nowego i dość mocnego. Problem leży raczej w gryzieniu się systemu i innego syfu w kompie z samą grą.

Często niestety najlepszym rozwiązaniem jest format dysku.

Odnośnik do komentarza

Daj spokój z crashami. U mnie wyskakuje tuż po zamknięciu okna transferowego w drugim sezonie. Pousuwałem wszelkie dodatkowe ligi oprócz polskich. Zobaczymy jak teraz będzie :)

Wcześniej w Anglii grałem. Problem nie może leżeć w sprzęcie, bo kompa mam nowego i dość mocnego. Problem leży raczej w gryzieniu się systemu i innego syfu w kompie z samą grą.

Często niestety najlepszym rozwiązaniem jest format dysku.

Odpal jakiegoś Cleaner'a, przywróć kopię zapasową systemu, zrób defragmentację dysku, sprawdź błędy, może coś to da.

Odnośnik do komentarza

 

Daj spokój z crashami. U mnie wyskakuje tuż po zamknięciu okna transferowego w drugim sezonie. Pousuwałem wszelkie dodatkowe ligi oprócz polskich. Zobaczymy jak teraz będzie :)

Wcześniej w Anglii grałem. Problem nie może leżeć w sprzęcie, bo kompa mam nowego i dość mocnego. Problem leży raczej w gryzieniu się systemu i innego syfu w kompie z samą grą.

Często niestety najlepszym rozwiązaniem jest format dysku.

Odpal jakiegoś Cleaner'a, przywróć kopię zapasową systemu, zrób defragmentację dysku, sprawdź błędy, może coś to da.

 

 

Nie da, znam ten ból :D

Zawsze pomaga tylko FORMAT :)

Odnośnik do komentarza

Pisałem niedawno o problemie z myszką :

 

 

 

Od pewnego czasu mam tak, że jak chcę otworzyć nową zakładkę w przeglądarce, to po jednym kliknięciu otwierają mi się dwie czy nawet trzy zakładki (chodzi o kliknięcie na ten plus). Jak chcę cofnąć do poprzedniej strony, to również po jednym kliknięciu myszką cofa mi automatycznie również o dwie (w FM-ie też się tak dzieje). A jak chcę np. kliknąć na kursor w jakimś tekście, to zaznacza mi się jakaś jego część na niebiesko.

 

Może jest tak, że jak chcę wejść w jakąś zakładkę, to myszka klika automatycznie kilka razy i dlatego wywala ?

 

Poza tym, dlaczego crashe występują u mnie tylko wtedy, gdy wejdę w jakąś zakładkę, jak np. "Taktyka" jakiejś drużyny ? A i to nie zawsze, bo nie dzieje się tak za każdym razem, tylko raz na jakiś czas.

 

Wyczyściłem rejestr, robię defragmentację, wczoraj sprawdziłem spójność plików, może to coś da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...