Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zacząłem na najwyższych kompetencjach w Milanie i bilans 2-4-4. Nie wiem czy to poziom trudności czy brak pomysłu, od paru części bazuje na tych samych założeniach i zawsze się one sprawdzały. Tu modeluję, próbuję, gwałcę treningi ofensywne, a skuteczność jak tragiczna była tak nadal jest. Przegrywam mecze gdzie mam 30-8 w strzałach. Już nie wiem co robić. Akurat tercet Faraon-Pazzini-Menez, powienien gwarantować więcej goli. A tu zaledwie 13 w 10 kolejkach, 14 miejsce. Słabiutko.

Odnośnik do komentarza

W powtórce przegraliśmy z Shrewsbury 0:1.

Coś jest z tym poziomem trudności. Kilka FM-ów wstecz spokojnie rywalizowałem drużynami z CN/S z ekipami z Championship. Teraz jest duuużo trudniej wygrać nawet z ogórasami z ligi. Inna sprawa, że kiedyś łatwiej było także sprowadzać do klubu wartościowych zawodników.

Odnośnik do komentarza

Witam po długiej przerwie :)

Nawet hasło do konta sobie przypomniałem :)

 

A jako, że znów mnie FM wciągnął to mam klilka pytań:

 

Jak do jasnej cholery mogę wypożyczyć zawodnika z innego klubu ? Szukam, szukam, opcji wypożyczenia, 2 sezony mi zleciały i dalej znaleźć nie mogę :)

 

Czy tylko u mnie kluby za byle ogórasa życzą sobie ogromne sumy pieniędzy, w stosunku do jego wartości ?

 

Czy wraz ze wzrostem reputacji ligi, zmienia się kwota którą otrzymuje się zdobycie pucharu/wygranie ligi ?

 

No i jeszcze jedno, często mi się zdarza, że zawodnik będąc prawie przy samej piłce, ucieka od niej jakby przynajmniej miała wybuchnąć i pozwala, żeby dobiegł do niej przeciwnik, mający do pokonania dłuższy dystans. Jak temu zaradzić ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak do jasnej cholery mogę wypożyczyć zawodnika z innego klubu ? Szukam, szukam, opcji wypożyczenia, 2 sezony mi zleciały i dalej znaleźć nie mogę :)

składasz ofertę w oknie transferowym i masz do wyboru transfer/wypożyczenie

 

Czy tylko u mnie kluby za byle ogórasa życzą sobie ogromne sumy pieniędzy, w stosunku do jego wartości ?

nie, to powszechne...

 

Czy wraz ze wzrostem reputacji ligi, zmienia się kwota którą otrzymuje się zdobycie pucharu/wygranie ligi ?

nie
Odnośnik do komentarza

No i jeszcze jedno, często mi się zdarza, że zawodnik będąc prawie przy samej piłce, ucieka od niej jakby przynajmniej miała wybuchnąć i pozwala, żeby dobiegł do niej przeciwnik, mający do pokonania dłuższy dystans. Jak temu zaradzić ?

 

Zmienić silnik gry ;) A poważnie- taki już urok tej gry.

Odnośnik do komentarza

ok, 5 sezonów zleciało, więc mogę już coś więcej napisać:

 

- dziwne zachowanie niektórych graczy którym kończą się kontrakty, tzn jak pierwsze negocjacje źle pójdą to kolejnymi podejściami zawodnik nie jest zainteresowany mimo, że gra w pierwszym składzie i nie ma żadnych problemów osobistych

- małe zróżnicowanie strzelonych i traconych bramek, trzy główne typy których miałem stosunkowo o wiele za dużo to: strzał z wolnego w poprzeczkę i dobitka do pustej, dośrodkowanie z rożnego na krótki słupek gdzie nikt nie kryje nabiegającego zawodnika i wycofanie piłki do bramkarza, a ten nabija mojego napastnika tak jak Fabiański wczoraj Lallanę

- lepiej sprzedaje się zawodników, ale z drugiej strony za zbyt wielu średniaków trzeba by płacić po 30 mln euro

- mam wrażenie, że trening przedmeczowy nic nie daje bez względu na to co bym ustawił

- Kiessling pobił u mnie w Leverkusen klubowy rekord bramek, niedlugo pobije rekord wystepow wiec nowy stadion nazwali jego imieniem :D fajna ciekawostka.

- za dużo bramek tracę w ostatnich minutach, bez względu jakie założenia taktyczne przyjmę na ostatnie minuty, najczesciej dzieje sie tak w meczach przeciwko topowym druzynom typu Bayern, Barca, Man Utd, nie mam pojecia jak sobie z tym radzic

- ciezko stwierdzic czy daje cos rozmowa motywacyjna z linii, bo chyba nie ma pokazane jak zareagowali na nia zawodnicy tak jak np w przerwie

 

ogolnie rzecz biorac gra sie naprawde przyjemnie i czuje ze juz do poprzedniej wersji nie wroce ;)

Odnośnik do komentarza

 

Jak do jasnej cholery mogę wypożyczyć zawodnika z innego klubu ? Szukam, szukam, opcji wypożyczenia, 2 sezony mi zleciały i dalej znaleźć nie mogę :)

składasz ofertę w oknie transferowym i masz do wyboru transfer/wypożyczenie

 

 

 

A no właśnie o to chodzi, że mam tylko "oferta transferowa" w rozwijanym menu, niezależnie od tego czy zawodnik jest dostępny do wypożyczenia, czy nie.

W ogóle nie mam opcji wypożyczenia i nie wiem dlaczego.

Nie mogę nawet wyrazić zainteresowania wypożyczeniem zawodnika, gdyż mam to z kolei zaznaczone na szaro.

 

Wchodzę w profil zawodnika/ złóż ofertę / i tutaj wg mnie powinna być możliwość zmiany z oferta transferowa na wypożyczenie. A nie ma ...

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak do jasnej cholery mogę wypożyczyć zawodnika z innego klubu ? Szukam, szukam, opcji wypożyczenia, 2 sezony mi zleciały i dalej znaleźć nie mogę :)

składasz ofertę w oknie transferowym i masz do wyboru transfer/wypożyczenie

 

 

 

A no właśnie o to chodzi, że mam tylko "oferta transferowa" w rozwijanym menu, niezależnie od tego czy zawodnik jest dostępny do wypożyczenia, czy nie.

W ogóle nie mam opcji wypożyczenia i nie wiem dlaczego.

Nie mogę nawet wyrazić zainteresowania wypożyczeniem zawodnika, gdyż mam to z kolei zaznaczone na szaro.

 

Wchodzę w profil zawodnika/ złóż ofertę / i tutaj wg mnie powinna być możliwość zmiany z oferta transferowa na wypożyczenie. A nie ma ...

 

Na pewno okno transferowe jest otwarte?

Odnośnik do komentarza

Szukam lewego skrzydłowego/pomocnika do kariery Olimpique de Marseille. Ktoś kto będzie mógł powalczyć o pierwszy skład z Florianem Thauvinem, ponieważ Ayew odszedł do Tottenhamu z powodu końcówki kontraktu, a jego agent nie chciał przedłużyć kontraktu. Cena tak około do 7-10 mln złoty. I jeśli macie jakiegoś dobrego prawego obrońcę z Polski(oprócz Piszczka) to już obojętnie jaka cena :) Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...