Skocz do zawartości

Antywirusy, antyspywary, firewalle- zabezpieczenie kompa


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ad-awere, ale chcialem cos nowego dograc i sciagnalem spyware doctora...ktory znalazl mi w cholere baboli, ale nie chce usunac przed rejestracja :P Znacie i polecicie mi jakis darmowy antyspyware?

Firewalla mam: sygate, darmowy...choc nie wiem czy jest dosc dobry....cos darmowego dobrego szloby polecic?

Odnośnik do komentarza

Norton to straszliwy chłam. Bardziej mulącego komputera antywira chyba nie spotkałem.

A co do antywirusów to mam pytanie. Po instalacji KAV wiele razy ujrzałem BS z notatką o błędzie DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL. Ktoś potwierdzi ten związek? Na laptopie odinstalowałem KAV i problem ustąpił, ale antywir jest dobry i trochę kosztował więc nie chciałbym z niego rezygnować. Na laptopie czasowo założyłem AVG.

Odnośnik do komentarza
Norton to straszliwy chłam. Bardziej mulącego komputera antywira chyba nie spotkałem.

A co do antywirusów to mam pytanie. Po instalacji KAV wiele razy ujrzałem BS z notatką o błędzie DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL. Ktoś potwierdzi ten związek? Na laptopie odinstalowałem KAV i problem ustąpił, ale antywir jest dobry i trochę kosztował więc nie chciałbym z niego rezygnować. Na laptopie czasowo założyłem AVG.

 

 

miałem podobny problem na laptopie z Kaspersky Internet Security, ale u mnie okazała się winna zewnętrzna sieciówka PLANET, która gryzła się z programem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Mam Avira Antyvir. Sprawuje się dobrze, ale znajduje mi w pewnym pliku trojana i automatycznie wrzuca go do kwarantanny. Bardzo mi zależy na możliwości użytkowania tego pliku i chciałbym jakoś zakazać Avirze jakiejkolwiek interakcji z nim. W Avaście jest opcja dodania ścieżki którą skaner ma omijać. Czy ktoś zna sposób aby tak samo było w Avirze??

Odnośnik do komentarza
Norton to straszliwy chłam. Bardziej mulącego komputera antywira chyba nie spotkałem.

A co do antywirusów to mam pytanie. Po instalacji KAV wiele razy ujrzałem BS z notatką o błędzie DRIVER_NOT_LESS_OR_EQUAL. Ktoś potwierdzi ten związek? Na laptopie odinstalowałem KAV i problem ustąpił, ale antywir jest dobry i trochę kosztował więc nie chciałbym z niego rezygnować. Na laptopie czasowo założyłem AVG.

 

Norton spowalnia Windę - to fakt, jednak niedawno miaełm okazję go wgrać na laptopa z Intel Core 2 Duo 6300 i śmiga jednak porządnie (wiem, to jest niezły procek)

 

Mam pewne doświadczenie z KAV i osobiście go nie polecam - tez nieżle muli.

Natomiast Twój błąd wskazuje, ze masz konflikt sterowników - co jak piszesz, jest spowodowane właśnie przez instalkę KAV.

tutaj znajdziesz prawd. rozwinięcie tego problemu - co może dotyczyć także ustawień karty dzwiękowej lub sieciowej - sprawdź ich ustawienia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

witam

otrzymałem takiego maila:

 

WAŻNE !!!

 

Szanowni Państwo,

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o

nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,

który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa

otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego

musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż

otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną

"invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to

najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft

jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły

się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee i nie ma

jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero"

na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.

Prześlijcie tego maila do znajomych, skopiujcie i wyślijcie do przyjaciół

i osób z listy kontaktów i pamiętajcie, jeśli to zrobicie, skorzystamy na

tym wszyscy. Nie kasujcie tego. Wyślijcie to wszystkim których macie na

liście !!!!

 

 

co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...