Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kompletna kaszanka u mnie, gram teraz Man United i pierwsze 2 mecze w plecy ... po 3-0 ... z Arsenalem i WBA u siebie. Jakąś taktykę polecicie ?? Nie mam weny kompletnie do tej edycji ...

Ja gram od początku swojej kariery (4 sezony Wisła Kraków, 3 sezony Man Utd) tą taksą. Berserk. Ustawione treningi mam przez cały sezon włącznie z okresem przygotowawczym na Zgranie zespołu ----> intensywność przeciętna.

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-16-tactics/351959-devastator-186.html

I wygrywam prawie wszystko (oprócz upragnionej ligi mistrzów) tak że wypróbuj i daj znać jak poszło.

 

Dobra zabieram się za testy :) dzięki bardzo :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Kompletna kaszanka u mnie, gram teraz Man United i pierwsze 2 mecze w plecy ... po 3-0 ... z Arsenalem i WBA u siebie. Jakąś taktykę polecicie ?? Nie mam weny kompletnie do tej edycji ...

Ja gram od początku swojej kariery (4 sezony Wisła Kraków, 3 sezony Man Utd) tą taksą. Berserk. Ustawione treningi mam przez cały sezon włącznie z okresem przygotowawczym na Zgranie zespołu ----> intensywność przeciętna.

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-16-tactics/351959-devastator-186.html

I wygrywam prawie wszystko (oprócz upragnionej ligi mistrzów) tak że wypróbuj i daj znać jak poszło.

 

Dobra zabieram się za testy :) dzięki bardzo :)

 

Patrz na tą -> http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-16-tactics/355730-conqueror.html

Odnośnik do komentarza

hej,

jestem wachu i jestem ponownie (po paru latach przerwy) uzależniony :)

Pytanko o reputację jako menadżera: będąc fanem ligi angielskiej i fenomenu w tym sezonie Leicester podjąłem karierę tym właśnie klubem. Nie poszło mi tak dobrze jak Lisą w rzeczywistości bo tytułu jeszcze nie wygrałem (jestem w trakcie 4tego sezonu), ale plasowałem się w poprzednich 3ch sezonach na miejscach 6,6,5 + w pucharze UEFA doszedłem raz do 1/8 finału i raz do 1/2 finału - mimo to moja reputacja to wciąż zaledwie 1,5 gwiazdki, czyli nic....z czego to wynika? Sądzilem że miejsca w lidze znacznie powyżej notowań plus wzgędnie wyokie pozycje w pucharze UEFA trochę mi tą renome podbiją a tu nic.....


Mam pytanie co zrobić gdy kilku zawodników narzeka na to ,że nie poświęcam im uwagi w treningu strzeleckim - gdzie to zmienić?

miałem taką sytuację - nakazałem ćwiczyć nowe zagranie - strzały z pierwszej piłki i niezadowolnenie przeszło

Odnośnik do komentarza

 

 

Jedna na mecze domowe, druga na wyjazdy. Nie jestem wybitny w dziedzinie taktyk, więc chętnie posłucham waszych rad na ten temat, dokładniej co byście zmienili czy co kolwiek.

 

Zmieniłbym wszystko, straszna kaszanka :D

Miło słyszeć że kaszaną dotarłem do mistrzostwa Niemiec x2 i finału LM. To co takiego byś zmienił?

 

Nie obrażaj się, to naprawdę jest kaszanka, która bardziej twoim świetnym zawodnikom przeszkadza niż pomaga. Nie zmieniał bym nic bo jest tego za dużo, zrobiłbym od nowa:P Przede wszystkim sprzeczne ze sobą instrukcje drużynowe, ich przeogromna ilość (polecić zawodnikom żeby częściej robili wszystko, to jak nie polecić im nic). Role też mocna kaszana, grasz praktycznie bez środka pola. Pamiętaj że twoje wyjściowe ustawienie to ustawienie w defensywie - atakujesz 8 zawodnikami a bronisz dwoma. Chętnie podpowiedział bym co konkretnie mógłbyś zmienić ale nie mam pojęcia jak chcesz grać, bo zaznaczone masz wszystko, łącznie z takimi absurdami jak utrzymanie piłki grając bezpośrednimi podaniami, z poleceniami grania na wolne pole i kurewsko wysokim tempem gry. W jaki sposób z takimi poleceniami można utrzymać piłkę? to tylko przykład, sporo instrukcji masz ze sobą sprzecznych.

Masz wyniki bo masz świetnych graczy, grasz bardzo płynnie i więcej swobody, więc twoi zawodnicy mają w większości w dupie resztę twoich poleceń :-P

Odnośnik do komentarza

A co robicie jak jakiś piłkarz narzeka że za mało gra. Obiecujecie regularną grę w nadchodzących spotkaniach mimo że konkurent jest w lepszej formie, czy po prostu olewacie sprawę? Sprzedawać za bardzo nie chcę bo idealnie nadaje się jako rezerwowy, ale drużyna marudzi czasami że nie dotrzymuję danego słowa.

Odnośnik do komentarza

Lepiej mu obiecać grę w najbliższym czasie. Po jakimś czasie zapomni lub zagra. Nie olewaj bo później strasznie się burzą, rozwalają atmosferę i chcą od razu odchodzić.

 

Właśnie tak robię tylko oni nigdy przynajmniej u mnie nie zapominają, a jak nawet dostają szansę to mówią że za mało. W tym fm jest chyba jakaś zakładka gdzie widoczne są obietnice i ile brakuje do jej spełnienia, pamięta ktoś gdzie to znajdę.

Odnośnik do komentarza

 

Lepiej mu obiecać grę w najbliższym czasie. Po jakimś czasie zapomni lub zagra. Nie olewaj bo później strasznie się burzą, rozwalają atmosferę i chcą od razu odchodzić.

 

Właśnie tak robię tylko oni nigdy przynajmniej u mnie nie zapominają, a jak nawet dostają szansę to mówią że za mało. W tym fm jest chyba jakaś zakładka gdzie widoczne są obietnice i ile brakuje do jej spełnienia, pamięta ktoś gdzie to znajdę.

 

 

Zawsze obiecuję, a później wpuszczam na jeden mecz :D

Odnośnik do komentarza

 

Lepiej mu obiecać grę w najbliższym czasie. Po jakimś czasie zapomni lub zagra. Nie olewaj bo później strasznie się burzą, rozwalają atmosferę i chcą od razu odchodzić.

 

Właśnie tak robię tylko oni nigdy przynajmniej u mnie nie zapominają, a jak nawet dostają szansę to mówią że za mało. W tym fm jest chyba jakaś zakładka gdzie widoczne są obietnice i ile brakuje do jej spełnienia, pamięta ktoś gdzie to znajdę.

 

lepiej powiedziec ze nie bedzie gral, ale ze moze sie przydac w nagłych wypadkach

Odnośnik do komentarza

Mam dwa problemy. Prowadzę Real Zaragoza pierwszy sezon. Jest już luty. Taktykę zawodnicy opanowali w miarę szybko. Wszystkie ustawienia zgrania są na maxa. Mimo to asystent w raporcie rozmów twierdzi że drużyna jeszcze nie osiągnęła zrozumienia. Dziwne, zawsze wydawało mi się że zrozumienie zależy własnie od stopnia opanowania taktyki.

Druga sprawa - zawodnicy ignorują moje polecenia przy kornerach. Ustawiłem im na krótki słupek, a oni biją rogi w pole piątki.

Przyznam, zgłupiałem. Macie jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...