Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Odnośnie zmiany zarządu, to w tej wersji gry jeszcze osobiście tego nie doznałem, natomiast w "piętnastce" dużo tego było i często :P

Pierwsze dwa sezony w Polsce w okręgówce i dwa razy zmiana.

 

Dobrze, że przynajmniej zwalnianie trenera przez nowy zarząd jest losowe ;)

 

przy obu przejęciach nie było nawet spekulacji o zmianie trenera. losowość bardziej postrzegam w wypadku jak jest napisane, że "drżysz o stołek"

 

Hmm, no właśnie ja tego komunikatu nie miałem :-k

Raz mnie wywalili, to zrobiłem czita i z ciekawości wczytałem powtórnie grę na dzień wcześniejszy. Pozostawił mnie na stanowisku zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Wyszliśmy z grupy LE, ale dwumecz z Gladbach to była za wysoka poprzeczka wygraliśmy 2:1 i przegraliśmy 3:1. W lidze cały czas walka o pierwsze miejsce z Atromitos, 6 kolejek do końca, mamy równą ilość punktów, bilans meczów na zero (1:1, 1:1), różnica bramek... my 12, oni 12, strzelony my 30, oni 30... więc chyba przez alfabet są przed nami teraz ;).

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie, zwracam się do was z pytaniem odnośnie tego, czy ktoś z Was prowadził może Ruch Chorzów w tej edycji FM? Rozgrywam już 3 sezon tą drużyną, pierwsze dwa sezony to szukanie taktyki i bitwa o utrzymanie, a dodatkowo wygrany Puchar Polski. Tak gdzieś w połowie 2 sezonu ogarnąłem w końcu taktykę i teraz w trakcie 3 jest ona dosyć dobra. Chciałbym wiedzieć z jakim nastawieniem podejść do tej drużyny, stawiam głównie na Polaków, sprowadziłem Boruca, Pawłowskiego, wypożyczyłem Handzlika. Aktualnie moje wyniki w PE są dosyć dobre, mając w grupie Lazio, Viktorię Pilzno i Dinamo Moskwa po 5 meczach jestem na drugim miejscu z dorobkiem 9 punktów, przede mną mecz o awans z Dinamem. Jak walczyć z moim skąpym zarządem, któy nie chce rozbudowywać szkółek, zwiększa kasy na transfery? Mimo tego, że daję im ogromne profity oni wszystko chowają do kieszeni i raczej zostaję z niczym, a czołowi zawodnicy z 2 sezonu postanowili strajkować i odeszli z zespołu. Były to takie talenty jak Stępiński, Urbańczyk. Śmiało powiem, że ci piłkarze w FM-ie to przyszłość polskiej kadry.

Czasami jak zgłosisz swoją kandydaturę do innego klubu to aktualny pracodawca wpada w panikę i zaprasza na rozmowy w sprawie nowego kontraktu i wtedy jest szansa na wydębienie pewnych benefitów jak zwiększenie budżetu transferowego itp. itd.

Odnośnik do komentarza

Strasznie dużo czerwonych kartek na patchu 16.3.1. Doszło nawet do tego ze w 4 meczach pod rząd moja ekipa dostała 5 czerwieni. To jakijś absurd jest bo gram tą samą taxą co na 16.3.0 i nie miałem takich problemów.

Da sie jakoś .... nie wiem .... odinstalować ten 16.3.1 ??

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedna sprawa - spadające ceny moich zawodników. Gram Realem Zaragoza już siódmy sezon. Dwa razy osiągnąłem ćwierćfinał Ligi Europy, co sezon awansuję do pucharów. Klub ma status kontynentalny i wartość 77M Euro. Ściągam głównie za darmo, bo jest bieda. Przykład tego zjawiska: ściągnąłem z wolnego transferu Gerarda Deulofeu. Na starcie kosztował 20 M Euro, po 3 miesiącach gry u mnie jego cena to tylko 16.25M i cały czas spada. Tak jest za każdym razem. O dziwo w takich przeciętniakach jak Malaga są goście za grube miliony. Utrudnia to prowadzenie polityki transferowej. Więc skąd taki trend?

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedna sprawa - spadające ceny moich zawodników. Gram Realem Zaragoza już siódmy sezon. Dwa razy osiągnąłem ćwierćfinał Ligi Europy, co sezon awansuję do pucharów. Klub ma status kontynentalny i wartość 77M Euro. Ściągam głównie za darmo, bo jest bieda. Przykład tego zjawiska: ściągnąłem z wolnego transferu Gerarda Deulofeu. Na starcie kosztował 20 M Euro, po 3 miesiącach gry u mnie jego cena to tylko 16.25M i cały czas spada. Tak jest za każdym razem. O dziwo w takich przeciętniakach jak Malaga są goście za grube miliony. Utrudnia to prowadzenie polityki transferowej. Więc skąd taki trend?

a ta cena to i tak nie jest wzieta z kapelusza? Przeciez to i tak nie ma pokrycia w tym, za ile klub sprzeda zawodnika.

Odnośnik do komentarza

Heja, da się jakoś jasno określić, kiedy pojawiają się newgeni? Do tej pory były to jasne, sztywno ustalone daty. Teraz widzę, że się to zmienia. Jest tu jakiś algorytm? Np w UK pojawiaja się w 3 niedzielę miesiąca, a we Francji w drugą sobotę marca? Czy po prostu losowo to się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Ależ mi się prezes trafił. Po dwóch udanych sezonach podczas których milczał, to na początku kolejnego uczucie chciwości nim zawładnęło i zaczął sam odpowiadać na spływające oferty kupna. Tym sposobem straciłem już m.in. dwóch młodych i bardzo zdolnych grajków z PA >170. Trzeci jak na razie uratował się bo oferujący nie spełnił jego żądań finansowych. Strach się bać co będzie dalej bo przy kolejnych moich talentach pojawiły się ikonki "Int" :D

Odnośnik do komentarza

 

więc chyba przez alfabet są przed nami teraz .

 

Może wzięli pod uwagę liczbę żołtych i czerwonych kartek :)

 

 

Nie ma tego zapisy w zasadach ligowych.

 

Albo ich kibice byli grzeczniejsi ;)

 

Taa, pączki rozdawali ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...