Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2016]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Wypożyczać nie próbowałeś?

Mam trzech zawodników wypożyczonych. Z maksymalnym wykorzystaniem budżetu na pensję też ciężko to zrobić :) Najchętniej pozbyłbym się balastu z rezerw, który konsumuje 20% budżetu na wynagrodzenia. Da się ich jakoś zmusić do odejścia? Karanie "tygodniówkami" coś daje, czy tylko może zepsuć morale?

Odnośnik do komentarza

wkurwisz cały zespół

 

wystaw od razu na liste transferowa(sprzedawaj nawet za male kwoty albo 0), po jakims czasie probuj rozwiazania za porozumieniem stron, ostatecznie zwalniaj z pelnym odszkodowaniem, dlugu wiele Ci to nie zwiekszy a uwolnisz budzet placowy

Sprzedawać za darmo próbuję, czasem kogoś uda się upchnąć. Rozwiązywać kontraktu nie chcą, a próby zwolnienia blokuje zarząd. Nie wiem, czy było tak w poprzednich wersjach, ale teraz kwota odszkodowania pokrywana jest budżetem transferowym. Z budżetem transferowym 0 zł nie da się nikogo zwolnić :)

 

Ok, spróbuję dziś wersji z wypożyczaniem zawodników. Może uda się kogoś sprowadzić w zamian za pokrycie rozsądnej części wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza

 

wkurwisz cały zespół

 

wystaw od razu na liste transferowa(sprzedawaj nawet za male kwoty albo 0), po jakims czasie probuj rozwiazania za porozumieniem stron, ostatecznie zwalniaj z pelnym odszkodowaniem, dlugu wiele Ci to nie zwiekszy a uwolnisz budzet placowy

Nie wiem, czy było tak w poprzednich wersjach, ale teraz kwota odszkodowania pokrywana jest budżetem transferowym.

 

Tak było.

Odnośnik do komentarza

 

wkurwisz cały zespół

 

wystaw od razu na liste transferowa(sprzedawaj nawet za male kwoty albo 0), po jakims czasie probuj rozwiazania za porozumieniem stron, ostatecznie zwalniaj z pelnym odszkodowaniem, dlugu wiele Ci to nie zwiekszy a uwolnisz budzet placowy

Sprzedawać za darmo próbuję, czasem kogoś uda się upchnąć. Rozwiązywać kontraktu nie chcą, a próby zwolnienia blokuje zarząd. Nie wiem, czy było tak w poprzednich wersjach, ale teraz kwota odszkodowania pokrywana jest budżetem transferowym. Z budżetem transferowym 0 zł nie da się nikogo zwolnić :)

 

Ok, spróbuję dziś wersji z wypożyczaniem zawodników. Może uda się kogoś sprowadzić w zamian za pokrycie rozsądnej części wynagrodzenia.

 

Jak wypożyczasz, to sprawdź czy coś pomoże zmiana statusu zawodnika, z jakim miałby grać w innym klubie.

Domyślnie jest pierwszy zespół, a wydaje mi się, że jak się zmienia na rotację, to kluby chętniej wypożyczają.

No i odznacz też miesięczną opłatę (inne kluby nie za bardzo chcą płacić, jak jest taki sobie zawodnik) i daj samo pokrycie pensji.

 

Czasem też pomaga zaangażowanie dyrektora sportowego, żeby Ci sprzedał zawodnika.

Odnośnik do komentarza

 

Od dawna tak było chyba? SI chyba nie ma licencji na autentyczne wyniki?

eeej, no chyba nie :-k ja pamietam czasy, kiedy rozpoczynajac rozgrywke w sezonie pomiedzy duzymi imprezami sytuacja w grupach byla odwzorowana na stan z czerwca :-k

chociaz... moze to bylo jeszcze w CMach?

 

Jeszcze bodajże Football Manager 2006 miał autentyczne wyniki :)

 

Jak zależy Ci na jak najdłuższej grze na jednym savie to polecam ustawić autozapis co dwa tygodnie do 5 plików, żeby uniknąć "zepsucia się save'a" :)

Na pewno tak zrobię :) A te savy są dostępne w jakimś folderze w razie czego ?

Odnośnik do komentarza

.

Zastosuj polecenie Fikandera "nie podawaj do bramkarza, debilu".

 

Ja tak gola chyba nie stracilem jeszcze. Nie mam tez problemu z mininalizowaniem, wiec moze dostalem jakas dziwna wersje.

Na czym polega ten błąd związany z minimalizowaniem ? Nie da się grać w pełnym oknie ? Od czego to zależy ?

Chodzi o wywalanie się FM przy przeskakiwaniu między oknami Alt+Tab

Odnośnik do komentarza

Zastosuj polecenie Fikandera "nie podawaj do bramkarza, debilu".

 

Ja tak gola chyba nie stracilem jeszcze. Nie mam tez problemu z mininalizowaniem, wiec moze dostalem jakas dziwna wersje.

 

No u mnie takie polecenie to byłoby złote rozwiązanie.. Cała czwórka lubi za krótko podać do BR.. masakra.

 

Alt + Tab u mnie też świruje, ale pomaga SHIFT + R na odświeżenie skórki i wszystko wraca do siebie.

Odnośnik do komentarza

Gra w obronie w tej edycji to jakiś żart... 90% bramek, które trace to za krótkie podanie obrońcy do bramkarza.. rozumiem jedna, dwie w sezonie.. ale nie, że co drugi mecz...

Musisz pokombinować z ustawieniami drużynowymi/indywidualnymi. Obejrzałem już trochę meczów i nie rzuciło mi się w oczy, żeby często taki błąd występował.

Nie wiem, jak grasz, ale gdy wysuwasz linię obrony, to daj bramkarzowi inną rolę, żeby wychodził wyżej, a nie stał na linii bramkowej ciągle. Albo możliwe, że bramkarz ma kiepski atrybut komunikacji?

Odnośnik do komentarza

 

Gra w obronie w tej edycji to jakiś żart... 90% bramek, które trace to za krótkie podanie obrońcy do bramkarza.. rozumiem jedna, dwie w sezonie.. ale nie, że co drugi mecz...

Musisz pokombinować z ustawieniami drużynowymi/indywidualnymi. Obejrzałem już trochę meczów i nie rzuciło mi się w oczy, żeby często taki błąd występował.

Nie wiem, jak grasz, ale gdy wysuwasz linię obrony, to daj bramkarzowi inną rolę, żeby wychodził wyżej, a nie stał na linii bramkowej ciągle. Albo możliwe, że bramkarz ma kiepski atrybut komunikacji?

 

 

Wrzuciłem tylko z ostatnich spotkań:

1. https://www.youtube.com/watch?v=wTeZNE6Zcto

2. https://www.youtube.com/watch?v=926mWdmuO28

3. https://www.youtube.com/watch?v=eH8znrHn5h0

 

Dla obrońców nadałem polecenie grania bezpośrednimi piłkami, bramkarz jest na pozycji bramkarz-libero.. nic to nie daje.. błędy chyba nie do wywalenia takimi poleceniami..

Odnośnik do komentarza

Dwie z nich spowodowane przez nowych obrońców. Słabe zgranie + może brak znajomości języka powodują takie kwiatki?

Skoro masz możliwość teraz wysłania zawodnika na kurs językowy, to i może jak tego nie zrobisz gra funduje takie "akcje"?

Ciekawy jestem, czy przy tych samych ustawieniach nadal to będzie występować, czy jednak zgranie zrobi swoje?

Odnośnik do komentarza

Dwie z nich spowodowane przez nowych obrońców. Słabe zgranie + może brak znajomości języka powodują takie kwiatki?

Skoro masz możliwość teraz wysłania zawodnika na kurs językowy, to i może jak tego nie zrobisz gra funduje takie "akcje"?

Ciekawy jestem, czy przy tych samych ustawieniach nadal to będzie występować, czy jednak zgranie zrobi swoje?

 

Możliwe, że tak jest, ale myśle, że to mimo wszystko trochę przesada, żebym takich bramek stracił w trakcie 3/4 sezonu już grubo ponad 10..

Kolejny mecz, kolejna głupia bramka..

https://www.youtube.com/watch?v=bxHso2HYD7M

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...