Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma czystych sytuacji tam, w sumie trudno o ocenę takowych więc się nie dziwie.

Tamta statystyka to były kluczowe podania. 3-8 dla Arsenalu.

Ale widzę tutaj, że podają "clear cut chances". Z tego samego meczu wychodzi 1-3 dla Arsenalu.

http://www.skysports.com/football/man-utd-vs-arsenal/stats/341449

 

Na tej stronie są też statystyki, tak samo dla innych lig, możesz sobie posprawdzać.

Odnośnik do komentarza

Ja tej gry nie rozumiem ....

 

3 sezony prowadziłem Wisłe do sukcesów bez problemów

Wzieli do MU i 2 sezony 2x mistrzostwo itp...

i nagle w 3 sezonie w MU

Burnley 5-0

Hull 4-0

Chelsea 5-1

Ajax 7-0 LM

Tottenham 8-0

Bournemouth 3-1

West Ham 4-1

 

i nagle ....

 

Stoke 0-3

Wolves 0-2

Aston Villa 1-3

Norwich 0-1

Southampton 2-5

Leeds 0-4

 

Gram najsilniejszym składem (Neymar, Lukaku, Varane, Pogba, Dybala ....) Czasem rotacja jak piłkarz ma 85% kondycji.

Zawsze taksa od początku mojej kariery w Wiśle zdawała w 100%

Obecną taksą zdobyłem wszystko w polsce i 2x mistrzostwo anglii + półfinał ligi europejskiej + puchar ligi

Trening zawsze ten sam

 

Nie rozumiem tego .........

 

 

Nic dziwnego. Z Twojego postu wynika, że od paru sezonów grasz tą samą taktyką i teraz kończysz jak Berg w Legii ;) Wygrywał znakomitą większość meczów. Ba, zdobywał 3 punkty wystawiając do gry rezerwy albo juniorów. W LE wyszedł z grupy itd. Później już nie było tak ciekawie, bo przeciwnicy wiedzieli, jak szanowny pan Norweg będzie grał.

 

Według mnie to bardzo realistyczne podejście twórców. Nazywasz się -powiedzmy- Jan Nowak i odnosisz od kilku sezonów sukcesy. W końcu Twoi przeciwnicy rozgryźli taktykę, jaką od lat stosujesz. Oczywiście możesz teraz w pośpiechu ją zmienić, ale piłkarze muszą się najpierw do niej przyzwyczaić. Jestem zdania, że lekkie modyfikacje taksy trzeba robić na tyle często, na ile to możliwe.

Odnośnik do komentarza

 

Ja tej gry nie rozumiem ....

 

3 sezony prowadziłem Wisłe do sukcesów bez problemów

Wzieli do MU i 2 sezony 2x mistrzostwo itp...

i nagle w 3 sezonie w MU

Burnley 5-0

Hull 4-0

Chelsea 5-1

Ajax 7-0 LM

Tottenham 8-0

Bournemouth 3-1

West Ham 4-1

 

i nagle ....

 

Stoke 0-3

Wolves 0-2

Aston Villa 1-3

Norwich 0-1

Southampton 2-5

Leeds 0-4

 

Gram najsilniejszym składem (Neymar, Lukaku, Varane, Pogba, Dybala ....) Czasem rotacja jak piłkarz ma 85% kondycji.

Zawsze taksa od początku mojej kariery w Wiśle zdawała w 100%

Obecną taksą zdobyłem wszystko w polsce i 2x mistrzostwo anglii + półfinał ligi europejskiej + puchar ligi

Trening zawsze ten sam

 

Nie rozumiem tego .........

 

 

Nic dziwnego. Z Twojego postu wynika, że od paru sezonów grasz tą samą taktyką i teraz kończysz jak Berg w Legii ;) Wygrywał znakomitą większość meczów. Ba, zdobywał 3 punkty wystawiając do gry rezerwy albo juniorów. W LE wyszedł z grupy itd. Później już nie było tak ciekawie, bo przeciwnicy wiedzieli, jak szanowny pan Norweg będzie grał.

 

Według mnie to bardzo realistyczne podejście twórców. Nazywasz się -powiedzmy- Jan Nowak i odnosisz od kilku sezonów sukcesy. W końcu Twoi przeciwnicy rozgryźli taktykę, jaką od lat stosujesz. Oczywiście możesz teraz w pośpiechu ją zmienić, ale piłkarze muszą się najpierw do niej przyzwyczaić. Jestem zdania, że lekkie modyfikacje taksy trzeba robić na tyle często, na ile to możliwe.

 

No nie wiem ..... bo po 7 porazkach i 2 remisach przyszła pora na 13 zwyciestw z rzędu. I nic nie zmianiałem w taksie :)

Odnośnik do komentarza

Wahania formy zawodników?

bladego pojecia nie mam

 

Mam wgrany plik z prawdziwymi nazwami pucharów, nagród itp....Problem w tym ze wszystkie te nazwy są w rodzimych językach. np w Brazylii wszystkie nagrody (obr roku, napastnik roku itp) są w portugalskim jezyku. To samo sie tyczy z innymi krajami. Jest jakijs plik który to zamienia albo jakis inny patent zeby zamienić na polski ??

Odnośnik do komentarza

 

Wahania formy zawodników?

bladego pojecia nie mam

 

Mam wgrany plik z prawdziwymi nazwami pucharów, nagród itp....Problem w tym ze wszystkie te nazwy są w rodzimych językach. np w Brazylii wszystkie nagrody (obr roku, napastnik roku itp) są w portugalskim jezyku. To samo sie tyczy z innymi krajami. Jest jakijs plik który to zamienia albo jakis inny patent zeby zamienić na polski ??

 

http://www.fmscout.com/a-fm16-real-names-license-fix.html:>

http://forumcm.net/index.php/topic/7262-fm-2015-dodatki/:>

Odnośnik do komentarza

Ja jadę cały czas na tym samym. Niby jest opinia, że przygotowania przedsezonowe można spędzić na ostrym treningu kondycyjnym, ale mam wątpliwości, czy 1 miesiąc jest w stanie jakoś znacznie podnieść nam wskaźniki fizyczne. Wolę się skupić na dopieszczaniu taktyki, niż kombinowaniu z treningiem, jeśli ten spełnia moje oczekiwania. Masz wzrosty formy, wskaźników? Twoim piłkarze nie zdychają podczas meczu? Nie ma co kombinować.

Odnośnik do komentarza

U mnie to bywa różnie. Zazwyczaj w przygotowaniach przed sezonem dawałem im ostry kondycyjny, a w trakcie sezonu zgranie ewentualnie atak albo obronę jak któraś z tych rzeczy szwankowała. Grając teraz Liverpoolem zauważyłem że piłkarze w tracie sezonu wyglądają marnie kondycyjnie. Grając np. Legią i stosując taki sam trening przy rozegraniu ok. 6-7 sparingów piłkarze wyglądali lepiej niż ci z Liverpoolu. I teraz pytanie czy trening kondycyjny był za mocny i go odpuścić czy przygotowania były za krótkie - rozegrałem 6 sparingów. Wiem że porównywanie ligi polskiej i angielskiej to niebo a ziemia ale trochę to dziwne że w Legii ze słabszymi piłkarzami lepiej to wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...