Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzał ktoś już system który zatrudnia menadzerów w krajach? Bo w grze mam rok 2019 i Nawałka powoli może sobie smigać na emeryturę, więc kieruje zapytanie - czy z stuprocentową reputacją i wieloma sukcesami (Real, wygrana Klubowych Mistrzostw, Legia - x2 liga, x1 puchar, x2 awans do LM i wyjście z grupy, dwa razy trenerem roku w Polsce) + doświadczenie reprezentacyjne (prowadziłem przez chwilę Egipt a teraz Kamerun przez prawie rok) to czy gdy zgłoszę kandydaturę to zamiast mnie na stanowisku nie zasiądzie jakiś newgen albo Wojciech Stawowy bądź inny trener bez jakichkolwiek sukcesów tak jak to było w FM10?

Odnośnik do komentarza

W 14 było tak, że jak miałeś w cholere tytułów to przyjmowali z marszu.

 

W 14, to było tak, że ówczesny selekcjoner polskiej reprezentacji - Waldemar Fornalik miał gwarancję posady jak Alex Ferguson w ManU.

Nieważne co by się działo, to i tak nigdy nie został zwolniony.

Odnośnik do komentarza

 

W 14 było tak, że jak miałeś w cholere tytułów to przyjmowali z marszu.

W 14, to było tak, że ówczesny selekcjoner polskiej reprezentacji - Waldemar Fornalik miał gwarancję posady jak Alex Ferguson w ManU.

Nieważne co by się działo, to i tak nigdy nie został zwolniony.

Zdarzało się, że zwalniali selekcjonerów
Odnośnik do komentarza

witam wszystkich.

 

Od kilku tygodniu nie miałem okazji poświęcić czasu dla tej wspaniałej gry. Dziś postanowiłem wrócić do rozgrywki. Niestety mam poważny problem. Mam zapisane taktyki, ale niestety nie mogę ich wgrać dla zespołu. Są niewidoczne w grze. Wcześniej nie miałem z tym problemu. Nieważne z jakiego folderu chce zaimportować pliki to nic nie ma. Dodam, że gram w wersję classic.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza

To czemu nie działa :@ a miałem pograć Niemcami

witam wszystkich.

 

Od kilku tygodniu nie miałem okazji poświęcić czasu dla tej wspaniałej gry. Dziś postanowiłem wrócić do rozgrywki. Niestety mam poważny problem. Mam zapisane taktyki, ale niestety nie mogę ich wgrać dla zespołu. Są niewidoczne w grze. Wcześniej nie miałem z tym problemu. Nieważne z jakiego folderu chce zaimportować pliki to nic nie ma. Dodam, że gram w wersję classic.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Jeśli wcześniej były widoczne to nie możliwe by teraz nie były. Nie zmieniłeś typu pliku, czy nie masz spakowane do archiwum?

Odnośnik do komentarza

To czemu nie działa :@ a miałem pograć Niemcami

witam wszystkich.

 

Od kilku tygodniu nie miałem okazji poświęcić czasu dla tej wspaniałej gry. Dziś postanowiłem wrócić do rozgrywki. Niestety mam poważny problem. Mam zapisane taktyki, ale niestety nie mogę ich wgrać dla zespołu. Są niewidoczne w grze. Wcześniej nie miałem z tym problemu. Nieważne z jakiego folderu chce zaimportować pliki to nic nie ma. Dodam, że gram w wersję classic.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Jeśli wcześniej były widoczne to nie możliwe by teraz nie były. Nie zmieniłeś typu pliku, czy nie masz spakowane do archiwum?

 

Nic nie robiłem. Kontyuuję starą grę. Wszystko było w folderze tactics i nie mogę nic zaimportować...

Odnośnik do komentarza

Taka mała moja uwaga co do najnowszego update. Zacząłem na nowo grę Lechem. Gram wraz z Legią w LE i zauważyłem, że SI poprawiło chyba działanie naszego terminarza, gdyż jest 9 listopad i wszystkie drużyny mają po 15 spotkań rozegranych. Przed updatem z tego co pamiętam, kończąc rundę jesienną miało się 2 mecze zaległe z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to po patchu, ale jak gram w innej lidze niż polska to nie zaliczają mi się punkty do galerii wyników. Polskie kluby widać, jako ostatni pokazuje mi się zarówno Górnik jak i Lech, natomiast grałem również Bayernem i Sevillą i pkt mi nie przybywają ani nie widać mnie jako managera tych klubów, a byłem już 75 na świecie nie wliczając FMC, teraz spadłem na 89. Nie wiecie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...