Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Półfinał Pucharu Weszło.

Forest Green - Basingstoke 0:1

Basingstoke - Forest Green 2:3 karne 8:7

 

FM 2015 to zło. Już myślałem, że to jeden z takich dwumeczów, które musimy przegrać. Na ostatnie 15 minut dogrywki ustawiłem "szarżę" i jakoś przetrwaliśmy.

Awans do finału to cud, bo gramy taki piach, że mam ochotę wymienić 3/4 składu.

Odnośnik do komentarza

u mnie nastąpiła ciekawa sytuacja . Grając Lechem 7 sezon po odnoszeniu sukcesów w europie przez ostatnie 2 sezony ceny za moich g raczy tak poszybowały do góry że jestem w szoku. Np Frankowski kosztuje 18mln euro , jakiś obrońca 21 mln euro a rezerwowi typu Jan Bednarek 7 mln euro. Niestety wzrosły też wymagania finansowe i żeby przedłużyć kontrakt niektórzy chcą już po 2 mln za sezon! Plusem są oferty na 21 mln za Kownackiego. Z tego co zauważyłem to najlepiej podpisać kontrakt w marcu ( u mnie chcą wtedy dostawać najmniej).

 

Z trenerami mam tak samo ciągle robote dostaje Schmeichel , Zidane , Schevczenko. Co dziwne praktycznie nikt nie transferuje gwiazd - grają praktycznie w tych samych zespołach zarówno na świecie jak i w kraju

Odnośnik do komentarza

Reputacja Lecha i całej polskeij ligi pewnie skoczyła, stąd te ceny za zawodników a co idzie za tym ich wymagania kontraktowe się zwiększyły. Należy się jedynie cieszyć, bo lepszych grajków będziesz mógł sprowadzać.

I tak i nie, bo nie idzie to w parze w wpływami za bilety i od sponsorów. Przynajmniej w mojej rozgrywce. Tak więc rozwój ligii jest nadal sztuczny i niedopracowany.

 

Tak samo ze stadionem. Co nam po obiekcie na 60 tyś. jak mimo tego że gramy np. od 5 lat zawsze w fazie pucharowej (na wiosnę LM), mamy powiedzmy 8 miejsce w raningu UEFA, a frekwencja (średnia, nie jednorazowa) jest tylko o 3-4 tyś większa. To abusrd.

 

Wszystko to denerwuje mnie co roku w każdym FM, tym bardziej że jest dosyć łatwe do poprawienia.

Odnośnik do komentarza

zauważyłem dziwną sytuację. często zwracam uwagę na nowe stadiony wybudowane w grze i właśnie w mojej obecnej karierze, w roku 2018 St. Pauli wybudowało nowy stadion. nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że stadion nazywa się Kießling Arena. problem w tym, że ani St. Pauli nie ma w legendach osoby o takim nazwisku, ani ten najbardziej znany Kiessling (chyba zresztą nie ma innego) nigdy w tym klubie nie grał. myślałem, że to jakiś błąd w fejku, ale po jego usunięciu stadion wciąż ma taką nazwę. dodatkowo w poprzedniej karierze mój klub też wybudował nowy stadion i wtedy ten nowy stadion też nazywał się Kießling Arena, ale grałem Leverkusen a zawodnik ten był legendą klubu i rekordzistą pod względem bramek i występów. niby nie jest to jakiś wielki błąd, ale zaintrygowało mnie to i jestem ciekawy czy ktoś rozegrał wystarczająco wiele sezonów, żeby u niego też St. Pauli wybudowało nowy stadion i czy też się tak nazywa? albo może innego kluby wybudowały stadion o takiej nazwie?

Odnośnik do komentarza

zauważyłem dziwną sytuację. często zwracam uwagę na nowe stadiony wybudowane w grze i właśnie w mojej obecnej karierze, w roku 2018 St. Pauli wybudowało nowy stadion. nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że stadion nazywa się Kießling Arena. problem w tym, że ani St. Pauli nie ma w legendach osoby o takim nazwisku, ani ten najbardziej znany Kiessling (chyba zresztą nie ma innego) nigdy w tym klubie nie grał. myślałem, że to jakiś błąd w fejku, ale po jego usunięciu stadion wciąż ma taką nazwę. dodatkowo w poprzedniej karierze mój klub też wybudował nowy stadion i wtedy ten nowy stadion też nazywał się Kießling Arena, ale grałem Leverkusen a zawodnik ten był legendą klubu i rekordzistą pod względem bramek i występów. niby nie jest to jakiś wielki błąd, ale zaintrygowało mnie to i jestem ciekawy czy ktoś rozegrał wystarczająco wiele sezonów, żeby u niego też St. Pauli wybudowało nowy stadion i czy też się tak nazywa? albo może innego kluby wybudowały stadion o takiej nazwie?

Może dlatego, że Niemcy nie mają licencji. I najbardziej znane nazwiska przypadkowo dają. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...