Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja, prowadze klub w 2. lidze polskiej. Dostalem wiadomosc od zarzadu, ze w zwiazku ze zglaszaniem sie do wielu klubow, mam albo przeprosic albo samowolnie odejsc z klubu. Wybralem opcje przeprosin poniewaz nie chcialem tak szybko konczyc przygody w tym klubie. Po czym dostalem wiadomosc ze przeprosiny zostaly odrzucone i jestem bezrobotny :P

W polskiej lidze szybko i często zwalniają. Realnie, to max pracuje się 1,5 roku :)

Odnośnik do komentarza

Ja nawet Widzewem nie gram. Prowadzę Leamington w najniższej angielskiej. Gwarantuję, że jest co robić, jeżeli ktoś szuka wyzwań :D

Ja wiem bo sam nie raz grałem takimi zespołami ale postanowiłem, że w tej wersji zacznę grać od razu topowym zespołem ale tak mi się ciężko gra, że odechciewa mi się grać

Odnośnik do komentarza

haha, chciałbym widzieć twoją mine. Szkoda, że to nie finał LM ;P

 

Czytam o tym pier*** błędzie 41, ale chyba nie ma szans. Próbowałem chyba wsztskiego. Muszę postawić system na nowo, a to mi się jakoś specjalnie nie uśmiecha.

Jak się okazuje u mnie też nagle się pojawił :D.

 

Macie może jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Format mogę zrobić w każdej chwili, ale może uda się go uniknąć :).

 

Dobra mam, zainstalowałem nowe sterowniki karty graficznej i pomogło :D.

Odnośnik do komentarza

czy u was też jest taki problem z kontuzjami? po okresie przygotowawczym 7 zawodników z pierwszego zespołu ma urazy średnio od 2 tyg. do 1 miesiąca. W zespole rezerw i u-18 to już w ogóle jakaś tragedia. Zmieniłem już fizjoterapeutów, zmniejszam trening ale oni i tak potykają się na treningach o kępę trawy. Macie jakiś pomysł jak przynajmniej zmniejszyć ilość kontuzji?

Odnośnik do komentarza

Co do kontuzji, to na razie u mnie wszystko w porządku. Nawet brak... Raz miałem wyrzucenie do windowsa, ale teraz jest spokój. Zobaczymy co będzie dalej.

No to chyba ja mam jakąś inną grę :)

w pierwszym sezonie mój lewy obrońca miał bodajże 6-7 kontuzji i stracił blisko pół sezonu (licząc czas na powrót do składu)

Jaka jest najnowsza wersja FMa? może nie mam jakiejś aktualizacji?

Odnośnik do komentarza

14.1.4,

 

z tymi kontuzjami to jak z hokejowymi wynikami, niektorzy maja niektorzy nie. W mnie z kontuzjami nie jest najgorzej, ale raz w sezonie bywa okres kiedy z 5-6 zawodnikow jest kontuzjowanych, a tak to raczej standardowo 1-2 zawodnikow, ktorzy nie sa w stanie grac.

Odnośnik do komentarza

14.1.4,

 

z tymi kontuzjami to jak z hokejowymi wynikami, niektorzy maja niektorzy nie. W mnie z kontuzjami nie jest najgorzej, ale raz w sezonie bywa okres kiedy z 5-6 zawodnikow jest kontuzjowanych, a tak to raczej standardowo 1-2 zawodnikow, ktorzy nie sa w stanie grac.

no ja się cieszę że prowadzę LFC bo gdyby nie dosyć szeroka ławka rezerwowych to nie wiem jak bym grał. zastanawiam się tylko dlaczego mam wersję 1.3, muszę to sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza

ja mam 2 pytania

1 wybieram wyzwanie i przy wyborze drużyny jak chcę jakąś objąć pisze nie można dodać gracza Levante nie jest poprawnym wyborem wybierz inny zespół ? tak jest z każdą drużyną o co chodzi

2 jak włączyć w steam żeby gra mi się zaaktualizowała? fm2014 sam się łatał a tu stoi i mam gołą wersje

Odnośnik do komentarza

ja mam 2 pytania

1 wybieram wyzwanie i przy wyborze drużyny jak chcę jakąś objąć pisze nie można dodać gracza Levante nie jest poprawnym wyborem wybierz inny zespół ? tak jest z każdą drużyną o co chodzi

2 jak włączyć w steam żeby gra mi się zaaktualizowała? fm2014 sam się łatał a tu stoi i mam gołą wersje

A nie masz aby zaznaczonej opcji obejmowania tylko klubów bez menedżera?

Odnośnik do komentarza

Droga Brać. Mam problem i może ktoś mi coś podpowie.

Gram już 2 sezon Bayernem. Grajków mam niezłych, preferuję ofensywny styl gry. Zazwyczaj szeroką 4231. O ile podoba mi się ilość bramek, które zdobywam, o tyle nie podoba mi się gra w obronie. Szczególnie w meczach ze słabszymi drużynami, w których prowadzę np. 4 bramkami i od 60 min tracę 2-3 bramki, a strzelam 2. Ok wygrywam, ale w całym pierwszym sezonie Bundesligi miałem chyba tylko 2 mecze bez utraty gola :o

Moi środkowi obrońcy mają ustawienie: środkowy obrońca zabezpieczenie a drugi obrona, do tego na bokach boczni wysunięci obrońcy, nastawienie automatyczne. Z indywidualnych poleceń: krótsze krycie, więcej pressingu i podawaj krócej. Grając podobną taktyką Lechem nie miałem tego problemu.

 

Możecie mi coś doradzić ?

Odnośnik do komentarza

Jezeli grasz ofensywnie i boczni obroncy maja role automatyczna, to znaczy ze jest im ustawiana rola 'atak'. Automat tak dziala, ze w zaleznosci od zmiany nastawienia zespolu, zmieniana jest rola zawodnika na pozycji (AFAIR, dla 'Utrzymanie' i 'Obrona' to bedzie obrona, dla 'Kontratak', 'Standard', 'Kontrola' to bedzie wsparcie, a dla 'Atak' to bedzie atak).

Byc moze w takim zestawieniu boczni obroncy graja bardzo wysoko, a obroncy nie maja wsparcia ze strony srodkowych pomocnikow, to moze sie okazac, ze przy kontrach przeciwnikow zostajesz z dwoma broniacymi pilkarzami.

Jakie masz ustawienia i role dla pomocnikow grajacych w srodku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...