Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwną mam akcje z moim wychowankiem w MU. Koles ma 23 lata (newgen), notorycznie wypożyczany do innych klubów i nagle sie buntuje. Ma naprawde bardzo słabe parametry i oczywiscie nie zarejestrowałem go do ligi (bunt)..... nie zarejestrowałem go do LM (bunt). Wyceniany na 3 mln euro a jak go proponuje klubom za 50 tys to nie ma chętnych (gram na 49 ligach)...ale co miesiąc prosi o rozmowe......dziwne.

Odnośnik do komentarza

Co w tym dziwnego? Jesteś w przekokszonym MU, gdzie słabi piłkarze są sporo warci ze względu na renomę klubu(nie raz to przerabiałem właśnie w tym klubie) i u mnie też nikt nie chciał kupić gościa który może i był dużo wart i mało za niego sobie życzyłem, ale tygodniówka to już inna sprawa, na którą nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza

Dziwną mam akcje z moim wychowankiem w MU. Koles ma 23 lata (newgen), notorycznie wypożyczany do innych klubów i nagle sie buntuje. Ma naprawde bardzo słabe parametry i oczywiscie nie zarejestrowałem go do ligi (bunt)..... nie zarejestrowałem go do LM (bunt). Wyceniany na 3 mln euro a jak go proponuje klubom za 50 tys to nie ma chętnych (gram na 49 ligach)...ale co miesiąc prosi o rozmowe......dziwne.

Ma niskie ukryte atrybuty przez to tak za każdym razem smęci.

Wypożyczaj go po prostu cały czas, skoro wcześniej się udawało albo zleć dyrektorowi sportowemu niech Ci go sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Panowie dość banalna sprawa, a więc kupiłem wersje pudełkową FM 16 a mimo to wygląda na to że gra ok.2 GB pobiera się z internetu nie z płyty. Ma tak to wyglądać czy o co chodzi?

Tak naprawdę, to ważny jest klucz, który znajduje się w pudełku. Kwestia instalacyjna jest drugorzędna. To czy instaluje się całość z płyty dvd czy FM dogrywa się z "netu" tak naprawdę nie powinno już Cię interesować.

To tak pisząc w skrócie :)

Odnośnik do komentarza

Problem wydaje się prosty, ale nie potrafię go rozwiązać. Otóż gram karierę którą prezentuje na forum. Kiedy oddawałem lapka do naprawy, zgrałem sobie sejwy na dysk google, żeby w razie usunięcia plików je zachować. Dostałem kompa w zastępstwie, po prostu pożyczyłem od ojca, gdzie miałem FM-a i zgrałem sobie te sejwy i na tamtym kompie grałem, wszystko było okej. Kiedy komp wrócił z naprawy, zrzuciłem sejwy z tego pożyczonego na dysk google i zgrałem na tego starego, naprawionego lapka. Niestety w karierze Barnsley wyskakuje crashdump którego nie da się przeskoczyć. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...