Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pierwszy raz od 15 Fm'ow objąłem reprezentacje i mam jedno zasadnicze pytanie - od czego i po co są tam trenerzy?

Też mnie to kiedyś zastanawiało. Może jest tak, że jak uda Ci się zatrudnić z dobrą reputacją i profesjonalistów, to można na takich zgrupowaniach podbić łatwiej morale i przez to mieć lepsze wyniki?

Trzeba by to przetestować, ja niestety na razie nie mam czasu na to.

Jak coś potestujesz, to daj znać, bo jestem ciekawy.

Chociaż nie zdziwie się, jak to nie będzie mieć na nic wpływu :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o ten sztab szkoleniowy w reprezentacji to bardzo ciekawe pytanie. We wcześniejszych wersjach, głównie 2014 prowadząc reprezentację nigdy nie poświęcałem wielkiej uwagi trenerom - przeważnie zatrudniałem obojętnie kogo, byle by się zgodził pracować, a czasami grałem bez trenerów, a trening taktyki, czy morale zawsze były identyczne.

 

FM2016 postanowiłem kupić dwa dni temu, a dzisiaj dopiero będę zaczynał jakąkolwiek karierę, więc wypowiedzieć się o reprezentacji w tej wersji nie mogę, ale mam pytanie jakie dodatki, nie licząc graficznych są warte ściągnięcia i zainstalowania np. w FM14 zawsze instalowałem plik dodający media, czy też wcześniej jeszcze w poprzednich wersjach możliwość gry wszystkimi reprezentacjami >>???

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że pirat ci nie działa?

Tak działał normalnie az tu nagle licencja uciekła więc na nowo wgrałem a jest napisane ze musze mieć nowszą wersje miałem build 28 więc ją pobrałem a gdy wpisywałem klucz tej poprzedniej jest napisane ze licencja nie ważna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...