Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Wracam do mojego problemu z przed paru stron.

 

Może postaram się trochę dokładniej opisać o co mi chodzi.

 

Czy istnieje możliwość dodania ekranu, który wyświetlałby się automatycznie w czasie trwania gry. Np. chciałbym aby po każdej kolejce ligi polskiej, w której nie prowadzę żadnej drużyny pojawiał się ekran z wynikami, czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Doszedłem w ustawieniach->interfejs do możliwości dodania ekranów, ale tam w idiotyczny sposób mogę sprawić aby tako plansza pojawiała się codziennie bądź co tydzień a nie po konkretnym wydarzeniu (w tym przypadku meczu w danych rozgrywach). Czy ktoś ma jakiś pomysł na coś takiego?

http://screenshooter.net/4121754/orgidsk

 

 

To nie to samo. Subskrypcje są o wiele bardziej upierdliwe. Match Flow wyświetla Ci konkretny ekran, co konkretny odstęp czasu.

 

Właśnie o ten odstęp czasu mi chodzi, czy jest możliwość ustawienia tego w ten sposób, aby ekran wyświetał się po serii spotkań. Odstęp czasu mi nic nie daje, skoro rozgrywki nie są rozgrywane w regularnych odstępach.

 

Czy aby robiło się to automatycznie jedyną drogą jest branie udziału w danych rozgrywkach?

 

Subskrybcje działają w jeszcze inny sposób, mi nie chodzi o informacje na temat danych rozgrywek w formie wiadomości. Interesuje mnie jedynie ekran wyników spotkań wyświetlany zaraz po rozegraniu meczów na koniec danego dnia. Dokładnie tak jak wyświetlane są spotkania ligi w której gra drużyna prowadzona przez gracza.

 

A to obawiam się, że raczej nie da się.

 

Ok przyjmuje, że się tego nie da, choć nie ukrywam, że coś takiego powinni w końcu umożliwić.

 

Czy ktoś bardziej ogarnięty zauważył czy błąd polegający na nie wyświetlaniu się wyników spotkań rozgrywek w których bierzemy udział został gdzieś zgłoszony? Nie wydaje mi się, aby bylo to usprawnienie gry. Po rozegraniu pół sezonu zauważyłem, że nie pokazywały mi się zarówno spotkania eliminacyjne do LM mimo iż od wielu wielu lat (spokojnie za czasów CM-a) było to standardem, a także, co jest jeszcze bardziej wkurzające, spotkania rozgrywane w inny dzień niż drużyny, którą prowadzę.

Odnośnik do komentarza

Jednej rzeczy mi bardzo brakuje, szczególnie przy okazji rozgrywania sparingów. Szczególnie w początkowej fazie okresu przygotowawczego daję pograć w sparingach wszystkim zawodnikom. Jedną połowę gram jednym składem, a po przerwie wystawiam "drugą" jedenastkę, czasami nawet z inną taktyką.

Brakuje mi porównania (analizy) I i II połowy meczu.

 

BTW. orientuje się ktoś czy problem, na który natrafiłem z dwoma angielskimi drużynami w fazie grupowej LM był może zgłaszany na forum SI ?

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem dwóch miśków spoza UE do Basingstoke. Panowie oczywiście nie otrzymali pozwolenia na pracę. Czy istnieje jakiś myk, oprócz wypożyczenia i użycia FMRTE, żeby to pozwolenie dostali? Jakieś tarmoszenie w rezerwach, łapówka dla urzędników lub coś?Ile taki misiek spoza UE musi czekać, żeby uzyskać pozwolenie na pracę?

Pytam się, bo dawno w Anglii nie grałem :).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Wracam do mojego problemu z przed paru stron.

 

Może postaram się trochę dokładniej opisać o co mi chodzi.

 

Czy istnieje możliwość dodania ekranu, który wyświetlałby się automatycznie w czasie trwania gry. Np. chciałbym aby po każdej kolejce ligi polskiej, w której nie prowadzę żadnej drużyny pojawiał się ekran z wynikami, czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Doszedłem w ustawieniach->interfejs do możliwości dodania ekranów, ale tam w idiotyczny sposób mogę sprawić aby tako plansza pojawiała się codziennie bądź co tydzień a nie po konkretnym wydarzeniu (w tym przypadku meczu w danych rozgrywach). Czy ktoś ma jakiś pomysł na coś takiego?

http://screenshooter.net/4121754/orgidsk

 

 

To nie to samo. Subskrypcje są o wiele bardziej upierdliwe. Match Flow wyświetla Ci konkretny ekran, co konkretny odstęp czasu.

 

Właśnie o ten odstęp czasu mi chodzi, czy jest możliwość ustawienia tego w ten sposób, aby ekran wyświetał się po serii spotkań. Odstęp czasu mi nic nie daje, skoro rozgrywki nie są rozgrywane w regularnych odstępach.

 

Czy aby robiło się to automatycznie jedyną drogą jest branie udziału w danych rozgrywkach?

 

Subskrybcje działają w jeszcze inny sposób, mi nie chodzi o informacje na temat danych rozgrywek w formie wiadomości. Interesuje mnie jedynie ekran wyników spotkań wyświetlany zaraz po rozegraniu meczów na koniec danego dnia. Dokładnie tak jak wyświetlane są spotkania ligi w której gra drużyna prowadzona przez gracza.

 

A to obawiam się, że raczej nie da się.

 

Ok przyjmuje, że się tego nie da, choć nie ukrywam, że coś takiego powinni w końcu umożliwić.

 

Czy ktoś bardziej ogarnięty zauważył czy błąd polegający na nie wyświetlaniu się wyników spotkań rozgrywek w których bierzemy udział został gdzieś zgłoszony? Nie wydaje mi się, aby bylo to usprawnienie gry. Po rozegraniu pół sezonu zauważyłem, że nie pokazywały mi się zarówno spotkania eliminacyjne do LM mimo iż od wielu wielu lat (spokojnie za czasów CM-a) było to standardem, a także, co jest jeszcze bardziej wkurzające, spotkania rozgrywane w inny dzień niż drużyny, którą prowadzę.

 

 

Masz racje to jest karygodne ze Si tego nie widzi . Grajac w 3 lidze nie widze meczow eliminacyjnych do ME , MŚ , LM, LE ... smiech na sali ze nie mozna poprostu dodac opcji wyswietlania wynikow . Delej kupujcie preordery to za rok zamiast tego co potrzeba bedziemy kupowac samochody , domy pilkarzom i agentom oraz bedziemy przeprowadzac rozmowy nie tylko w tunelu ale i w samolotach , autobusach . pociagach ... Si ma nas gleboko gdzies bo hajs sie zgadza . Moze ktos z perfekcyjnym angielskm by dodal wzmianke o tym ?

Odnośnik do komentarza

Dość radykalnie musiałem poradzić sobie z tym bugiem z terminarzem. W grudniu/styczniu zrobiłem czystki w składzie, wszystkich marudzących i będących przeciwko mnie sprzedałem - czterech graczy, wzmocniłem zespół kilkoma nowymi, głównie zagranicznymi, nowa siła. Zupełnie zmieniłem sztab, zwolniłem wszystkich, zatrudniłem nowych. Ci, którzy jeszcze marudzili, ale zostali - zmienili zdanie, stwierdzili, że słaba dyspozycja drużyny to również ich wina. No i mam 24 chętnych do gry graczy. Wprawdzie gramy co trzy dni, ale mamy niezłe morale, więc zdobywamy punkty.

Odnośnik do komentarza

 

A subskrypcjami się tego nie da załatwić?

 

Da sie ale subskrypcje zasmieca cale okno powiadomien , kto kogo powolal , kogo nie powolal itp itd a tu chodzi tylko o stare dobre wyswietlenie zestawienia przed meczami -> kontynuuj -> wyniki

 

Ale w subskrypcjach możesz zaznaczyć jakie powiadomienia chcesz otrzymywać.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się przeglądanie lig, powinna być jakaś zakładka załadowanych lig grywalnych, żeby obejrzeć tabele. A tak muszę wchodzić w status gry, żeby przypomnieć sobie co tam wgrywałem i dopiero potem mogę korzystać z "ziemi".

 

Macie jakiś pomysł na zwiększenie zadowolenia z treningu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...