Skocz do zawartości

Wymiana gier


Belfort

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o wymienianiu się grami przez internet? Według mnie to całkiem dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeżeli ktoś ma stare i ograne tytuły to zamiast je kolekcjonować można ponownie puścić w obieg i dostać w zamian nowe produkcje. Ja jeżeli mam okazję to chętnie sie wymieniam. Problem w tym, że mieszkam w dość niewielkiej miejscowości i tutaj trudno jest znaleźć kogoś kto chciałby się wymienić :/ Wiem, że są strony, które pozwalają na wymienianie się przez internet, ale nie mam jakoś zaufania do innych osób. Czuje, że po prostu zostałbym okradziony przez innego gracza :D Znalazłem taką stronę, która służy jako pośrednik, co pozwala uniknąć właśnie takich problemów (podaję adres http://arenagry.pl/).Tylko nasuwa się pytanie, korzystał ktoś z takiej możliwości? Szukałem w internecie opinii i niestety nie udało mi się nic znaleźć konkretnego. Jeżeli macie doświadczenia w tym zakresie to piszcie...

Odnośnik do komentarza

Polecam gametrade.pl Korzystam od kilku miesięcy, kilka wymian już zaliczyłem. Wymieniam się jedynie ze zweryfikowanymi użytkownikami. Aby dokonać weryfikacji trzeba zrobić symboliczny przelew na serwis ze swojego konta bankowego, a dane muszą pokrywać się z tymi, które zamieszczone zostały w serwisie.

Odnośnik do komentarza

Ja też na gametrejdzie sporo gier sprzedałem i sporo kupiłem. Poza użeraniem się z idiotycznymi propozycjami typu "a wymienisz może tę najnowszą fifę która miała premierę miesiąć temu na uncharted 1 uncharted 2 i fifę z roku poprzedniego???" rodem z olx'a wszystko zawsze mi tam dobrze grało. Ogólnie jak ktoś nie kolekcjonuje gier to takimi wymianami/sprzedażą tuż po przejściu gry można wchuj hajsu zaoszczędzić, gry na PS3 swego czasu poza tasiemcami typu FIFA kosztowały mnie może ze 20zł za przejście, nawet w pobliżu premiery. A czasem udawało się sprzedać bez straty po tygodniu czy dwóch.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wszelkie opinie. Steam to zupełnie co innego, wiadome że można bawić się udostępnianie gier na tej platformie, ale głównie chodzi mi tu o to, że taka wymiana gier poprzez jakiegoś pośrednika jest chyba dość dobrym sposobem, szczególnie gdy posiadamy sporo gier w formie fizycznych nośników znajdujących się w pudełkach (nie w wersji cyfrowej), a ja raczej do typu kolekcjonera gier się nie zaliczam :). Nie wspominam tutaj nawet o grach na konsole, których wymiana to chyba jedno z rozsądniejszych rozwiązań, bo zdaża się że kosztują zdecydowanie więcej niż te gry na pc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...