Skocz do zawartości

XVI Zlot CeeManiaków - Półwiosek Stary 2016


laki

Rekomendowane odpowiedzi

XVI zlot odbędzie się w miejscowości Półwiosek Stary, w gminie Ślesin.

Link do ośrodka: http://delfinimprezy.pl/
Termin: 28.07-31.07.2016

Jedziemy na 3 doby. Domki są 4-osobowe, cena za nockę dla 1 osoby to 60 zł. Łącznie więc proszę o jak najszybszą wpłatę 180 zł na moje konto:

Imię i nazwisko: Krystian Urbański
Numer konta: 33 1090 1519 0000 0001 0899 7775
Tytuł: ZLOT 2016 + NICK


Mamy rezerwację na 20 miejsc. Liczy się więc kolejność wpłat.

Ośrodek raczej powinien spełniać większość oczekiwań. Jest blisko jezioro, plaża, kajaki, boisko do siatkówki i miejsce do biesiadowania. Jeśli chodzi o sprawy żywieniowe, to na terenie ośrodka jest restauracja , także bar z grillem nad samym brzegiem jeziora. Parking na terenie ośrodka.

Nie ma odpowiedzialności "organizatora" za wszystkich. Każdy odpowiada za swoje czyny sam. Jeśli będą wymagać każdy będzie się meldował lub tylko przedstawiciel domku. Podobnie ma się ze zniszczeniami - każdy domek odpowiada sam za siebie i ponosi koszty swoich strat.

Jeśli ktoś nie przyjedzie a zapłacił, to jeśli nie znajdzie zmiennika - pieniądze przepadają.

Lista:

1. laki

2. Smetek

3. Reaper

4. Misiek

5. Ernie Souchak

6. Pucek

7. Pulek

8. Vami

9. Kinas

10. Perez

11. Enchi

12. FYM

13. BartuS

14. me_who

15. SZk

16.

17.

18.

19.

20.

 

Domek 1

1. laki

2. Pucek

3. Pulek

4. Perez

Domek 2

1. Reaper

2. Kinas

3. SZk

4.

Domek 3

1. Misiek

2. BartuS

3. me_who

4. klinsmann

Domek 4

1. Ernie

2. Vami

3. enchi

4. FYM

Domek 5

1.

2.

3.

4.

Edytowane przez laki
usunąłem formatowanie żeby na czarnej skórce dało się coś przeczytać bez zaznaczania tekstu
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

I teraz jest mała zagwozdka, bo przy takim zainteresowaniu, to w zasadzie ten 5 domek jest wolny. Miałem właścicielowi się określić czy rezygnujemy z niego czy zostaje.

Jak na razie chętnych jest mało, ale trudno wyrokować jak będzie później. Zaraz napisze w ogólnym temacie, jeśli nie będzie odzewu, domek będzie dla Ciebie, a jeśli będą jakieś deklaracje, spróbujemy rezerwować kolejny.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Kurcze, ani Sensei ani SZU nie jadą. Może ktoś z Poznania chciałby ze mną jechać w jedną stronę? ;) Chociaż trochę obniży mi to koszt, tylko ja od razu bym wracał wieczorem tego samego dnia.

 

 

a mogę ja? :>

 

 

Też jedziesz na jeden dzień czy chcesz w jedną stronę się zabrać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...