Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie zrobiłem tak, że włączyłem serwer bez odświeżania skórki i dało się go utworzyć ale nie byłbym sobą gdybym nie miał kolejnego problemu. Mój kolega nie widzi mojej gry, oboje mamy wersje 16.3.1, sprawdziliśmy spójność plików, wyłączyliśmy antywira i nadal nic. Jaki może być powód tego, że on nie widzi tej gry? Jak on stworzy to ja nie widzę jego gry.

imho ktoś z Was problem z wersją FM. próbowaliście z kimś trzecim sprawdzić?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - można w trakcie trwania kariery zmieniać koszulki swojej drużyny (za pomocą jakiegoś edytora np.)? Chciałbym, abym mógł co sezon zmieniać chociażby kolory wyjazdowych trykotów, czy wzór domowych.

Odnośnik do komentarza

Mój rezerwowy bramkarz, 34-letni, nabawił się kontuzji (uszkodzenie kręgosłupa, więc poważna, wypadł na 2 miesiące). Nic w tym dziwnego, poza tym, że zdecydował się odwiesić buty na kołek w środku września, tłumacząc się, że nie jest pewien, czy sport to na pewno zdrowie. I wyszło na to, że zostałem z jednym bramkarzem, a jedynym jego zastępcą jest junior, którego nie udało mi się wypożyczyć w trakcie okienka :D

Odnośnik do komentarza

Mój rezerwowy bramkarz, 34-letni, nabawił się kontuzji (uszkodzenie kręgosłupa, więc poważna, wypadł na 2 miesiące). Nic w tym dziwnego, poza tym, że zdecydował się odwiesić buty na kołek w środku września, tłumacząc się, że nie jest pewien, czy sport to na pewno zdrowie. I wyszło na to, że zostałem z jednym bramkarzem, a jedynym jego zastępcą jest junior, którego nie udało mi się wypożyczyć w trakcie okienka :D

A nikogo sensownego nie ma z wolnego transferu ? :)

Odnośnik do komentarza

Jak powiększyć w edytorze liczbę zgłoszonych zawodników do rozgrywek ?

 

Jak powiększyć w edytorze liczbę zgłoszonych zawodników do rozgrywek ?

 

w FMRTE po prawej stronie, zaznaczasz caly zespol i mozesz wszystkich uprawnic.

 

Jak powiększyć w edytorze liczbę zgłoszonych zawodników do rozgrywek ?

 

w FMRTE po prawej stronie, zaznaczasz caly zespol i mozesz wszystkich uprawnic.

Gdzie to znaleźć FMRTE żeby ustawic więcej grajacych piłkarzy w zespole ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...