Jump to content
klinsmann

Fristajlowy Kącik [FM2016]

Recommended Posts

ege szege szaka laka bum bum i o dupie maryni w alternatywnym wydaniu

masz pytanie dot. wersjie FM 2016 ? Świetnie trafiłeś, to idealne miejsce aby je zadać !

Wiem, że głupie pytanie, ale charakter tematu chyba na takie pozwala ;)

To mój pierwszy cyfrowy preorder, więc ciekaw jestem jak wygląda w praktyce odblokowanie gry 13.11.2015. Koło której godziny w poprzednich latach można była rozpocząć rozgrywkę już w pełną wersję gry? Czy właśnie w piątek trzynastego pojawi się jakaś nowa aktualizacja, po pobraniu której gra pozwoli cieszyć się czymś więcej niż betą?

Wiem, że głupie pytanie, ale charakter tematu chyba na takie pozwala ;)

To mój pierwszy cyfrowy preorder, więc ciekaw jestem jak wygląda w praktyce odblokowanie gry 13.11.2015. Koło której godziny w poprzednich latach można była rozpocząć rozgrywkę już w pełną wersję gry? Czy właśnie w piątek trzynastego pojawi się jakaś nowa aktualizacja, po pobraniu której gra pozwoli cieszyć się czymś więcej niż betą?

Godziny to wyznaczonej podać się nie da. Steam sam Ci zaktualizuje grę do pełnej wersji lub dostaniesz nowy klucz do pobrania pełnej wersji. Zależy gdzie kupiłeś. Raczej odbędzie się to tym pierwszym sposobem i ani tego nie zauważysz :-) zniknie napis beta napewno

Co muszę zasubskrybować, żeby powiadamiano mnie o posadach selekcjonerów reprezentacji narodowych ?

Co muszę zasubskrybować, żeby powiadamiano mnie o posadach selekcjonerów reprezentacji narodowych ?

Przy okazji chciałem się zapytać, o co chodzi z tym wykupywaniem subskrypcji ? Płaci się za nie zarobionymi w grze pieniędzmi, czy jak to wygląda ?

Nie płaci się za nie pieniędzmi, subskrypcje w FM to zwykłe informacje

Nie płaci się za nie pieniędzmi, subskrypcje w FM to zwykłe informacje

Wiem, wiem. Po prostu spotkałem się w grze ze stwierdzeniem "nie masz wykupionej subskrypcji", dlatego zastanowiło mnie to, w jaki sposób się ją w ogóle wykupuje

Pierwszy patch już wyszedł, beta teraz jest oznaczona numerkiem 16.0.2

Da się coś zrobić z tym paskiem z boku żeby był u góry jak w 14?

Nie.

Jest gdzieś lista zmian? :P

e; dobra nic nie zmienili praktycznie, za to ponoć odblokowane opcje dla portalów społecznościowych.

Pierdołki.

We've just released a small update for the Football Manager 2016 Beta. The only changes included are listed below:

- Enabled social network features
- Fixed Retina scaling on re-launch

Nie.

Jest gdzieś lista zmian? :P

e; dobra nic nie zmienili praktycznie, za to ponoć odblokowane opcje dla portalów społecznościowych.

To lipa :(

Ja mam pytanie trochę innej natury niż pozostałe. Wiem, że w poprzednich wersjach (np. 2013) istniała możliwość gry z jednego konta steam jednocześnie przez dwie osoby w trybie offline. Czy orientuje się ktoś czy w 2016 też tak będzie można? Bo dogadaliśmy się z kumplem, że moglibyśmy się złożyć we dwóch na nowego FMa, bo i tak na grze przez sieć nigdy nam nie zależało. Pozdrawiam serdecznie :)

Według mnie jest to możliwe, ale czy jest sens kupowania teraz FM2016? Ja bym poczekał z dwa miesiące zanim będzie grywalny.

Bo ktoś z Was jest tam na oficjalnym ich forum? Czy ktoś tam zglasza poważne problemy? Bo ja również takich nie widzę:)

Gdzie znajdę informacje o poprzednich meczach mojej drużyny z jakimś innym konkretnym zespołem. Chodzi mi o historie meczów np pomiędzy Legią a Pogonią.

Edit

Już mam :)

Spotykałem się z opiniami że nie warto kupować nowych Football Managerów świeżo po premierze bo zawsze na starcie jest wiele bugów. Sam grywałem tylko w FM09 i aktualnie FM14 więc wybaczcie wprowadzanie w błąd.