Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

jak włączyć w steam żeby gra mi się zaaktualizowała? fm2014 sam się łatał a tu stoi i mam gołą wersje

 

 

Jeżeli nic sam nie namieszałeś, to STEAM robi to z automatu. Wejdź w STEAM, następnie w ustawienia - pobieranie i tam nic nie zaznaczaj. Niech wszystko będzie odznaczone. Region Polska.

Oczywiście musisz mieć zaznaczone, że jesteś ONLINE. Wyloguj się z platformy i zaloguj. Powinna zacząć ściągać się aktualizacja.

Odnośnik do komentarza

Nie dziwne więc, że jest tak a nie inaczej. Nie masz w drugiej linii żadnego holding midfieldera tzn. zawodnika utrzymującego pozycję i chroniącego drużynę przed kontrą (tj np. DLP (d/s), CM(d) lub ewentualnie BWM(d))

Hmm, dokonam zmian w taktyce i zobaczę co to da. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno zaopatrzyłem się w FM 15. Ostatnia wersja w jaką grałem oznaczona była numerkiem 11. Skok więc jest znaczny i jeszcze nie we wszystkim się połapałem. Generalnie szybko się uczę i znajduję rozwiązanie sam, ale z jedną rzeczą mam problem. Otóż nakazałem scoutom przygotować raport na temat piłkarza X. Dostałem go i w tabelce z minusami jest następująca pozycja: - nie pasuje do żadnej polityki transferowej. Mniemam, iż chodzi o politykę transferową klubu. Jak mogę sprawdzić jacy zawodnicy pasują do tej polityki. Jest gdzieś to podane? Klub poinformował mnie na starcie, że należy szkolić zawodników z wykorzystaniem pionu etc. ale nic na temat transferów.

Odnośnik do komentarza

@michal85 dokonałem kilku zmian w ustawieniu i jest troszkę lepiej, dzięki bardzo.

 

Z innej beczki, albo mi się wydaje, albo faktycznie sędziowie popełniają błędy przy spalonych, szczególnie odgwizdują te, których faktycznie nie ma. Czy ktoś to jeszcze zauważył, czy tak tylko mi się zdaje?

Odnośnik do komentarza

witam.

jestem nowym uzytkownikiem forum. mam pytanie....jakijest sposob na nietracenie tylu bramek...skad sie to bierze jeden mecz wygram 6-0 by zaraz kolejny przegrac 0-6...cos jest nie halo...jest jakas skuteczna taktyka zeby zrownowazyc atak z obrona i nie tracic tylu bramek...z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Każdy mecz jest inny, przeciwnicy grają różnymi wariantami. To, że Twoja strategia okazała się skuteczniejsza od strategii managera A, nie oznacza, że tak samo będzie w przypadku innej taktyki managera B. Trzeba być świadom plusów i minusów swojej taktyki oraz dostosować ją do przeciwnika.

 

Nie ma złotego środka na nie tracenie bramek. Mniej agresywna mentalność, trzymanie się pozycji, ograniczona swoboda taktyczna oraz węższa gra mogą pomóc, ale nie w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza

witam.

jestem nowym uzytkownikiem forum. mam pytanie....jakijest sposob na nietracenie tylu bramek...skad sie to bierze jeden mecz wygram 6-0 by zaraz kolejny przegrac 0-6...cos jest nie halo...jest jakas skuteczna taktyka zeby zrownowazyc atak z obrona i nie tracic tylu bramek...z gory dziekuje za odpowiedz

Tyle bramek w tej wersji FMa to chyba wszyscy tracą :) mam nadzieje, że to poprawią ;)

Odnośnik do komentarza

 

witam.

jestem nowym uzytkownikiem forum. mam pytanie....jakijest sposob na nietracenie tylu bramek...skad sie to bierze jeden mecz wygram 6-0 by zaraz kolejny przegrac 0-6...cos jest nie halo...jest jakas skuteczna taktyka zeby zrownowazyc atak z obrona i nie tracic tylu bramek...z gory dziekuje za odpowiedz

Tyle bramek w tej wersji FMa to chyba wszyscy tracą :) mam nadzieje, że to poprawią ;)

 

 

Aż tyle to nie, ale faktem jest, że niemal w każdym meczu coś mi wciskają. Wygrać do 0 jest trudno.

Odnośnik do komentarza

Czytałem dziś reckę FM15 w CDA. Słaba strasznie, odniosłem wrażenie, iż gość przesiadł się z CMa na FM i to od razu 15.

Tak pokrótce:

- nowy interfejs ułatwia poruszanie się po gąszczu opcji i ekranów -> :hahaha:

 

Gra dostała 9: grywalność- 10, video- 3, audio-3. To też jest śmieszne. Za audio powinno być 1 albo 0. Do video też można się czepnąć ;)

Plusy wg CDA:

nieprawdopodobnie wciąga,

wygodny interfejs,

pogłębienie interakcji z mediami i piłkarzami,

szereg nowości i usprawnień w każdym elemencie gry,

próba uatrakcyjnienia wizualizacji meczów.

 

Minusy:

mecze wciąż wyglądają dosyć biednie,

niespecjalnie istotne babolki tu i tam.

 

Sorry, ale dla mnie, to ten gość spadł z czasów CMa, o czym już pisałem :p

Odnośnik do komentarza

A kto recenzował? Kiedyś od CM-a/FM-a to Eld był.

Eld to był stary wyjadacz CM/FM :p

Reckę pisał CormaC, więc też stary wyjadacz, albo osoba podpisująca się za niego ;) Niecałe trzy kolumny tekstu. Swoją drogą słabego bardzo.

 

W numerze też publicystyka "Piękna gra"- krótko na temat braci Collyer. Ramka "Armia scoutów"- niby ok, ale zabrakło dwóch rzecz: 1. wspomnienia o polskich riserczach, 2. o polskiej lokalizacji, bo jakby nie patrzeć- jest ona ciężka. Mogli wspomnieć, to bo było warto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...