Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli jakaś ściema. Taktyka wykorzystująca błędy w silniku :D

Sam jesteś ściema :D Błędy w silniku? Nie sądzę. U jednych lepiej pójdą, u drugich gorzej. Zależy od wielu czynników. LYNK do opisu i wrażeń na FMBase. Różnica w poziomie graczy między 9.ligą a Conference nie jest wielka, ale jest.

@el_eldorador - poczytaj na FMB o tej taksie i może znajdziesz jakieś rozwiązanie, co do swoich problemów.

 

Jak widzę wyniki z tego opisu i wrażeń dot. tych taktyk to jestem w szoku :O Staram się je u siebie stosować i nie idzie aż tak wyśmienicie. Daje im co chwilę szansę, ale mimo wszystko po jakimś czasie wracam do swojego ustawienia. A jak widzę, że wyżej ktoś Śląskiem z Barcą wygrał to szok jeszcze większy ;) Widocznie taksy dobre, ale ten mój FM to jakis inny świat ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Czyli jakaś ściema. Taktyka wykorzystująca błędy w silniku :D

Sam jesteś ściema :D Błędy w silniku? Nie sądzę. U jednych lepiej pójdą, u drugich gorzej. Zależy od wielu czynników. LYNK do opisu i wrażeń na FMBase. Różnica w poziomie graczy między 9.ligą a Conference nie jest wielka, ale jest.

@el_eldorador - poczytaj na FMB o tej taksie i może znajdziesz jakieś rozwiązanie, co do swoich problemów.

 

Jak widzę wyniki z tego opisu i wrażeń dot. tych taktyk to jestem w szoku :o Staram się je u siebie stosować i nie idzie aż tak wyśmienicie. Daje im co chwilę szansę, ale mimo wszystko po jakimś czasie wracam do swojego ustawienia. A jak widzę, że wyżej ktoś Śląskiem z Barcą wygrał to szok jeszcze większy ;) Widocznie taksy dobre, ale ten mój FM to jakis inny świat ;)

 

 

Ledwo z Chester w FA Trophy wygrałem 4:3, więc aż tak różowo nie jest.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy kto ma rację czy ta taktyka jest taka dobra, czy to tylko przesądy. Robię mały test, wziąłem parę drużyn, ale będę wyniki raczej pokazywać na podstawie tej australijskiej drużyny.

 

Welilngton Phoenix (Australia, 1 liga, prognozowane 10 miejsce w lidze)

 

Runda zasadnicza:

 

33uewyq.jpg

 

 

Sezon zasadniczy:

 

11h8osh.jpg

 

 

Wysunięty Napastnik:

 

 

do5b9j.jpg

 

 

Uwaga: Wyniki są tylko i wyłącznie przypuszczalne i podane symulacji, ja tylko rotowałem składem, sprawdzałem czy grają taktyką wyznaczoną (AWAY) i na sezon zasadniczy objąłem zespół i wygraliśmy trzy mecze i zdobyliśmy puchar.

 

PS. Następny sezon rozegram cały sezon grając tym zespołem (wszystkie spotkania, żaden nie będzie symulowany) i zobaczymy czy moja obecność coś zmieni żeby wyniki były w 100% miarodajne.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że taksa ta w mojej ocenie jest 9/10. I ciekawe jest to, dlaczego u jednych hula a u drugich zupełnie nie działa.

 

Ja tam gram nią dalej. W którymś meczu miałem 59 (!!!) sytuacji bramkowych

 

Rewanż z Barcą przegrałem 5-2 i pożegnałem się z LM. I to była JEDYNA porażka od kiedy zacząłem ją stosować.

 

No ale kurcze, gdzie Śląsk do Barcy.

 

Sporo transferów, olbrzymia różnica w składzie od stanu początkowego no ale nadal, nie ma się co nawet porównywać.

 

Jak Messi i inne gady poodchodzą na emeryturki to może :)

 

EDIT:

 

Okazuje się, że do tej taktyki jest istotne, żeby NIE korzystać z poleceń dla przeciwników.

Ja korzystałem i takie wyniki, kurczę, żałuję teraz tego meczu z Barceloną :)

Idę testować dalej bez wykorzystania

Odnośnik do komentarza

 

 

Okazuje się, że do tej taktyki jest istotne, żeby NIE korzystać z poleceń dla przeciwników.

Ja korzystałem i takie wyniki, kurczę, żałuję teraz tego meczu z Barceloną :)

Idę testować dalej bez wykorzystania

 

 

No proszę, ja zawsze wydaje jakieś polecenia. To w takim razie przetestujemy raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Podpisałem kontrakt z Zapatą z Napoli, pierw nie dostał pozwolenia na pracę. Potem niby dostał, podpisaliśmy umowę a on pozwolenia nie ma! Kasa w błoto, o następne pozwolenie można wystąpić dopiero za ponad 2 miesiące. Durny błąd gry. Co zrobić, by grajek mi się nie zmarnował?

 

Znalazłem inny błąd, Milos Krasic ma w swoim CV, że w zeszłym sezonie bronił barw Bastii we włoskiej Serie D, owszem grał w Bastii, ale francuskiej, na najwyższym szczeblu we Francji.

Odnośnik do komentarza

Podpisałem kontrakt z Zapatą z Napoli, pierw nie dostał pozwolenia na pracę. Potem niby dostał, podpisaliśmy umowę a on pozwolenia nie ma! Kasa w błoto, o następne pozwolenie można wystąpić dopiero za ponad 2 miesiące. Durny błąd gry. Co zrobić, by grajek mi się nie zmarnował?

 

Znalazłem inny błąd, Milos Krasic ma w swoim CV, że w zeszłym sezonie bronił barw Bastii we włoskiej Serie D, owszem grał w Bastii, ale francuskiej, na najwyższym szczeblu we Francji.

 

Moim zdaniem to nie do końca jest błąd. Podpisałeś z nim umowę, on nie dostał pozwolenia na pracę, ale możesz go wypożyczyć do innego europejskiego klubu, żeby się ogrywał. Takie myki robią angielskie kluby, które filie mają na przykład w Belgii.

Zresztą jmk już Ci o tym napisał.

Odnośnik do komentarza

ostatnio zastanawiałem się jak to jest z przyrostami ca.Czy np są jakieś górne granice że rocznie może przybyc np max 15 punktów CA jeśli są dobre warunki.Ktoś sprawdzał ile rocznie może juniorowi urosnać CA? jeśli ma dobrych trenerów i bazę. Pisze dlatego gdyż jestem ciekaw czy brać np utalentowanego 17 latka ,ktory ma Pa 162 ale CA jakoś 40. Drugi człon pytania mam odnośnie tego czy wypożyczania juniorów.Czy grając np Lechem lepiej sie rozwiną w zespole 2 rezerwach grających w Grywalnej 2 lidze(awansowały z 3) gdzie mam już dosyć dobrą bazę i trenerów na 4 gwiazdki czy wypożyczać do ekstraklasy np Zawiszy czy 1 ligi.

Jeszcze jedna kwestia dotycząca treningów.Czy dajecie trening indywidualny 1 atrybutu czy np że ćwiczy atrybuty pod daną rolę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...