Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co by się stalo, gdyby przelać taką kasę - 20 mln funtów za 1 gracza np. drużynie mołdawskiej. Generalnie tam, gdzie nie ma nawet na co ich wydać :) Jak najmniejszy klub i biedna liga.

 

To dobry eksperyment, aby sprawdzić czy ligi w FM 15 faktycznie mogą się rozwijać, czy jest to dosyć sztuczne.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co by się stalo, gdyby przelać taką kasę - 20 mln funtów za 1 gracza np. drużynie mołdawskiej. Generalnie tam, gdzie nie ma nawet na co ich wydać :) Jak najmniejszy klub i biedna liga.

 

To dobry eksperyment, aby sprawdzić czy ligi w FM 15 faktycznie mogą się rozwijać, czy jest to dosyć sztuczne.

Ale w jakim sensie się rozwijać?

Awansować w rankingu itd?

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe co by się stalo, gdyby przelać taką kasę - 20 mln funtów za 1 gracza np. drużynie mołdawskiej. Generalnie tam, gdzie nie ma nawet na co ich wydać :) Jak najmniejszy klub i biedna liga.

 

To dobry eksperyment, aby sprawdzić czy ligi w FM 15 faktycznie mogą się rozwijać, czy jest to dosyć sztuczne.

Ale w jakim sensie się rozwijać?

Awansować w rankingu itd?

 

rozwijać = rozbudowywać bazę treningową, szkółkę juniorską, zatrudniać lepszych piłkarzy czy trenerów i zobaczyć czy będzie to miało realny wpływ na wyniki sportowe. ja tak to rozumiem. ;)

Odnośnik do komentarza

Generalnie ja też :p Ale nie wiem, co kolega ma na myśli. Bo jeśli to sam, to tak, da się to rozwijać. Ja w FM14 w Irlandii doszedłem do momentu, gdzie moje Shamrock Rovers od razu miało zapewnioną fazę grupowa w LM, świetne obiekty itd. Gracze z FCB np. przychodzili.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Zimny to napisał. Ja mam w Bełchatowie mega bogatego sponsora, z kasą nie mam co robić. Zaraz dorzucę jakąś słabą ligę i przeleje im ze 20 mln ojro. Zapisze stan gry w tym momencie i porównam z tym co się z ligą stanie po 2-3 latach.

Możesz tak zrobić. Ja obstawiam, że nic się nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza

Można już śmiało instalować "Polska Liga Update 1.0"?

Gra ktoś, jakieś opinie?

Chciałbym zacząć Wartą Poznań stąd pytanie :D

Nie wiem czy PLU jest sprawny, jednak nie długo wyjdzie mój dodatek dodający 3 ligę do rozgrywki i on będzie w 100% sprawny, więc jeżeli Cię to interesuje to pare tematów w dól w tym dziale jest mój temat i możesz patrzeć jak się prace posuwają.

Odnośnik do komentarza

 

Można już śmiało instalować "Polska Liga Update 1.0"?

Gra ktoś, jakieś opinie?

Chciałbym zacząć Wartą Poznań stąd pytanie :D

Nie wiem czy PLU jest sprawny, jednak nie długo wyjdzie mój dodatek dodający 3 ligę do rozgrywki i on będzie w 100% sprawny, więc jeżeli Cię to interesuje to pare tematów w dól w tym dziale jest mój temat i możesz patrzeć jak się prace posuwają.

 

Dzięki za info. Interesuje, więc sprawdzę chętnie.

Odnośnik do komentarza

Nie. Prezes ten sam cały czas a poza tym w jak najadę na status finansów klubu to mam taki komunikat "objęty embargiem transferowym za załamanie przepisów finansowych". W zasadach ligowych znalazłem jeszcze taki zapis "Zgodnie z zasadami finansowego fair play zespoły mogą notować straty w wysokości co najwyżej 15 mln funtów na przestrzeni trzech lat". I teraz się tak zastanawiam czy aby czasem nie muszę odczekać jeszcze dwóch sezonów? I w ogóle nigdzie nie mogę znaleźć daty końca embarga :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...